autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
spaammmm..
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 18:31   

Tomix, do Ciebie, ale co? To ja miałem "anse" do wklejonego auta czy Ty? Zniewiadomych przyczyn coś Cię zabolało, bo po co taki komentarz?
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 19:18   

pietro napisał/a:
Pany takie rzeczy na PW... Bo to nie miejsce na taką prywate :razz:


Przestan :-) :-) :-) h akcja musi byc :-)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 20:00   

Lincoln napisał/a:
po co taki komentarz?

Nie wiedziałem poprostu ze to konto żony Krzysztofa

Jak cie to uraziło , sorry nie przypuszczałbym.
Ostatnio zmieniony przez Tomix Wto Kwi 05, 2016 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 23:13   

Za stary jestem, żeby takie pierdoły mnie raziły :razz:
To temat o zgłaszanych autach i tego się trzymajmy, zbędne komentarze zostawy w OT czy PW.
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 23:19   

pietro napisał/a:
Pany takie rzeczy na PW... Bo to nie miejsce na taką prywate :razz:


jestem ZA.. na razie proszę obu panów trochę zluzować majty - w przeciwnym razie polecą czerwone punkty w ilości adekwatnej do ilości wylewanego jadu

:mrgreen:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 23:21   

przeniosłem do tego działu będzie lepiej wyglądało :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 23:25   

Krzysztof napisał/a:
przeniosłem do tego działu będzie lepiej wyglądało :)


jak mawiał wielki wódz..

Chciałem zwrócić się za pośrednictwem mediów do (..) o to, abyśmy wspólnie postanowili, by w tej sytuacji, która ukształtowała się dziś (..) ale także w Polsce, nie prowadzili, przynajmniej do momentu, kiedy zakończy się wizyta Ojca Świętego w Polsce, ostrych sporów ..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 10:08   

conpress napisał/a:
Krzysztof napisał/a:
przeniosłem do tego działu będzie lepiej wyglądało :)


jak mawiał wielki wódz..

Chciałem zwrócić się za pośrednictwem mediów do (..) o to, abyśmy wspólnie postanowili, by w tej sytuacji, która ukształtowała się dziś (..) ale także w Polsce, nie prowadzili, przynajmniej do momentu, kiedy zakończy się wizyta Ojca Świętego w Polsce, ostrych sporów ..

Oczywiście wypowiedz, bez zadawania pytań :P
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Mary$k@
Kierowca Skutera
WoW


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 405
Skąd: Linowiec
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 20:37   

Krzysztof nie kumasz i nie zakumkasz :D rączki świerzbią by coś więcej napisać o Twoich wypowiedziach na temat starszych aut. Znając Kose byle czego jej nie wsadza z czasem będzie "wisienką na torcie" a nie splowialy weiss. Czytając słowo pudło o aucie i to od admina, który powinien dawać przykład, wspierać chociażby słownie fana motoryzacji too niee lepiej skrytykować, szczerze i dobrze Kosa robi nie pisząc o postępach bo po co poświęcać czas by później czytać krytykę co niektórych ludzików :D

Kosa bdb zakup z czasem będzie w takim stanie jakim sobie marzysz :grin:

:twisted:
_________________
http://www.mazdaspeed.pl

~~ Niech moc bedzie z Wami
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 23:12   

Mary$k@, wyluzuj, raczej już wiele razy przykładem pokazałem, że lubię samochody.

Wiesz wszystko o co posądzamy innych jest w nas, skoro odebrałaś gdzieś moje słowa jako krytykę to znaczy, że tak uważasz :P

Ja generalnie lubię samochody i to, że jedne bardziej inne mniej nie ma chyba znaczenia.

Mary$k@ napisał/a:
i to od admina, który powinien dawać przykład


za to te słowa czytając co jakiś czas na forum od różnych ludzi uważam, że są co do mnie nie na miejscu :P bo jeżeli nie dają przykładu to już na prawdę nie wiem czego oczekujesz. :P

Huragan na wiele samochodów mówi to postaw grata tu czy tam, albo przyprowadź grata :) ja to raczej odbieram jako taki żarcik a nie, że uważa, wszystkie samochody za graty.

Każdy kto lubi motoryzację to chyba lubi ją w każdym wydaniu.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wto Kwi 19, 2016 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 05:43   

Kostka pokaż ten " karawan" to Ani słowa :-) słyszałem że tam v8 ma być wkładane
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 11:13   

Mary$k@ napisał/a:
, szczerze i dobrze Kosa robi nie pisząc o postępach

X2 Też dałem sobie spokój z wklejaniem wszystkiego na forum :D

Kosa raczej działa mechanicznie (o czym świadczą ostatnie WZtki za graty na "kilka set zł") bo wiadomo nie jest to nowy samochód
Ostatnio zmieniony przez Tomix Śro Kwi 20, 2016 11:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 19:39   

Tomix napisał/a:
Mary$k@ napisał/a:
, szczerze i dobrze Kosa robi nie pisząc o postępach

X2 Też dałem sobie spokój z wklejaniem wszystkiego na forum :D

(..)


o... to ciekawy trend.. wiele wyjaśniający.. !!to że ktoś nie ma czasu i ma zapierdol od świtu do nocy, non stop uwalone łapy żeby pstrykać wszystkiemu zdjęcia, problemy z łączem, przesyłaniem zdjęć na serwer - OK jest wytłumaczenie.. ale.. żeby ZAŁOŻYĆ TEMAT a potem SPECJALNIE nie opisywać postępów w obawie przed niewiadomą reakcją innych użytkowników, albo z infantylnym podejściem do dyskusji.. w mojej opini powinno być napiętnowane.. to ja się pytam po kiego grzyba ktoś zakłada temat?? dziwne..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 20:45   

Jak baby albo dzieci :mrgreen:
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Sie 23, 2016 21:52   

Cytat:
ja spalem 5 h


oddałbym wiele by spać 5 h :p
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13