autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
spaammmm..
Autor Wiadomość
Bzyk
Kierowca Rajdowy


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 777
Skąd: Brak informacji
Wysłany: Pon Kwi 06, 2015 23:06   

OSKA napisał/a:
Nie każdego muszą jarac szybkie prędkości .. co z tego ze wy macie szybkie auta jak nic nimi nie osiągacie, Michał ma auto zrobione pod siebie, oszczędne i jakieś puchary juz tam zebrał..

Dokładnie.
Oczywiście moge wpakować r32 pod maske albo nieźle pomodzone 1.8t (tak podejdzie) ale co mi to da skoro auto będzie obniżone i lakki wybój spowoduje urwani misy.
Mnie robienie auta na prędkość nie jara :)
Krzysztof napisał/a:
nie wiem dlaczego ale uważam, że w pierwszej kolejności tematy samochodów prowadzi się na forum a facebook to dodatek.

Ja stwierdziłem że stworze "funpage na forum" żeby nie szukać non stop nowego hostingu by zdjęcia wstawiać i dostosywać sie do regulaminu, bo to na jednym forum miniaturki, na innym jak największe zdjęcia, a jeszcze inne 800x600. 1 temat misi być pisany kilka razy, a tak to raz napisze i spokój.
A czytać to będzie ten kto chce to czytać :)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Kwi 06, 2015 23:29   

OSKA, ponownie się czepiasz czegoś niepotrzebnie.
Jak to mówią nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.

Krzysztof napisał/a:
ciekawe czy to jakoś chce jechać do przodu, ale tego pewnie nigdy sie nie dowiemy.


Zapytałem, stwierdziłem a TY juz sie dopatrujesz nie wiadomo czego:

OSKA napisał/a:
co z tego ze wy macie szybkie auta jak nic nimi nie osiągacie


Lincoln ma 1 miejsce, ja kiedyś wywalczyłem puchar w klasie diesel,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Kwi 06, 2015 23:34   

Bo kurde myślisz ze każdy kto ma auto musi zapierdzielac .. i za każdym razem się zaslaniasz Lincolnem :] wiek , że Lincoln zdobył pierwsze miejsce, nie musisz mnie o tym uświadamiać.

I się nie czepiam , tylko drażni mnie ciągła nagonka na to ze coś jedzie , coś nie jedzie .. Ci zależy na prędkości, a Michałowi na stylizacji auta, proste i nie warto drazyc. Koniec ot
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Kwi 06, 2015 23:50   

OSKA napisał/a:
Bo kurde myślisz ze każdy kto ma auto musi zapierdzielac .. i za każdym razem się zaslaniasz Lincolnem :] wiek , że Lincoln zdobył pierwsze miejsce, nie musisz mnie o tym uświadamiać.

I się nie czepiam , tylko drażni mnie ciągła nagonka na to ze coś jedzie , coś nie jedzie .. Ci zależy na prędkości, a Michałowi na stylizacji auta, proste i nie warto drazyc. Koniec ot


a ja Ci kolejny raz powtarzam, że zapytać każdy może o co chce i sie nie czepiaj tych co się czymś interesują.

Swoją drogą bo już posty przeniosłem tutaj to jako jedyny sobie zadałem mikro czasu i powklejałem zdjęcia. Jak bym chciał się czepiać to nie od tego bym zaczął.

Więc Oska przestań ludzi mierzyć swoją miarą :P
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Kwi 06, 2015 23:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bzyk
Kierowca Rajdowy


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 777
Skąd: Brak informacji
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 00:44   

Krzysztof napisał/a:
Bzyk napisał/a:
Jak większość pewnie wie, auto od jakiegoś czasu wygląda trochę inaczej.
Co do samego projektu to zapraszam wszystkich zainteresowanych pracami w aucie na fb poświęconemu ibizie
https://www.facebook.com/projektibiza6k


A tak dla zasady trochę zdjęć przekopiowałem z facebook, nie wiem dlaczego ale uważam, że w pierwszej kolejności tematy samochodów prowadzi się na forum a facebook to dodatek.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Auto faktycznie wygląda fajnie, ciekawe czy to jakoś chce jechać do przodu, ale tego pewnie nigdy sie nie dowiemy.

Krzysztof ale jak zamierzasz przesuwać posty do innych tematów to zrób to umiejętnie i np ten post (od niego się zaczeło) też powinien być podzielony. Mój post przerzuciłeś nie wiem czemu) a post był odpowiedziami. Najlepiej wsadź spowrotem tamte posty bo tylko syfu narobiłeś. (a ten potem możesz usunąć)
Następnie masz odpowiedź czemu między innymi wole na fb robić projekt jak na forach gdzie forum nie jest robione pod ludzi na nim siedzących a pod admina :)
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 01:00   

Cytat:
Więc Oska przestań ludzi mierzyć swoją miarą


Wole mierzyć swoją niż Twoja ;]

I nie przypominam sobie być mi coś kiedyś powtarzał :] za dużo filmów fantazy się naogladales chyba :]
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 01:20   

To po co piszesz, że nic nie osiągamy, a post niżej, że wiesz? To ma być ta Twoja miara? Nie słyszałem żęby ktoś mający szybie auto nie jarał się jego szybkością, tak twierdza ludzie nie znający tego uczucia. Dlaczego najdroższą opcja w aucie są konie mechaniczne?
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 01:37   

Lincoln nie pisałem o Tobie bo wiem ze zdobyłes pierwsze miejsce , ale to nie jest powód by teraz za każdym razem zasłaniać się tym jednym zwycięstwem :]

A co do szybkich aut , to po co one jak i tak nie ma gdzie wypróbować , na ulicy nie możesz, bo teraz za przekroczenie ppwyzej 50km/h zabierają prawo jazdy , a na lotniska nie Można ..
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 12:38   

I znowu pokazujesz jak dokładna jest Twoja "miara". Jedno zwycięstwo? Były 3 w ramach sprostowania, jedno 2miejsce i trzy razy "3" na różnych imprezach, więc zamiast pisać bzdury poświeć trochę czasu na czytanie forum, bo tam wszystko znajdziesz.

