autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Sob Lip 30, 2011 16:05
Wheel whores - jak to się je..

co sądzisz o stylu wheel whores?
podoba mi się
18%
 18%  [ 7 ]
generalnie to mi lotto
24%
 24%  [ 9 ]
przerost formy nad treścią
13%
 13%  [ 5 ]
mam ochotę na kiełbaskę a'la Edi
43%
 43%  [ 16 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 02:10   

Tomek napisał/a:
Obrazek
hahahahaha

sam jestem posiadaczem jedynej słusznej marki VW :razz: ale nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tymi wlepkami i bym sobie tego gówna nie nalepił na auto nawet jakby mi ktoś zapłacił :lol:



No proszę jednak jest dystans i zdrowe podejście :)


Swieca stg napisał/a:
a najwiecej sie odzywaja Ci którzy jezdza betami...


A uważasz że posiadacze BMW nie mogą mieć zdania na temat naklejek tej "firmy"?
_________________

 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 02:34   

Swieca stg napisał/a:
haha jaka dyskusja na temat tej wlepki... a najwiecej sie odzywaja Ci którzy jezdza betami...


Ale co, jakiś kompleksik? Co Cię boli bo nie rozumiem. Moj egzemplarz jest zwyczajny, ale nie musze naklejać dziwnych naklejek i felg z mesia żeby wzbudzał zainteresowanie. I żeby była jasność: to co napisałem nie jest tylko moim zdaniem, ale takie uwagi lecą z ust ludzi przechodzacych obok takich wynalazków, ktorzy pewnie nie jeżdżą bmw spod carefoura :razz:
Aha, jeśli ktoś ma coś do mnie czy do tego czym jeżdzę zapraszam na dział moje auta lub PW (widze, że Darię i Świece coś gniecie)
Ostatnio zmieniony przez Lincoln Wto Lip 26, 2011 03:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 02:35   

Swieca stg napisał/a:


przed carre stoi na zlotach pare e30 i to cały zlot

za to pod stadionem stoją zawsze najróżniejsze modele vw oprócz golfa 2 i 4 :roll:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Bartek Wto Lip 26, 2011 02:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 02:51   

Bartek napisał/a:
Swieca stg napisał/a:


przed carre stoi na zlotach pare e30 i to cały zlot

za to pod stadionem stoją zawsze najróżniejsze modele vw oprócz golfa 2 i 4 :roll:


hahahahaha dobre ... faktycznie różnorodność porażająca i ilość też
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
czarny
Maniak Resoraków
www.vagstg.pl


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 122
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 11:49   

Bushido napisał/a:
Tomek napisał/a:
Obrazek
hahahahaha

sam jestem posiadaczem jedynej słusznej marki VW :razz: ale nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tymi wlepkami i bym sobie tego gówna nie nalepił na auto nawet jakby mi ktoś zapłacił :lol:



No proszę jednak jest dystans i zdrowe podejście :)


Swieca stg napisał/a:
a najwiecej sie odzywaja Ci którzy jezdza betami...


A uważasz że posiadacze BMW nie mogą mieć zdania na temat naklejek tej "firmy"?


bushido Ty za duzo tez sie nie wymadrzaj:P bo sam do Nas na zlocik wjechałes i chciałes sie wgrac w grupe... jednak wielu osobom przeszkadzało ze przyjechałes bmw... lepiej od taty było trzeba porzyczyc Golfa
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 12:08   

no i z rozmowy na temat naklejki wchodzimy na temat wrzucania sobie, ludzie wyluzujcie, to tylko i aż samochody,

Każdy sobie ze swoim samochodem może zrobić co tylko chce, ja mogę nie rozumieć w tym sensu a inny nie zrozumie w moim postępowaniu sensu,

Więc wróćmy do naklejki po co ona jest co oznacza bo na razie same obraźliwe rzeczy, czy ktoś z posiadaczy tej lepy się wypowie i napisze co ona oznacza.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 12:29   

