autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW e36 323ti by Kędzior
Autor Wiadomość
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 22:07   

jak sie bawic to się bawić, czapke odprężyć, turbo wstawić :P
_________________
Forza Italia!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 22:36   

Kędzior napisał/a:
ć a jeśli chodzi o jakiś gotowy projekt tu obawa przed wytykaniem że kupiłem gotowca czego tez nie lubię


chyba żartujesz teraz, robisz coś bo inni powiedzą, a co to kogo obchodzi, Twoje pieniądze i TY podejmujesz decyzję. Jak by tacy ludzie jak Kulczyk patrzyli na innych to by nic nie mieli. Przecież 80% społeczeństwa mówi tylko o tym czego nie da się zrobić.

Kiedyś na SCS była taka dyskusja

Łoś super ktoś - wielka mi sprawa kupić GTera i wygrać zawody, zrobić auto samemu to sztuka
właściciel GTera - hmmm, no w sumie eeeee (nie chciał chłopcu powiedzieć co ty pier...)
Krzysztof - ja jednak wolałbym te umiejętności gdzie mógłbym zarobić na gteera niż zbudować w szopie coś tam :)

marasss2 napisał/a:
Pamiętaj to co zbudujesz sam zawsze będziesz z tego dumny, a nie kupowanie gotowców.


ja kupiłem gotowca, i jakoś jestem z niego zadowolony i dumny.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 01:25   

marasss2 napisał/a:
Zdecydowanie bym dmuchał w motor


A ja bym zdecydowanie dmuchał kogoś innego :)

A na poważnie: drzewo/dziecko zawsze zdążysz posadzić/zrobić. Chyba bym się skłaniał do turbo, a następny krok to nitro.
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 09:00   

A ja bym podszedł racjonalnie do tematu i zobaczył na choćby naszym forum jak idzie uturbianie silników NA, poczytaj temat Ediego, czy Teosa, bo przechodzili przez to i wiedzą jak wiele czasu i pieniędzy potrzeba, a potem to i tak nie przekłada się na wartość bo nikt nie chce obecnie nawet auta po chiptuningu w doładowanym...
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 11:13   

grzeszak, też o tym myślałem żeby po mału krok po kroku to realizować ale to wymaga bardzo duuużo czasu i kasy
Lincoln, właśnie to jest problem że jak już tyle włoży człowiek to potem nikt i tak nie doceni
koszt uturbienia to lekką reką 10tyś bez robocizny nitro około 5 taki średni zestaw ,
z drugiej storny po 15 -20 tyś mam już gotowce które pewnie i tak jadą lepiej niż to co bym zbudował i tak cieżko wybrać w sumie ja skłaniał bym się ku nitro taniej a efekt myślę że nienajgorszy choć tylko na chwilę ale turbo jak to turbo lubi często zawodzić niestety ale daje spore efekty za to koszta współmiernie wyższe i czas realizacji znacznie dłuższy bo minimum 2 lata musiał bym poświęcić a nitro można zamontować w 3 dni
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 22:27   

ja też doszedlem do tego momentu co ty . mam niby szybkie auto które nie liczy sie na wyscigach w kregu obecnie startujacych . ale tez jak ty jestem realista i już nie chcial bym inwestować w vectre takiej kasy aby cos znaczyla na 1/4 .lecz z drugiej strony brakuje mi tych emocji i adrenaliny i nadal cos tam mysle kombinuje
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
Ostatnio zmieniony przez MICHAŁ Wto Sie 11, 2015 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro Sie 12, 2015 00:54   

MICHAŁ, dokładnie tak ! Trafiłeś w sedno sprawy ;) codziennie bije się z myślami co dalej a wybór trudny niestety
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Sie 12, 2015 22:48   

Ciężko pogodzić auto codziennego użytkowania z super osiągami Panowie.
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Śro Sie 12, 2015 22:53   

Nie wam jedynym moc w aucie przestała być zauważalna. Jeżdżąc na co dzień Ferrari po pewnym czasie byłby ten sam efekt :razz:
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 12, 2015 23:28   

Kędzior napisał/a:
codziennie bije się z myślami co dalej a wybór trudny niestety


szybkie fajne i prawie wygodne, do czasu dzieci da radę, moje BMW się nie nadaje :)

Lincoln napisał/a:
Ciężko pogodzić auto codziennego użytkowania z super osiągami Panowie.


a M5 mówiłeś, że to auto, którym można jeździć codziennie a przy okazji jest szybkie :)

Barley napisał/a:
Nie wam jedynym moc w aucie przestała być zauważalna. Jeżdżąc na co dzień Ferrari po pewnym czasie byłby ten sam efekt


na szczęście to działa też w drugą stronę, pojeździsz Tico potem w swoje auto i masz rakietę prawie bez kosztownego tuningu :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Śro Sie 12, 2015 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 13:26   

Krzysztof, compakta już mam i bez urazy nie zamienił bym się :P

jak miał bym zmieniać na auto typowo na 1/4 to nie chciał bym nic co zrobi czas powyżej 13,9 żeby czuć poprostu różnicę w osiągach

M5 jest złotym środkiem na takie zachcianki ale jeśli patrzeć na koszty m5 i nie mówię tu o zakupie bo to nie jest problem za to utrzymanie już tak bo co z tego że wydam całą kase na zakup auta jak potem będzie stało bo nie stać mnie będzie na jego serwisowanie a przy zakupie auta trzeba brać wszystko pod uwagę

co do jeżdżenia słabszym autem na codzień to ja śmigam ani 318is i gdy wsiadam do mojej 323ti czuć meeega różnicę jednak po całym dniu jeżdżenia wieczorem już jest słabe :D
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 23:50   

Kędzior napisał/a:
Krzysztof, compakta już mam i bez urazy nie zamienił bym się


bez urazy ale ja też bym się nie zamienił i bez urazy ale nie widzę nawet propozycji zamiany z mojej strony :P
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 00:50   

Krzysztof, źle się zrozumielismy :)
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon Sie 31, 2015 00:58   

Przy okazji dnia pielegnacji nagralismy filmik a fotki dodam jutro :P

Coś dla ucha na koniec weekendu ;)
https://youtu.be/rCTPfK0Sw4U
[youtube]https://youtu.be/rCTPfK0Sw4U[/youtube]
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 00:39   

Ładnie zapindala :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12