autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:56
VW Garbus- rozmowa na temat auta
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:58   

jak ja nie lubię garbusów
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:02   

vw batte czy jak tam nieźle wygląda ;) typowo babski samochodzik
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:03   

a dlacego??? :sad: to taki uroczy samochodzik, właściwie nie można go traktować jak każdego innego VW... to jest specjalna odmiana :wink:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:11   

SLIVKA napisał/a:
a dlacego??? :sad: to taki uroczy samochodzik, właściwie nie można go traktować jak każdego innego VW... to jest specjalna odmiana :wink:


Nowy garbus TAK stary garbus jak się dowiedziałem że zakończono jego produkcję to byl to jeden z lepszych dni w moim życiu :D

Jak kiedyś jechałem garbusem to myślałem że umrę
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:17   

Garbus miał ciekawych rodziców, Pana Hitlera i Pana Porsche i powstał gejowski samochód :D
_________________

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:25   

Bushido napisał/a:
Garbus miał ciekawych rodziców, Pana Hitlera i Pana Porsche i powstał gejowski samochód :D


w takim razie to pierwszy "gejowski " samochód którym mógłbym jeździć ;-)
druga sprawa - z takim rodowodem - toż to normalnie "czempion" wśród innych aut :-P

wg mnie do modów to jedno z lepszych aut (podobnie jak MINI, wszelkie F-body, czy Mustangi.. ) miałem okazję jeździć i kręcić różne wersje - najmilej wspominam przerobionego 2.0 boxer z VW... oraz 2.0 boxer turbo z subarynki :-)
New Beetle - to już nie garbus.. tylko zmodzony Golf IV.. :evil:

no i... Kafer, Garbus, Beetle, Chrząszcz.. czy jak mu tam.. to jedyne VW które było prawdziwym VW.. :twisted:

(temat zlotu wywołał niesamowite emocje, zapewne głównie po tym jak admin nienawidzący Chrabąszczy podzielił temat zniekształcając sens mojego posta - którego sam teraz musze zmodyfikować.. ;-) )
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

Ostatnio zmieniony przez conpress Pią Kwi 16, 2010 13:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:39   

Garbusy są fajne ale nie na tyle bym chciał mieć jakiegoś.RWD, niska masa, nietypowa stylistyka rozpoznawalna przez każdego, no ale jestem bardzo anty niemiecki i nie mógłbym siedzieć w aucie które zaprojektował potwór który stworzył obozy zagłady i jeszcze być z tego dumnym że się jeździ takim autem.To są moje subiektywne odczucia tylko ;)
_________________

 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 13:04   

Rozumiem.. wolisz kitajców z Pearl Harbor, którym najlepiej wychodzi kopiowanie obcych pomysłów :mrgreen: ... Hitler go nie projektował, tylko wydał nakaz zaprojektowania auta dla ludu według wytycznych ekonomicznych ... a projektował Ferdynand Porsche, a do niego chyba nie masz zastrzeżeń :wink:

piszemy chyba trochę nie na temat... ale też jest wesoło :grin:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 13:20   

Teraz już jest na temat ;) Ja tam nie jestem stronniczy :twisted: Po prostu czuję ogromną antypatię do szwabów i tyle a kitajce święci nie są ale wolę ich "boski wiatr" niż SS Komando.W necie jest od groma filmików gdzie garbusy na ćwiartkę startują i wykręcają czasy godne dragsterów co śmiesznie wygląda jak mały żuczek podnosi przednie koła i leci na tylnych do mety :D
_________________

 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 13:58   

a czemu w garbusie zamontowali tylną szybę z ogrzewaniem...??
żeby w ręcę było ciepło jak się go pcha.

Jechał sobie garbus i na zakręcie wypadł z drogi i wpdał na ląkę lądując na dachu.
Tak sie buja i buja aż zagaduję go krowia kupa która leżała obok.
- ej ty kto ty jesteś
- ja jestem samochód - odpowiada garbus
- TAAAA Jak ty jesteś samochód to ja ku... jestem pizza

i wiecej tego było opowiadane na zlocie w sztumie.
Sam do garbusa bym nie wsiadł ale lubię tam pojechać bo fajna impreza jest :D
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 15:09   

Czy te oczy mogą kłamać? ... Chyba nie...


_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
Ostatnio zmieniony przez SLIVKA Pią Kwi 16, 2010 15:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 19:05   

Ja tam do "garburatorów" nic nie mam :D Zawsze mi się podobał dźwięk wydechu, w którym rzekomo były gwizdki.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 01:06   

mateuh napisał/a:

i wiecej tego było opowiadane na zlocie w Sztumie.
Sam do garbusa bym nie wsiadł ale lubię tam pojechać bo fajna impreza jest :D


dokładnie to jedyne co lubię z garbusa, ludzi z klimatem :D zawsze jak sie z nimi rozmawia to sie człowiek dobrze czuje, wszelkie spotkania miłośników tego auta są świetne, atmosfera jedna z lepszych jakie można spotkać na zlotach :D podobnie jak na ford capri :D

Ale za autem nie przepadam uważam że w swoim czasie był ok ale zachwycać się nim do teraz tego nie rozumiem.

Kiedyś w Top gear -

gość Clarksona - kiedyś na urodziny dostałem od rodziców kluczyki z wielkim logo VW nim się jednak porządnie nakręciłem rodzice mnie uspokoili że to nie VW Garbus tylko VW polo, było mi strasznie smutno

Clarkson - było Ci smutno że nie dostałeś rzęcha

gość Clarksona - nie obrażaj garbusa miał swój klimat

Clarkson - krowia kupa też ma swój klimat :D


Jak kiedyś jechaliśmy właśnie na zlot tym garbusem to powyżej 60 było w nim tak głośno a powyżej 80 myślałem że się rozpadnie a podobno był w super stanie :D

Oczywiście dłubane garbusy to inna bajka, ale można też podłubać w kia rio i mamy super samochód,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 03:32   

Krzysztof, na Ogólnopolski Zlot Sierr muszisz chyba wpaść będzie w tym roku w konarzynach
w licu :wink:
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 23:38   

mateuh napisał/a:
Krzysztof, na Ogólnopolski Zlot Sierr muszisz chyba wpaść będzie w tym roku w konarzynach
w licu :wink:


w tym roku to ja nawet na zlot alfy nie jadę , dwójka dzieci to wymagające zajęcie :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13