autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Vectra bt badred
Autor Wiadomość
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pią Lip 17, 2015 21:02   

chłodnice naprawiają kolo tczew w zajączkowie . takie uszkodzenie to dla nich nie problem o ile rdzen jest oki
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 10:23   

Wiec odpalenie nr dwa udane ... Juz po przejazdzce ok 15 km ;) jest oczywiscie kilka rzeczy do poprawienia... Glowna rzecza slychac gdzies duzy przedmuch w ukladzie wydechowym by nie bylo za latwo oczywiscie slychac po stronie grodzi... Ale co tam sie ogarnie ... Musze znalesc tez gdzies pod zderzakiem miejsce na stozek a z tym ciezko a nawet bardzo ciezko... Po pierwszym odpaleniu w ukladzie chlodzenia syf wiec zalany woda ktora zmienie ze 3 razy potem plukacz i dopiero plyn...
A jesli chodzi o wrazenia z jazdy to lol mega lol ze takie cus sam zlozylem a i jeszcze jakis check swieci :twisted: ale dzieki uprzejmosci kolegi LINCOLNA to tez nie problem uzyczyl odpowiedni kabelek za co bardzo dziekuje
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Ostatnio zmieniony przez badred Nie Lip 19, 2015 10:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 14:23   

To teraz tylko ogarnąć do końca i ogień :twisted:
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 15:17   

Widzisz ja to zawsze pomagam tym co chcą mnie przegonić :razz:
 
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 23:49   

przemku ale ty sobie juz vectre odpusciles wiec to juz nie to ale ona zawsze jakims wyznacznikiem bedzie...
mam problem z oprogramowaniem wiec check narazie nie znany
przedmuch poprawiony ale to jeszcze nie to jeszcze gdzies dmucha
i co najgorsze nowe lozysko w sprezarce klimy tez starasznie halasuje wiec jutro kupuje pasek by pominac sprezarke bo aktualnie ona najwiecej halasu robi...
powerbox troszke za duzy i trzeba go zmiejszyc bo maski nie mozna zamknac...
i pare pierdolkow jeszcze ... wszystko sie da ...
jak ogarne mechanicznie wracam do przygotowywania lakierowania jesli znow nie rozwala planow i czegos nie zmienia z operacyja... jak bede gotowy to jade do przemka na RL :) zobaczymy co i jak...
a na 3 biegu dzis na deszczu gubie trakcje :(
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pon Lip 20, 2015 18:20   

to elegancko ze furka jest po przeszczepie serca i daje frajde z jazdy . a wiadomo jak to po swapie . kwiatuszki muszą być
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Śro Lip 22, 2015 11:53   

Mega graty za uruchomienie projektu :twisted: Chciałbym zobaczyć to dziadostwo !! :D
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Lip 22, 2015 13:52   

rusek13 napisał/a:
Chciałbym zobaczyć to dziadostwo !! :D


Raczej nie :razz: :mrgreen: :razz:
 
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
  Wysłany: Czw Lip 23, 2015 06:38   

Lincoln napisał/a:
rusek13 napisał/a:
Chciałbym zobaczyć to dziadostwo !! :D


Raczej nie :razz: :mrgreen: :razz:

:razz: thx :twisted:
Pracy przedemna jeszcze sporo poza pierdolkami mechanicznymi...
Jeszcze czeka mnie lakierowanie... ( oczywiscie mnie samego sam bede lakierowal ) wszystko jest poza czasem ... I wtedy bedzie poliftowka...

Narazie skupiam sie na walce o operacje ktora mi odwolali z powodu... Hmmn ...krew byla tylko wymowka dostalem pismo z Narodowego centrum krwi i zastanawiam sie gdzie z tym pismem isc do NFZ do dyrektora Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego (Akademia medyczna) bo jestem w szoku co przez przypadek uatalilem ale o tym w innym temacie...

Dlatego wyglad auta schodzi na plan pozniejszy ...
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 24, 2015 22:48   

no i mamay kolejny "kciuk up" altek sie zblokowal i zerwalo pasek ktory tak spichnie zawinol sie na chlodnicy i rozszelnil ja do konca :P pasek sciol czujnik cisnienia oleju jeszcze ... autko stoi w gdansku w pracy wiec w next tygodniu je tu uruchomie :P ciekawe ile jeszce takich fuckin upow bedzie pewnie troszku zanim sie ogarnie tak jak ma byc.. ale co tam tza sie niepoddawac i konczyc to co sie zaczelo ...
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 06:07   

wiec wrocilem ze szpitala wiec czas wrocic do garazu...ze wzgledu na poruszanie o kulach prace jakies wielkie nie beda narazie tyle co moge zrobic;

dzieki MICHALOWI moge usunac usterke zwazana z odcinaniem paliwa przy max otwartej przepustnicy okazuje ze wina lezy po strobie samych przepustnic ktore orwieraja sie zaeowno w prawo jak i w lewo okazuje sie jak aie otwiera odwrotnie to roZpina sygnal TPS rozwiazaniem jest przelorzenie przepustnic z dlugiego dolotu (tam tego problemu nie ma bo przepustnica w odpowiednia manke idzie) lub kombibowanie z odwroceniem czujnika o 180 ° (brak miejsca)

nastepnie demontaz "powerbox" i wyslanie go jako wzor do lekkich modyfikacji by mi z kwasowki wyspawali nowy

a ja sie zajme wymiana ECU vectra dostanie sterownik z Omegi od 3.0 (w moim stanie jakies 2 dni lutowania)


no i oczywiscie plan na pazdziernik jak juz bede po rechabilitacji i bede mogl na troszku uziemic autko wiec LAKIEROWANIE
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 08:30   

nie ma za co. trzeba pomóc w potrzebie . zreszta to zawsze dziala w dwie strony . :razz: a swoja drogą u mnie tez trzeba ogarnąć wiazke i sterownik z 3.0 .a ze ja zbytnio nie lubie grzebać w kabelkach to licze na twoją pomoc :razz: . testowałeś tps miernikiem ? i jest tak jak mówiłem ?
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 20:14   

Chodzi Ci o taki w stylu Mantzl'a? Dlaczego Omegowskie ECU, a nie np z i500 lub MSD? Długi dolot na Olx chyba w dobrej kasie jest niedawno widziałem.
Czekam na rozwój projektu. Zdrówka życzę i działaj, bo robi się ciekawie.
Dawaj jakieś foty z prac. Te heble już założyłeś?
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 08:35   

najlepsze mapy ma sterownik 3.0 poza tym jest bardziej rozbudowana i silnik ma wiecej powera
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 02:48   

..auto żyje, czy umarło??
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12