Swieca stg napisał/a:
bushido Ty za duzo tez sie nie wymadrzaj:P bo sam do Nas na zlocik wjechałes i chciałes sie wgrac w grupe... jednak wielu osobom przeszkadzało ze przyjechałes bmw... lepiej od taty było trzeba porzyczyc Golfa



I tutaj w 100% wyszło zakompleksienie wobec fanatyzmu marki, na które czekałem i wiedziałem że wcześniej czy później je od kogoś usłyszę :twisted:

A chodziło tylko o naklejkę i zapytałem czy ludzie mający bmw nie mogą się wypowiedzieć na jej temat a tutaj już osobisty wywód o to że wpadłem do Was na spota swoim autem a nie ojca VW i że przez to jestem nie lubiany :lol: :lol: :lol:

P.S. Jak według Twojego myślenia, chciałem "wgrać się w grupę", mając to okropne BMW i to z naklejką naszego klubu, nie rozmawiając o Golfie a nawet nosząc koszulkę z humorystycznym napisem godzącym w świętą i jedyną markę jaką jest FAŁWU :shock:

NIECH ŻYJE KOMUNIZM :!: :lol: :lol: :lol:
_________________

 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 13:01   

tak Lincolngniecie mnie to, że się czepiacie o byle nic mądrego, jakbyście nie mieli innych ważniejszych problemów w życiu. Podoba mu sie naklejka, chce ją mieć, niech se ma. Co Wam do tego. Jest na jego aucie a nie na waszych.

Poza tym widziałam gdzieś na innym forum, że tzn zaku*wista felga.
Mnie to wsio ryba. Są gusta i guściki o których się nie dyskutuje.
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
Ostatnio zmieniony przez Daria Wto Lip 26, 2011 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 13:49   

whell whores- ta naklejka tyczy nietypowych koł i tylko tego a nie zadne dziwki itp. zresztą naklejka podaje strone internetową gdzie przy odrobinie znajomości angielskiego mozna sie doczytać ze strona jest poswiecona rarytaśnym felgom. Nie tylko VW

Mam tą naklejkę- k.wą nie jestem ani nic z tych rzeczy :D

Ogolnie wyznaje zasadę i polecam innym

Nie znam-nie rozumiem- nie komentuje.

pozdrawiam!
_________________
 
 
 
pele09
Jestem Nowy

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 13:56   

haaa co za typy jedyne wytłumaczenie to zazdrosc.Ogolnie tą naklejke widzałem juz naklejoną na kazdej marce samochodu.Tez mam vw i naklejona ta naklejke.A jak komus sie nie podoba czy mysli ze jestem dzika to niech wali w prost . :twisted:
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:00   

Jedyne do czego się czepiam to wg mnie głupia nazwa nie mówiąca nic w dosłownym tłumaczeniu ani w tłumaczeniu związanym z branżą motoryzacyjną, erotyczną, wulkanizacyjną ani "felgową" i tylko o to głupie "whores" bo to jednak nie jest nic pozytywnego... Wiem czego tyczy się ta naklejka, ale dlaczego nie mogli się nazwać "wheel fans" wheel pimps" "wheel lords" i inne bardziej przyjazne i zrozumiałe określenia ;) Tylko o to mi chodzi :)
_________________

 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:01   

I ankieta jest bez sensu! bo nie ma takiego czegoś jak styl wheel-whores.com!!!!!
_________________
 
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:03   

jak juz potrzebujecie dosłownego tlumaczenie to tak: K.REWSKIE FELE- tłum. zajebiste felgi :D
_________________
 
 
 
pele09
Jestem Nowy

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:06   

a co sądzicie o stylu oklejanie jakims szmatlowcem to jest pytanie :razz:
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:06   

Marzena napisał/a:
jak juz potrzebujecie dosłownego tlumaczenie to tak: K.REWSKIE FELE- tłum. zajebiste felgi :D


Też to tak przetłumaczyłem ale to też nic pozytywnego mieć k.rewskie ... coś :D .
Raczej bym się nie ucieszył jakby ktoś mi powiedział komplement "ale masz k.rewską twarz :*" :D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14