autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto naprawdę powoduje wypadki
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 11:15   

mateuh napisał:
Krzysztof napisał:


to z ina to tym bardziej do działu humor :D to kiedy tak robimy :D




że co?



a fakt filmik ze stanów




chodziło o nr z linką :D
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 02:55   

misiek-stg napisał:
no i ludki które idą poboczem niczym święte krowy w Indiach :/ idą po ciemku często ich nie widać :( i maja jakieś obiekcję jak im się na to zwróci uwagę :/




tez mnie to wkurza, szczegolnie jak jacys malolaci nie ida gesiego, tylko obok siebie, np w drodze do jablowa. szlag mnie trafia jak takie cos widze, i to widze w ostatniej chwili.
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 13:45   

a mnie szlag trafia jak młoda mamusia z wózkiem usiłując przejść na 2 stronę ulicy wypycha wózek na jezdnię wprost pod jadący samochód.

Zdaję sobie sprawę że ich blond umysły działają tylko na amfie i piksach a teraz jest dziecko i trzeba odstawić a logika podpowiada że jak kierowca zobaczy wózek to puści ... jaka logika co ja bredzę ..

W każdym razie nie tak dawno prawie dostałem zawału jak mi wózek przed nosem się nagle pokazał. z piskiem a raczej z szumem się zatrzymałem a kierowniczka jeszcze wonty miała - normalnie bym w ryj dał ale by mnie chyba zlinczowali
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 17:06   

miałem tak samo baba mi wlazła pod koła gdzie było potwornie ślisko, ale wyhamowałem a Pani przeprosiła kiwając głową chyba się zagapiła bo a prawdę przestraszona była, przechodziła w miejscu gdzie nie było pasów i prosto z chodnika weszła na drogę na szczęście nic się nie stało,



Ale kilka dni temu dwie "starsze" (inaczej bym napisał) stoją mi na wjeździe do domu, więc ja szerokim łukiem powoli jadę i zbliżam się do nich a one sie lekko przesunęły mimo to nadal miejsca nie było a potem mi stara pogroziła i stanęła jak wryta że sie nie przesunie :D po prostu miałem taki ubaw bo nie spodziewała się że tak blisko niej podjadę, i się przestraszyła i poszła sobie a ja mogłem do domu wjechać :D
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 17:40   

mam tak często :D

ale bardziej mnie bawi jak jakaś pokraka stoi na chodniku koło WIEEEEEEEELKIEJ kałuży i gapi się w oczy kierowcy nadjeżdrzającego samochodu jak by chcial go wzrokiem zatrzymać.... ja w takich sytuacjach uciekam ile sił w nogach
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 03:09   

Piesi mają niestety baaardzo słabe wyczucie niebezpieczeństwa i potrafią czasem coś tak głupiego odwalić że serce aż do gardła podskoczy a potem jeszcze pretensje mają że nie stanęliśmy autem w miejscu :/
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 12:56   

Fullas - a jak szybko kierowca staje się pieszym a pieszy kierowcą - zupełnie 2 różnych ludzi a dzieli ich tylko blacha i tapicerka drzwi
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 10:14   

no i kolejny raz człowiek mi prawie w dupę przywalił A klasą, skrzyżowanie światła ja jadę on jedzie trochę mokro ja hamuje a on się tak rozpędził że gdyby nie to że zawsze daję sobie miejsce do podjechania do przodu miałbym człowieka w bagażniku

dodam że hamowałem bo za skrzyżowaniem wszyscy hamowali z uwagi na rondo przy statoil :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 28, 2010 10:40   

w 2008 roku miałem stłuczkę, przywalił we mnie polonez caro plus po dwóch latach zostałem wezwany do sądu i składam ponowne zeznania odnosnie zdarzenia, moja pamięć w miarę dobra jednak czy na pewno człowiek potrafi z dokładnością i precyzją wszystko powiedzieć,
Stłuczka była w czasie kiedy był remont i powstawało ronda nie daleko statoil w tamtym czasie by wjechać w Skarszewską dobrym pomysłem było wjechanie do Eurobudu i zawrócenie by wjechać w stronę Człuchowa i spokojnie skręcić w skarszewską,

Ja własnie tak chciałem zrobić i koła miałem skręcone i nie wiem chyba już chciałem ruszyć gdzie z mojej lewej gdzie nie było miejsca postanowił mnie wyminąć polonez nie wiem dlaczego podjął się takiego manewru skoro tam nie było możliwość by mnie objechać i spokojnie wyminąć, efekt taki że dostałem w koło błotnik lampa itp. auto na lawecie pojechało juz do warsztatu.
Pan z poloneza się ze mną sprzeczał że moja wina itp. zatem wezwałem Policję,

po dwóch latach od zdarzenia w sądzie musiałem opowiedzieć to samo co już mówiłem przez panem Policjantem. Powodem rozgrzebania sprawy był fakt że Cinga nie zapłaciła PZU za szkodę, ponieważ moje auto by było szybciej naprawione i bez problemowo zostało zgłoszone z AC z regresem na OC sprawcy i teraz Cinga nie chce zapłacić, a ja muszę się po sądach bujać i spędziłem tam prawie dwie godziny. Z tego powodu nigdy nie będę chciał ubezpieczyć auta w cigna.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Lip 28, 2010 16:35   

..i bardzo dobrze..

Cigna miała sporo takich wpadek i ubezpieczyciel zmył się 2 lata temu z polskiego rynku..

bazę jeszcze jakiś niezdegustowanych klientów - kupiła po nich Vienna Insurance Group - tworząc podmiot zwany InterRisk

z tego co wiem - przyjęli sobie za jeden z podstawowych celi- poprawę upadłej reputacji poprzednika
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 00:09   

miejmy nadzieję że wyjdzie im to lepiej, a swoja drogą jadę sobie autostradą i oczywiście mi drogę Pan w skoda octawia zajeżdża bo niby po co patrzeć w lusterka,

jak chodzę pieszo z dzieciakami z wózkiem to często widzę że ludzie skręcając w lewo nie widzą wcale przechodniów już kilkanaście razy było blisko do wypadku brakowało niewiele, niestety co któryś raz wypadek jednak jest
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 13:31   

za ciężko niektórym spojrzeć jakie akurat światło mają piesi, a w tym przypadku łatwo o przykre zdarzenie...
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 17:10   

w końcu jakaś kampania w tej sprawie w TV się pokazuje,

też mam wrażenie, że często ludzie za szybko jeżdżą po mieście i przed pasami nie zwalniają,

Natomiast od czasu jak się zaczęło mówić o tym, że piesi wstawiając nogę na pasy mają pierwszeństwo to mam wrażenie, że sa dużo bardziej odważni sądzą, że same gadanie na ten temat spowodowało zmianę układów hamulcowych we wszystkich samochodach :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 05:19   



:D
_________________
Forza Italia!
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 08:23   

Jaca! napisał/a:
Obrazek

:D
hahaha zawsze to 2 z przodu ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12