autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Wto Sty 07, 2014 17:54
Chrysler Pacifica
Autor Wiadomość
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 14:55   Chrysler Pacifica

Myśle nad zakupem tego auta, przyzwyczaiłam się do dużych aut. Ma być wygodne, dobre do podróżowania. W benzynie, bez żadnego gazu, bo w Szwecji cieżko o stacje, gdzie maja gaz. Chciałabym żeby ktoś mi doradził, o ile dobrze pamietam ktoś w klubie miał Pacifice.
Jakby ktoś miał problem ze skojarzeniem auta to wklejam link: http://otomoto.pl/chrysle...-C31621297.html

Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam


Niech ktoś przeniesie ten temat do zakupu kontrolowanego, bo pomieszalam działy. Z góry dzięki.
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
Ostatnio zmieniony przez Daria Wto Sty 07, 2014 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 18:10   

długi ma pacifice

http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=4948
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 21:12   

.. a co jakieś dzieciątko w drodze że potrzebujesz dużego auta w które wygodnie instaluje się fotelik a w bagażnik swobodnie wrzuca wózek, kojec, chodzik i inne dziecięce dewocjonalia?

rozumiem, że interesuje Cie tylko napęd 4x4 (4WD=bezpieczne przewiezienie rodziny z punktu A do B) i dynamiczny silnik (minimum 3.8 a najlepiej 4.0)

nie wiem czy tylko za taki gabaryt (ponad 5m długości, ponad 2 szerokości i prawie 2 tony netto) nie jest pobierana opłata na promie jak za auto dostawcze/ciężarowe.. bo z tego co czytam, paliwko w szwecji musiało ostro potanieć..

----------------------

auto fajne wizualnie, wykonane wręcz wyśmienicie (jak na Chryslera), bodajże nigdy oficjalnie nie oferowane przez Chryslera na europę, ale osobiście wziąłbym Grand Voyagera, który jest bardziej pojemny, o dziwo szybszy i ma bardziej przystępne ceny i dostępne części.. (niby niewiele, ale jednak).. a przy nieograniczonych zasobach finansowych (2-3 razy większy budżet - Merca R-class)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 22:42   

conpress napisał/a:
4x4 (4WD=bezpieczne przewiezienie rodziny z punktu A do B)



odbiegam od tematu ale Lincoln zaraz wleci z buta:P
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
dlugi2050
Kierowca kat. B
najczęściej w garażu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 389
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 22:51   

jezdzilas tym wogóle??jakby co to zapraszam na oswojenie sie itd,

na promie steny miesci sie w przedziale do 2m wys i do 6m dlugosci ,wiec nawet t4 jedzie jako osobówka,

co do silników to najrozsądniejsze jest 3,5 -najwiecej czesci,

3,8 to słaby kapeć z starych voyagerów,

a do 4,0 to mało czesci na rynku wtornym, od przegubow i skrzynie -wszystko inne, a srednio co 10ta rozbierana pacfica to 4,0,wiec mało z uzywek gratow na rynku,

nie oglądaj aut ponizej 25tys złoty,bo to same smietniki,za dobra włąsnie jak twoj link wskazuje to trzeba 30 połozyc,
 
 
 
dlugi2050
Kierowca kat. B
najczęściej w garażu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 389
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 22:53   

aha i jak zajedziesz oglądac to od razu gleba i patrz czy dyfer ma,,bo jeden typ chciał mi orzenic z napedem tylko na przód,
_________________

 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 00:01   

conpress napisał/a:
bodajże nigdy oficjalnie nie oferowane przez Chryslera na europę


to pytanie jak lampy ? Bo skoro nie było na Europę to czy można kupić oryginalne światła ?
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 01:29   

Artur napisał/a:


odbiegam od tematu ale Lincoln zaraz wleci z buta:P


A to pocisnąłeś :mrgreen:


Pacifica bardzo fajne autko, ale ja bym Ciebie widział bardziej w e30 albo SLK :wink:
 
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 02:13   

Żadne dziecko, potrzebuje wygodnego auta do podróżowania. Grand Voyagera maja rodzice i szczerze powiedziawszy, nie wiem czy chce takiego. Pacifica bardziej mi się podoba.

Do postu conpressa.. Teraz ludzie kupują duże auta tylko ze względu na dziecko?
Ja chce duże auto i dziecka w nim wozić nie będę :) chce rodziców powodzić po świecie przy tym sama siebie także :) trzeba coś robić w życiu, nie można tylko pracować przecież ;)
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
Ostatnio zmieniony przez Daria Śro Sty 08, 2014 02:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 02:23   

Daria napisał/a:
Żadne dziecko, potrzebuje wygodnego auta do podróżowania. Grand Voyagera maja rodzice i szczerze powiedziawszy, nie wiem czy chce takiego. Pacifica bardziej mi się podoba.


w cenie chrysler pacifica (jeśli nie ma jednak dzieci na horyzoncie) polecam E46 325, 330...najlepiej w Coupe.. full of fun, zwrotność, poręczność.. (no chyba że nie parkujesz auta w jakiejkolwiek galerii w okolicach weekendów, świąt..) - jak podróż w 2 osoby mega wygoda.. a i w 4 na krótszym dystansie dadzą radę.. niskie koszty eksploatacji (oczywiście w porównaniu z przedmówcą z USA)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 02:29   

Ale ja nie chce BMW! Chce Pacifice i chciałam uzyskać jakieś info od Was.
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 03:25   

Daria napisał/a:
Ale ja nie chce BMW! Chce Pacifice i chciałam uzyskać jakieś info od Was.


:mrgreen: to wal prosto do kolegi ze skarszew, co takowe cudo posiada.. myślę że poza nim to coś jeszcze może podpowiedzieć Ci brat od ciągników siodłowych, tata lub inny kierowca PKSu..

zaparkuj tak dla sportu to cudo w galerii bałtyckiej w dniu wyprzedaży w saturnie, puść się tym w trasę min 1000km z średnią prędkością normalnej osobowki, zalej do pełna z kilka razy w skandynawii, na zachodzie.. i jak dalej będziesz kochała to auto, to sobie je kup i ciesz się jazdą, naprawdę wygodnym, fajnie wygladającym tapczanem :twisted:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 00:19   

masz nr. 668295481 znajomy ma i jest zachwycony, powołaj się na mnie, swoją drogą ja kupiłem teraz Forda Windstar-a i jestem zachwycony komfortem jazdy.
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 12:50   

Dziekowac
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
dlugi2050
Kierowca kat. B
najczęściej w garażu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 389
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Pon Mar 24, 2014 21:08   

i jak z Twoją chęcią zakupu??

dalej na tak?

jak poszukiwania??

jakie wrażenia z przejażdzki po Skarszewachi?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14