autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pią Maj 21, 2010 11:58
Gdzie można tanio i dobrze przyciemnić szyby?
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 20:04   Gdzie można tanio i dobrze przyciemnić szyby?

Tak jak w temacie.Chcę przyciemnić szyby boczne i tylne w Preludzie ale nie chce mieć partactwa zrobione po którym będę miał pęcherzyki itp.Im bliżej tym lepiej.Koniecznie z atestem bo pieski lubią o to dupsko truć :roll:
_________________

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 20:14   

Hmm ja chciałem zrobić to samo, ale właśnie się obawiam o reakcję policji
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 20:39   

Bushido dzwoń 606-619-245 , koleś z Tczewa . Dobrze okleja i z atestem , ceny też znośne :wink:
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 21:09   

Będziesz miał atest to mogą Ci skoczyć :twisted:
Bigor, jak myślisz ile za Prele może mnie skasować ? Dzięki za numer, jutro zadzwonię
_________________

 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 22:03   

Jak chciałem przyciemniać szyby w Alhambrze , łącznie z szybami w drzwiach kierowcy i pasażera to cena była 500zł . Myślę że jak za 7 dużych szyb to dobra cena , Prela pewnie tanio wyjdzie
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 22:15   

Ja też trochę powierzchni mam a szczególnie tylna szyba która schodzi bardzo ostro w dół i jest mega ciężkie dojście od środka auta by dojść do dołu szyby by chociaż ją umyć a co dopiero folię naklejać :/ Tylną szybę i te małe boczne chciałem dać na mega smołę a kierowcy i pasażera te w drzwiach co są,chciałem dać tak mniej ciemno bym coś w nocy mógł widzieć i by atest to łyknął :D Pewnie u mnie ze 300 będą wołać ale spodziewałem się mniej :/ Jutro zadzwonię to się dowiem :)
_________________

 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 23:00   

Nikt nie daje atestu na przyciemnianie szyb w drzwiach kierowcy i pasażera. Jedynie przyciemnianie piecowe jest legalne na tych szybach , a to już droga zabawa
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 00:11   

bigor napisał/a:
Jak chciałem przyciemniać szyby w Alhambrze , łącznie z szybami w drzwiach kierowcy i pasażera to cena była 500zł . Myślę że jak za 7 dużych szyb to dobra cena , Prela pewnie tanio wyjdzie


500 pln w alhambrze to prawie za darmo jak chciałem w jeepie przyciemnić to nikt nie chciał podejść za mniej niż 800 pln
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Zinek
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 00:37   

Bushido napisał/a:
a kierowcy i pasażera te w drzwiach co są,chciałem dać tak mniej ciemno bym coś w nocy mógł widzieć i by atest to łyknął :D

bigor napisał/a:
Nikt nie daje atestu na przyciemnianie szyb w drzwiach kierowcy i pasażera...

Święte słowa bigor
Jest na ul. Lubichowskiej chłopaczek który nieźle radzi sobie ze "ściemnianiem" za niedużą kasę - > Bartek, tel. 512 553 799 (ma już kilka lat wprawy).
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 03:06   

Krzysztof napisał/a:
bigor napisał/a:
Jak chciałem przyciemniać szyby w Alhambrze , łącznie z szybami w drzwiach kierowcy i pasażera to cena była 500zł . (..)


500 pln w alhambrze to prawie za darmo jak chciałem w jeepie przyciemnić to nikt nie chciał podejść za mniej niż 800 pln


bo jak ktoś podjeżdża TDI'kiem to myślą... on/ona liczy kasę, za dużo zedrzeć nie mogę.. i cena 5 stówek to będzie max co tu zarobie..
za to jak podjedzie ktoś Grandem z ósemką pod maską - to mamy klasyczny przykład - wezmę od niego razy dwa jak taki kozak jest i na wachę mu nie szkoda..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 10:23   

To ja Preludą nie jadę,tylko golfem się wypytać o cenę :D Sprawdzę oba adresy, dzięki ;)
_________________

 
 
Kolo
Maniak Resoraków
PRALKA || VIRKA



Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 100
Skąd: Zblewo
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 20:54   

Ja w moim Civic-u przyciemniłem sam he efekt: bardzo słabo. Boczne jeszcze w miarę ładnie ale tylna to tragedia. Może ktoś pomoże, poleci kogoś ?
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 21:30   

olek w bytomiu jest firma która robi to mega profi
jak chcesz zdobędę ci kontakt
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 21:32   

Z powodów finansowych,projekt przyciemniania szyb zszedł na boczny tor a poza tym to Bytom trochę daleko :D
_________________

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 22:01   

mateuh napisał/a:
olek w bytomiu jest firma która robi to mega profi
jak chcesz zdobędę ci kontakt


chyba w Bytowie... ;-)

(AutoHit - czy jak jej tam...)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12