autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Cze 24, 2013 16:06
Kto w STG ma kompa do BMW z INPA ?
Autor Wiadomość
Wojtec12345678
Maniak Resoraków



Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 60
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 16:45   Kto w STG ma kompa do BMW z INPA ?

Jak w temacie, gdzie uderzyć ?
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 16:55   

Huragan ma Lancza przez niego chyba połączy się z bmw
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 23:27   

Jak od bmw to polecam ziomka z gdanska, servisowe oprogramowanie, po 2002r zrobi wszystko
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 01:01   

mistrz to ze ty nie umiesz zrobić to nie znaczy ze w gst nie ma fachowców którzy moga cos poradzic w temacie . Qrva coś telepie budą -dlaczego? bo najprawdopodobniej nie chodzi na jakiś cyl. Trzeba znależć dlaczego-a do diagnozy bmw to raczej nie potrzeba nie wiem jakiego sprzetu -zwykly fejs za 100pln to zrobi . Nie wiem skąd u właścicieli bmw wzięło się że inpa to złoty środek? Dostalem juz ktoreś z kolei zapytanie czy posiadam inpę -posiadam i co z tego ? Jak ktoś przyprowadza mi auto to w sumie liczy sie efekt końcowy a nie czym jest to robione.
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 02:18   

..poczawszy od E65, E60.. brak odpowiedniej wiedzy i praktyki moze sprawic ze nawet INPA nie pomoze, tylko co najwyzej laweta i kierunek na autoryzowany serwis..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 08:45   

o kurcze zapomnialem o tobie :lol: , Nie wiem czy ww starogardzie jest ktos wart polecnia od bmw, dlatego napisalem o gdansku.
Ostatnio zmieniony przez Artur Pon Cze 24, 2013 08:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 11:44   

Łukasz e39 tez mozna fajnie uziemić inpą :) to potężne narzędzie jak wiesz i raczej nie jest niezbędne do diagnostyki ogolnej . Wiadomo ze sa rzeczy ktorych nie zrobisz niczym innym w tych pieniadzach ,ale do tego trze jeszcze ncs expert i kalk do kodowań.
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Wojtec12345678
Maniak Resoraków



Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 60
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 18:32   

Huragan , nie zrozum mnie źle, ale pytałem o INPA bo właśnie jesteś kolejną osobą która podejrzewa jakiś cylinder... a PODOBNO przez INPA można to sprawdzić bez grzebania w silniku ... jak już Ci pisałem na PW w auto był wpinany "zwykły" komp i nie było widać nic poza "błąd odczytu spalin"

Powiem Ci też że jesteś pierwszy który ma ochotę się tym zająć, bo każdy z kim na razie pisałem pisze głupoty wyssane z palca, a 1 mechanik powiedział mi :

jak Ci odpadnie koło to przyjedź :shock:

Także na 100 % do Ciebie podjadę ale niestety nie w tym tygodniu bo auto przed chwilą zostawiłem u lakiernika

Jeszcze jedna sprawa.. w sobotę go odbieram, a w niedziele ma wyjazd do gdyni, mogę spokojnie jechać ?
Ostatnio zmieniony przez Wojtec12345678 Pon Cze 24, 2013 18:35, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 18:36   

Huragan dobrze ogarnia, zawsze podchodzi poważnie do tematu :smile:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14