autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
20 kwietnia wtorek godz. 21,30 kto chce mierzyć getechem

Czy chcesz zmierzyć swój czas ???
tak
50%
 50%  [ 4 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
przyjadę popatrzeć
50%
 50%  [ 4 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 01:11   20 kwietnia wtorek godz. 21,30 kto chce mierzyć getechem

UWAGA 21,30 ZBIÓRKA NA PARKINGU CARFUR TAM GDZIE BMW SIĘ NORMALNIE SPOTYKA


Mam taki plan chociaż zaznaczam że obecnie jak mam dwójkę dzieci i to małych to może mi sie zmienić wszystko w ciągu pięciu minut

Plan jest taki by pojechać do ZBLEWA i tam na tej prostej popróbować trochę starty oraz wykonać próbę czasową przy pomocy getecha

MAPA TRASY DO POMIARÓW


Jeżeli ma ktoś ochotę zmierzyć swoje auto to zapraszam,


ps. jak napisałem wyżej proszę o wyrozumiałość jak akcja nie wyjdzie
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wto Kwi 20, 2010 00:07, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 02:07   

jak zwykle ... własnie obiczyłem - 20 praca - chyba specialnie to robicie
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 10:04   

Jeśli jest możliwość to jak najbardziej :) Tylko czemu tak późno i w tak odległym terminie? :P Nie możemy np w ten piątek?
_________________

 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 12:22   

mateuh napisał/a:
jak zwykle ... własnie obiczyłem - 20 praca - chyba specialnie to robicie

ja też...
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 13:45   

pomiary getechem możemy robić tez w innych terminach a ten ja sam dla siebie sobie wybrałem bo mam czas i tyle.

Ale skoro sobie będę czas mierzył a ktoś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam,

Co do innych terminów to piszcie propozycje i jazda z koksem, ale to z uwagi na warunki drogowe musi być późno no i w tym tygodniu mi nie pasuje
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 16:09   

hmm

a są u nas w okolicy jakieś inne w miarę puste proste gdzie można posprawdzać auta i zrobić podobne pomiary???
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 16:47   

na Płaczewo robiliśmy pomiary ale podobno po zimie tam asfalt stał się słaby i ktoś podpowiedział ze trasa Borzechowo Zblewo daje kilka możliwości do robienia pomiarów, myślę że z Carfur pojedziemy najpierw do Borzechowa i stamtąd do Zblewa wybierzemy trasę i działamy. Robienie pomiarów nie może trwać za długo bo ktoś jeszcze się przyczepi
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 18:29   

Hmm a może ta prosta dośyć długa z Radziejewa do Drogi nr 22 ?
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 19:11   

Ja myślę, że jest zdecydowanie lepsza miejscówka, (post, który kiedyś pisałem):

"A może jak się jedzie do Pinczyna. Jedziesz na Karolewo, potem Piesienice i wtedy skręcasz w lewo na Pinczyn i tam jest długa prosta. Droga jest szeroka i bez dziur. Polecam."

Droga jest zdecydowanie szersza niż ta na Borzechowo. Ruch pojazdów mały, a w nocy praktycznie pusto. Tam można naprawdę pocisnąć ostro. Wiem z własnego doświadczenia. A jeżdżę tam często, bo mam rodzinę w Pinczynie.

Na dodatek brak lasu przy tej ulicy, więc nie ma zagrożenia, że ktoś by wypakował w jakiegoś zwierza :)
Ostatnio zmieniony przez Karol Śro Kwi 14, 2010 19:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 20:41   

..co do tego odcinka - zgodzę się.. nie raz testowaliśmy tam auta..

jest niezły.. bez drzew, szeroki, bez licznych zabudowań... ale co do zwierząt - jest ich sporo - pomimo braku w bliskiej odległości lasu!!

nie raz o poranku widziałem leżące na tym odcinku zające czy sarny.. (ponad pół roku używałem tego odcinka codzienne na dojazdy do pracy).. sam też (wespół ze SLIVKA) nakręciliśmy krótkie filmiki z ub. rocznego przejazdu tym odcinkiem, gdy na poboczu walczyły ze sobą dwa młode jelonki ok. godz. 17-tej!!!
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:10   

No dobra, ale pomijając jelonki, zające i inne zwierzasy to mam rozumieć, że potwierdzasz, że to zdecydowanie lepszy odcinek jo ? ;)
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:12   

Nie byłem ale z chęcią się tam przejadę z Wami ;) Tylko termin czemu taki odległy, lepiej coś na ten weekend zdłubać :)
_________________

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:19   

Termin jest dobry np w ten weekend ja nie mogę bo na grilla jestem ustawiony, po za tym chciałbym nagrać jakieś filmiki a co do tego odcinka nie miałem okazji tam być
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 23:40   

czyli co zmieniamy miejscówkę bo ja na borzechowo nie jechałem jeszcze tylko ktos kto dość często sie bawi na ćwiartkę mi podpowiedział że tam jest spoko, ta droga w Pinczynie czy przypadkiem nie jest z górki potem pod górkę
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 00:08   

..już w samym Pinczynie - tak

ale tak z 0.5km za Pinczynem jest ładna prosta... do samej Piesienicy..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13