Z szybki autami jest tak, że gdy Ty przyspieszając masz 100km/h, one zbliżają się do 200km/h, dlatego nie rozumiesz gdzie można wykorzystać taki potencjał, bo patrzysz przez pryzmat swojego auta.
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 13:22   

No spoko, ale nie wszystko kręci się wokół Ciebie. Jedna osoba zdobywa puchar,a forum nie sklada sie z jednej osoby, Ci co nic nie zdobyli najwięcej pieją o prędkości.

Dla mnie możesz nawet do 300 przyspieszać w czasie gdy ja dopiero rusze, nie robi to na mnie wrazenia. wole jechać wolniej i w miedzy czasie popatrzeć na dopieszczone auta niż zapierdzielac i ... no właśnie na i się kończy :) .
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 20:17   

OSKA napisał/a:
Wole mierzyć swoją niż Twoja ;]


wiem, że Twoją bo od razu założyłeś, że ja pisałem do Bzyka złośliwie, a zwyczajnie zadałem pytanie.

Oska oczywiście nigdy pewnie nie zrozumiesz moich intencji bo niby jak skoro kazdy z nas ma inne doświadczenia życiowe.
Ja myślę pozytywnie i zakładam, że ludzie chcą dobrze a TY jak widzę zakładasz po swoich doświadczeniach, że jednak złośliwie i negatywnie.

Bzyk napisał/a:
to zrób to umiejętnie


moim zdaniem bardzo umiejętnie,

Bzyk napisał/a:
bo tylko syfu narobiłeś


ja tak nie uważam,

Bzyk napisał/a:
Następnie masz odpowiedź czemu między innymi wole na fb robić projekt jak na forach gdzie forum nie jest robione pod ludzi na nim siedzących a pod admina


cóż ja uważam, że większość ludzi na tym forum ma podobne poglądy jak ja, a skoro ty uważasz, że wszędzie na forach wszystko jest pod admina i jesteś jedyną osobą która ma rację i nigdzie nie chcą Twojej racji uważać za właściwa to może zapisałeś się do niewłaściwej grupy.

:D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 21:54   

OSKA napisał/a:
No spoko, ale nie wszystko kręci się wokół Ciebie. Jedna osoba zdobywa puchar,a forum nie sklada sie z jednej osoby, Ci co nic nie zdobyli najwięcej pieją o prędkości.


Więc po co poruszać temat o którym nie masz pojecia?

OSKA napisał/a:
Dla mnie możesz nawet do 300 przyspieszać w czasie gdy ja dopiero rusze, nie robi to na mnie wrazenia. wole jechać wolniej i w miedzy czasie popatrzeć na dopieszczone auta niż zapierdzielac i ... no właśnie na i się kończy :)


Nie robi wrażenia, bo go po prostu nie znasz, a wolisz to co masz.
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 22:03   

mam to co mam i z tym mi dobrze ;) i nikomu niczego nie zazdroszczę.
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Bzyk
Kierowca Rajdowy


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 777
Skąd: Brak informacji
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 23:39   

Krzysztof napisał/a:
OSKA napisał/a:
Wole mierzyć swoją niż Twoja ;]


wiem, że Twoją bo od razu założyłeś, że ja pisałem do Bzyka złośliwie, a zwyczajnie zadałem pytanie.

Oska oczywiście nigdy pewnie nie zrozumiesz moich intencji bo niby jak skoro kazdy z nas ma inne doświadczenia życiowe.
Ja myślę pozytywnie i zakładam, że ludzie chcą dobrze a TY jak widzę zakładasz po swoich doświadczeniach, że jednak złośliwie i negatywnie.

Bzyk napisał/a:
to zrób to umiejętnie


moim zdaniem bardzo umiejętnie,

Bzyk napisał/a:
bo tylko syfu narobiłeś


ja tak nie uważam,

Bzyk napisał/a:
Następnie masz odpowiedź czemu między innymi wole na fb robić projekt jak na forach gdzie forum nie jest robione pod ludzi na nim siedzących a pod admina


cóż ja uważam, że większość ludzi na tym forum ma podobne poglądy jak ja, a skoro ty uważasz, że wszędzie na forach wszystko jest pod admina i jesteś jedyną osobą która ma rację i nigdzie nie chcą Twojej racji uważać za właściwa to może zapisałeś się do niewłaściwej grupy.

:D

Uważam że to forum jest pod Ciebie robione. Na każdym innym można samemu edytować 1 post swojego tematu (żeby uaktualnić projekt) Tu nie bo Krzysiowi to niepotrzebne.
większosc ludzi na tym forum wcale nie siedzi. Siedzą poszczególne osoby i ciągle te same.
Koniec rozmowy.
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 07:50   

Bzyk napisał/a:

Uważam że to forum jest pod Ciebie robione. Na każdym innym można samemu edytować 1 post swojego tematu (żeby uaktualnić projekt) Tu nie bo Krzysiowi to niepotrzebne.
większosc ludzi na tym forum wcale nie siedzi. Siedzą poszczególne osoby i ciągle te same.
Koniec rozmowy.

Nie zgodzę się z tym co piszesz Bzyk, za mało bywasz na spotach żeby wiedzieć czy jest ktoś nowy czy nie, wiadomo każdy ma inny punkt widzenia. Tyle z mojej strony
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12