autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Tragiczne rozpoczęcie sezonu
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Nie Mar 28, 2010 14:06   

Jak to kiedyś na Demotywatorach pisali"

"Piratem drogowym się nie rodzi, piratem się umiera" - świetny text który zmusza do refleksji.

Dla mnie największym demotywatorem do bardzo szybkiej jazdy jest licznik stanu paliwa- w jedną chwilę potrafię odpuścić gdy uświadomię sobie że może mi się skończyć paliwo i jakiś golfiarz się mnie zapyta "co może pomóc popchać?" :lol:
_________________

 
 
Rixta
Maniak Resoraków


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 34
Skąd: JaPan
Wysłany: Nie Mar 28, 2010 23:55   

Rety! to chyba ten sam motocykl ktorego widzialem kolo carefoura miedzy godzina 10-12. Raczej nie szalal ta Cebra(bo to chyba CBRka uczestniczyla w wypadku?). Az nie mozliwe... dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie, amen.
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 23:59   

dzisiaj dostalem info w temacie z pierwszej ręki typ zapierd... jak wsiekly próbowal wyprzedzic jedna pania i nacial sie na stajacego i czekajacego spokojnie passata ,ktory chcial skrecic w lewo na sumin. NIestety ktos mysli ze ma moc a tu nagle sie okazuje ze nie tylko KM sie liczą a jeszcze troche zdrowego rozsadku.Nie lubie motorzystów własnie za to ich glupie postepowanie -jest korek to jedzie sobie prawa str i mysli ze jest fajny ,ale nie pomysli ze ktos moze np drzwi otworzyc bo chce sie odlac np.Stoisz na swiatlach a taki ci sie przeciska z prawej na styk a jak bys pojechal to razem z nim,bo kto by przewidzial ze jakis duren moze go z prawej wyprzedzic. Oczywiscie nie wszystcy tacy sa ale spora czesc,a potem marudza ze kierowcy czterech kółek nie szanuja ich-bo i za co.Ja nie mowie ze ja taki swiety jestem ,bo tez czasem cos sie spartoli na drodze -ale nie wyprzedzam na styk nigdy.Zawsze wiem kiedy mam miejsce i czas-moze to oznaka zwiazana z wiekiem ale poprostu ise boje czasem i mysle ze dlatego zyje.Jak przestane sie bac to czas bedzie przestac jezdzic to tyle ode mnie
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Rixta
Maniak Resoraków


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 34
Skąd: JaPan
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 01:00   

Z niepewnego zrodla mam info ze facio motorek mial dopiero drugi dzien :???: :roll:
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 18:22   

A ja wiem, jak się nazywał (nazwisko), kim jest jego żona, i od kogo kupił motor.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 23:06   

Karol napisał/a:
A ja wiem, jak się nazywał (nazwisko), kim jest jego żona, i od kogo kupił motor.


podobno osierocił roczne dziecko
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 23:49   

Krzysztof napisał/a:
Karol napisał/a:
A ja wiem, jak się nazywał (nazwisko), kim jest jego żona, i od kogo kupił motor.


podobno osierocił roczne dziecko

Nie podobno tylko na pewno dokładnie córkę
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 03:19   

Chciał przeżyć chwilę frajdy a widać jak się to skończyło. Nie zranił tym siebie tylko swoją rodzinę. Wielka szkoda ale już nic nie uczynimy. Życia nikt jemu nie przywróci niestety [*]
 
 
granat1
Kierowca kat. A
??



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 168
Skąd: ze wsi
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 19:59   

Koledzy i koleżanki musimy wyciągać wnioski z takich wypadków, i zamiast oceniać tych którzy ocierają się o śmierć, powinniśmy spojrzeć na siebie i swoje wygłupy, bo nie wierzę, że jest na forum kierowca, który ani razu nie przegiął pałki. Zacznijmy zmieniać świat od siebie, a te teorie od kiedy miał motocykl i jak szybko jechał i że ich niektórym nie żal to sobie podarujcie... [*]
Ostatnio zmieniony przez Karol Sob Kwi 03, 2010 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13