autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ściganie z pod świateł - związane z tym historie
Autor Wiadomość
Padera
Maniak Resoraków


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 14:38   

Panowie, kupić Wam dresy czy tylko nauczyć że szybko to sie startuje na KJS lub czymś podobnym?
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 15:43   

a dlaczego dresy, starty z pod świateł w Polsce powinny być nakazane na pełnym power :D



Zobacz przeważnie zapala się zielone światło a tu dalej stoimy dlaczego. Bo jakaś łajza nie ruszyła o czasie.



Ja ściganie z pod świateł w ramach rozsądku popieram :D
 
 
 
Becia
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 58
Skąd: GST
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 15:50   

Nie można stawiać uczestników streetów na równi z piratami drogowymi.

Jak to ktos kiedyś powiedział:

"(...)Myslenie na drodze jest potrzebne przy prędkości czy 50km/h czy 150km/h"

"Mniejsze zagrożenie na drodze stanowi killer który startując z kreski wali przed siebie na maksymalnym gazie po prostej, niż dziadek w kapeluszu nie potrafiący dobrze ocenić sytuacji na drodze, nie patrzacy w lusterka(..)"



W pełni się z tym zgadzam.Nie można tego lepiej ująć.
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 10:52   

Tylko ze taki "killer" jadący powiedzmy 80 km/h (bo w 50 nie wierze) jest w stanie ominąć dziadka w kapeluszu czy babcie z pieskiem, a przy 150 te sznase maleją ileś tam krotnie, a to jest piractwo :D

Zreszta latanie bokami po skrzyzowaniach, rondach i parkingach to tez piractwo ale jakos sie trzeba wyróżniac z tłumu szaraczków i niewolników rydzyka
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 12:37   

mateuh napisał:
Tylko ze taki "killer" jadący powiedzmy 80 km/h (bo w 50 nie wierze) jest w stanie ominąć dziadka w kapeluszu czy babcie z pieskiem, a przy 150 te sznase maleją ileś tam krotnie, a to jest piractwo :D

Zreszta latanie bokami po skrzyzowaniach, rondach i parkingach to tez piractwo ale jakos sie trzeba wyróżniac z tłumu szaraczków i niewolników rydzyka




a ja myślałem że prawo dopuszcza dwa moherowe berety miesięcznie :D
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 12:46   

Wczoraj spotkałem na torze wyscigowym pieknego czarnego golfa z napisami GTI, VR6 2.8 sto wydechów i naklejek tjunningowych

Zielone - ogień al na następnych swiatłach jesteśmy razem, pogadane powiedział że strat spóźnił i chce znowu więc cich na benzyne sierrę i znów zielone i ogień i :shock: jestem 1.



Otwieram okno i pytam czy to jest fabryczny 2.8 - kolo mówi ze tak i ze ma gaz

odpowiadam:

To niezłe kupy ten VW robi skoro 20 letnia sierra na fabrycznym silniku 2.0 go oblatuje i pomyślalem co by z nim zrobił jaki kolwiek 2.9 ze o YB nie wspomne
 
 
Padera
Maniak Resoraków


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 14:39   

Sierra to piękne auto, sam taką miałem 2,0 na gaźniku 77KW/105 KM i to coś jechało wg licznika 110 na 2 biegu po płaskim, a na A4 pod Jaworznem z długiej górki 210 (fabryka podaje 185 max)

Co do dziadków w kapeluszach to mam ciekawą historie z baaaaardzo starych czasów: Wracamy sobie spokojnie z objechania tras w Toruniu na KJS VW Polo G40 z kolegą Wituckim i na nieistniejącym już przejeździe kolejowym widzimy dziadzia co sie chce zatrzymać żeby wszystko obadać. Przejazd był w kształcie S. Kierownik mi sie tylko zapytał "Twoja" odpowiedziałem "pusto" i se przeszliśmy lekkim cięciem na pełnym 2 biegu. Wyraz twarzy starszego pana był dość ciekawy/wystraszony.
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 22:53   

mateuh napisał:
dubel.Becia




że co ??
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 23:20   

mateuh napisał:
mateuh napisał:
dubel.Becia




że co ??




dwa razy ten sam post Ci się napisał :D z tego co pamiętam,
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 11:08   

a rozummiem :D tylko ze zamiast 2 razy był jeden bubel ateraz jest OK!
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 13:07   

mateuh napisał:
a rozummiem :D tylko ze zamiast 2 razy był jeden bubel ateraz jest OK!




nie bubel tylko dubel :D



chociaż też przeczytałem bubel pierwszy raz :D
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 23:59   

no to beka :D



Dzis stanełem w szranki z KIA SOUL, przyznam nie najgorzej to idzie choć jako nowość miało poważne problemy z 20-letnią babunią ale miejsza z tym w całość zamieszał sie motocyklista którego ja lewym a kia prawym pocisneliśmy (Grunwaldzka kawałek za głównym pkp w strone pruszcza na tym lagodnym łuku) poczym kierowca KIA zrobił coś dziwnego jakby wpadł w poślizg ale zadziały systemy i wyprowadził ale z prawego pasa pocisnął na lewy gdzie ja byłem.

Efekt tego taki że sierra bokiem staneła a motocykl sie położył.

Podszedłem do szofera KIA i mówię "stary za takie coś powinno być w morde lane, ten mnie przeprasza i mówi że mnie nie widział a ganialiśmy sie od wrzeszcz o czym mu przypomniałem potem zmienił zdanie że nie wiedział ze tak szybko jade. Nasz uroczy spór przez uchylone do połowy okno Kijanki przerwał motocyklista (którego juz wczesniej pytałem czy z nim OK) który otworzył drziwczki i spuscił kolesiowi wpirdziel. I skwitował to tak "tak sie kończy jak sie ściga ToyToy 'em" o do mnie powiedział "stary, respekcik" i odjechal :)

THE END



(ps dzien pechowy bo godzine wczesniej pognietli mi PP błotnik i zbili kierunek na parkungu i ucielki pojechalem na grunwald złość rozładować)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 00:06   

i tak bywa najważniejsze by nikomu nic się nie stało samochód zawsze mozna wyklepać
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 00:46   

Morde też jak sie okazuje haha!
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 10:06   

heh
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12