autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Sob Lip 30, 2011 15:05
Wheel whores - jak to się je..

co sądzisz o stylu wheel whores?
podoba mi się
18%
 18%  [ 7 ]
generalnie to mi lotto
24%
 24%  [ 9 ]
przerost formy nad treścią
13%
 13%  [ 5 ]
mam ochotę na kiełbaskę a'la Edi
43%
 43%  [ 16 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
czarny
Maniak Resoraków
www.vagstg.pl


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 122
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 14:17   Wheel whores - jak to się je..

Lincoln napisał/a:
Swieca stg napisał/a:
bo to sa koledzy mercedesy... a co do naklejek to zostaje rozowy bo temu kolorowi to pasuje....


Ale co pasuje? Paznokcie malujesz na różowo czy jak :mrgreen:


no najwiecej gadaja koledzy jezdzacy wies tiuningiem z bmw.... naklejka forum obklejona na wiekszej połowie auta... przed carre stoi na zlotach pare e30 i to cały zlot... nic nie mowie o waszych autach bo wam sie podoba styl neonkow i szpojlerow... ale co tam kazdemu musi sie swoje auto widziec... a co do moich felg to do mk4 najbardziej pasuja polerowane patelnie felgi z rantem to w tym aucie nieporozumienie chyba ze skrecane...a co do naklejek to widziałem tez bmw na starogardzkich blachach jezdza z rozowymi naklejkami takze koniec tematu
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Sob Lip 30, 2011 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 16:54   

Krzysztofie, nie poruszałem tematu BMW, kolega nie ma argumentów, więc odnosi się do "czegoś tam", o tyle to dziwne, że rozmawiamy o konkretnym przypadku, a nie o ludziach stojących gdzieś tam sobie. Jesli możesz to pokaż auta z neonami i spoilerami od nas, ja takich nie widziałem w każdym razie. Różowy pasuje jak świni siodło do tego koloru, na czarnym jeszcze jakos, ale i tak zalatuje homo
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 17:24   

Poza tym połówka nie może być większa, zawsze są równe :mrgreen:
 
 
 
czarny
Maniak Resoraków
www.vagstg.pl


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 122
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 17:49   

w takim razie wedlug Ciebie jaki kolor pasuje? Ogladalem duzo projektow vw w tym kolorze i duzo osob ma rozowe dodatki a nawet felgi jezeli rozowy wydaje Ci sie homo to lepiej nie pytaj z czym kojarzy mi sie bmw
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 18:44   

dajcie na luzik
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 19:50   

ja pierdziele Lincoln wyluzuj, jemu sie rozowy podoba tak jak tobie np. zielony i koniec tematu. To tak samo jak kolor czerwony, też jest kobiecy, więc teraz facet, który jezdzi czerwonym autem jest homo. Nie macie sie do czego przyczepic juz.
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
czarny
Maniak Resoraków
www.vagstg.pl


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 122
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 19:54   

Daria napisał/a:
ja pierdziele Lincoln wyluzuj, jemu sie rozowy podoba tak jak tobie np. zielony i koniec tematu. To tak samo jak kolor czerwony, też jest kobiecy, więc teraz facet, który jezdzi czerwonym autem jest homo. Nie macie sie do czego przyczepic juz.
dzieki za zrozumienie:) mi sie w tym golfie roz podoba i tyle:) i nie patrze na opinie innych
 
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 19:57   

Ja mam różowy rower i co ???
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
czarny
Maniak Resoraków
www.vagstg.pl


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 122
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 19:59   

to znaczy ze jestes homo hehe
 
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 20:01   

no chyba że, ;p to zależy jak kto myśli :D ale szpan jest !! :cool:
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 21:47   

a propos różowego napisu (naklejek)

WHEEL WHORE coś tam... RIDERS czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie...
wheel - koło
whore - d***a, ku...a
riders - jeźdźcy

:?: dlaczego VW tak na siebie mówią
:?: znaczy dlaczego obklejają się obraźliwą naklejką w takim dziko różowym kolorze
:?: dlaczego przyczepiłeś się akurat to BMW

proszę o wyjaśnienie, bo nie kumam obklejania się i nazywania siebie k...wami
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 22:09   

Swieca stg napisał/a:
Daria napisał/a:
ja pierdziele Lincoln wyluzuj, jemu sie rozowy podoba tak jak tobie np. zielony i koniec tematu. To tak samo jak kolor czerwony, też jest kobiecy, więc teraz facet, który jezdzi czerwonym autem jest homo. Nie macie sie do czego przyczepic juz.
dzieki za zrozumienie:) mi sie w tym golfie roz podoba i tyle:) i nie patrze na opinie innych


róż pasuje bardziej do wozu Barbie (bo chyba nawet Ken ma niebieski..), Landryny, Mandaryny, czy Lady Gagi.. z drugiej strony, czym dzisiaj człowiek ma się na ulicy wyróżnić? (pod warunkiem że tego sam oczywiście chce..)
duży motor może teraz mieć każdy, 500 kucy tez..., gleba i felgi 19" czy 20" to już też żaden wyróżnik.. może mieć całkowicie pordzewiałego rat'a, ale na róż może pozwolić sobie u nas tylko facet-nonkonformista.. lub jakiś unisex, facet w stylu metro (aus Berlin, natuerlich :-P )
Przynajmniej wywołuje emocje ! (to nic, ..że najczęściej mieszane), emocje które nie budzą agresji.. bo kto będzie atakował wózek w różowe dodatki, a tym bardziej jego właściciela??

fajnie że Swieca stg ma gdzieś negatywne opinie innych, czasem jak już nie wytrzymuje straszy swoją rodziną.. :-P ale to normalne uwarunkowane socjologicznie zachowanie.. ;-)

dziwne zachowania ma brać rodziny VASS, tak samo jak śmieszne upodobania mają fani BMW (ostatnio na festynie kociewskim w Zblewie stała E39 z tablicą rejestracyjną ze sklepu z gadżetami z wielce wymownym napisem "mafia" - myślałem że skonam ze śmiechu)

nie bardzo tylko rozumiem zamiłowanie właścicieli aut nie-mercedesowych do zakładania kół koncernu Daimler Benz... jakiś kompleks posiadania tańszego wozu? jakaś nobilitacja? Felunek a'la A8 jest jeszcze OK, BBS na skręcanych sprzychach też.. ale felgi merca?? może stary i dziwny już jestem.. :-P
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
czarny
Maniak Resoraków
www.vagstg.pl


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 122
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 22:14   

otoz zle przetlumaczyles nazwe Bo tam jest napis Wheel whores.com wejdz na ta strone to zobaczysz ladne koleczka..a naklejka znaczy co innego niz to co myslisz pozatym uczepilem sie bmw bo Lincoln tym jezdzi i sie duzo wymadrza...
 
 
 
zolo
Kierowca Rajdowy
zongolongo :D



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 766
Skąd: Bobowo k.Starogardu
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 22:24   

Trochę się spinacie za dużo, mi osobiście ta różowa naklejka nie przeszkadza i wygląda nawet ok, całkiem ciekawie komponuje się z tym niebieskim.

Jeszcze tylko do Toyoty się przyczepcie :mrgreen:
_________________

 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Lip 25, 2011 22:26   

Swieca stg napisał/a:
(..) pozatym uczepilem sie bmw bo Lincoln tym jezdzi i sie duzo wymadrza...


z tego co wiem, Lincoln na co dzień ujeżdża Opla VB... a bete ma jako lokatę kapitału, czy jak sam twierdzi zabawkę do dłubania.. ;-)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15