autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
MK2 VR6 by Eddi
Autor Wiadomość
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Śro Lip 02, 2014 00:31   

Na moje na 5 tłokach dzwięk jest o wiele lepszy bardziej tak V8 przypomina . Wiem z własnego doświadczenia jak świeżo po swapie mazda tez paliła na 6 garów :D co sie potem okazało kabelek od wtrysku musiałem przerwać . Swoją droga na wolnych obrotach powinien silnik mieć spore drgania i problem z obrotami . Dobrze że problem z naprawiony , bez głośnego wydechu byś pewnie nie wiedział że coś nie tak :D
 
 
Eddi
Maniak Resoraków


Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 02, 2014 04:10   

Wiele sluchac nie musialem wystarczylo odpalic auto i juz cos mi podpadlo ze chodzi nie tak jak powinien no i pod noga w czasie jazdy sie nie zgadzalo hehe wazne ze juz jest ok
 
 
 
Eddi
Maniak Resoraków


Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 16, 2014 20:05   

Po dość długiej ciszy mozna w końcu coś dodac nareszcie wpadły ori Fiffty Red :mrgreen: no i zbiorniczek od wspomy jest wymieniony :mrgreen:
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 20:39   

Jak tam ma się najfajniejszy golf w starogardzie :)
Kiedy zobaczymy i usłyszymy VRa bo dotej pory to chyba jedyny VR na forum same V6/R6 i kilka V8 :D
Ostatnio zmieniony przez Tomix Czw Lut 12, 2015 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eddi
Maniak Resoraków


Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lut 13, 2015 13:19   

Golfina stoi w garażu i potrzebuje kanał żebym mógl wymienic czujnik położenia wału bo silnik po rozgrzaniu szaleje z obrotami albo zgaśnie, także to sie ogarnie pakiet zakładam i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. A tak po za tematem to w grabowie jest jeszcze MK2 VR6 wiec moja nie jest jedyna :wink:
 
 
 
Eddi
Maniak Resoraków


Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lut 21, 2015 21:46   

No i z nowinek to przy pomocy dwóch żabek udało się dostatecznie podnieść golfa tak żeby dojść to ciężkiego miejsca gdzie jest ten czujnik i jest wymieniony i eureka silnik rozgrzany i ryczy jak wściekły
chyba z radości. Mam nadzieje ze ten przyszły sezon będzie bardziej owocny niż poprzedni i da sie częściej zajeżdżać na spoty zloty.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lut 22, 2015 18:36   

Eddi napisał/a:
Mam nadzieje ze ten przyszły sezon będzie bardziej owocny niż poprzedni i da sie częściej zajeżdżać na spoty zloty


też mam taką nadzieję, bo na nasze spoty tylko jeden czy dwa VW zajadą czasami :D ale seryjne. :D

Z chęcią zobaczę z bliska to Twoje cudo, no i czas by było to pomierzyć race logicem
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Lut 25, 2015 15:14   

Krzysztof napisał/a:
(..) no i czas by było to pomierzyć religicem


RELIGICEM?? czy to rodzaj urządzenia do analizy obrazu sieci neuronowych na natężenie pola elektromagnetycznego promieni kappa zachodzącego podczas rozmyslań o religii

no chyba że chodziło Ci o Race Logic Performance Box :razz:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Śro Lut 25, 2015 17:33   

conpress napisał/a:
Krzysztof napisał/a:
(..) no i czas by było to pomierzyć religicem


RELIGICEM?? czy to rodzaj urządzenia do analizy obrazu sieci neuronowych na natężenie pola elektromagnetycznego promieni kappa zachodzącego podczas rozmyslań o religii

no chyba że chodziło Ci o Race Logic Performance Box :razz:

O ja je.ie hahah
 
 
tobi_e30
Maniak Resoraków
tobi_e30



Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 85
Skąd: Bory Tucholskie
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 23:39   

Chętnie bym zobaczył jak to jedzie. Powinna byc szybka i wściekła :mrgreen:
 
 
Eddi
Maniak Resoraków


Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 15:25   

Macie tutaj na forum lepszych zawodników tak na prawde vr6 nie jest aż takim zapi***lakiem, robiąc swap na vr6 kierowałem sie tylko i wyłącznie tym że to było moje marzenie no i dzwięk silnika.

cenzura. pietro
Ostatnio zmieniony przez pietro Nie Mar 01, 2015 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 16:55   

Sprawdzić auto sprzętem pomiarowym zawsze można, stawiam że przy zdrowym silniku złamie 8sek, a to już nie przelewki. Zawsze znajdzie się ktoś szybszy, to nie wyznacznik fajności auta.
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 18:10   

Nawet jakby miał 1.3 pod maską , to nie zmieniło by faktu , że to bardzo zadbany okaz :]
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Eddi
Maniak Resoraków


Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lut 27, 2015 21:30   

Sezon sie otworzy na dobre to bedzie mozna sprawdzic sam jestem ciekaw na ile jest zdrowy motorek :D
 
 
 
tobi_e30
Maniak Resoraków
tobi_e30



Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 85
Skąd: Bory Tucholskie
Wysłany: Sob Lut 28, 2015 22:22   

Kumpel ma mk3 vr6 i może jak wyżej pisałeś nie jest to najszybsze autko ale frajda jest no i to spora :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13