autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Audi A4 b5 2.8 by rusek...
Autor Wiadomość
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 21:24   

Coś tam mi się udało w końcu zrobić. Mianowicie usunąłem wycieki z silnika,największy oczywiście z pod tej dziwnej klapki między głowicami (po co komu taka dziura w bloku), poodpychałem odmy, popsułem tłumik wymieniając puszczającą plecionkę, uszczelniłem kolektor ssący, wkręciłem świece, wywaliłem do kibla wieśniacki stożek, i wlałem nowego oleju, niestety nie że tak powiem gów...y, bo na dobrych olejach moje auto nie chce chodzić. Klepią szklanki w jednej z głowic, w sumie nic dziwnego przy 350000 przebiegu, ale nie zraża mnie ten fakt na razie pracuje ładnie, szklanki zawsze można se wymienić, coś tam jeszcze porobiłem i pokupowałem, ale zapomniałem :cool:



o to ta śmieszna klapka do której uszczelki nie idzie dostać, więc se dorobiłem (dzięki mami za wycinankę)



z tej euforii założyłem letnie 17stki, posprzątałem, wypolerowałem, odkurzyłem i wyplakowałem (teraz widzać wszystkie rysy na lakierze) :mrgreen:

Ogólnie na razie se śmigam, mało pali nawet na letnim setupie z 12 zyklonu lpg, więc chyb nie sprzedam, na przyszłą wypłatę nabije się klimę, pojedzie na ścieżkę zdrowia (bo jednak na tym felunku lekko rzuca w koleinach) wymieni co trza i jak bozia da to zmieni pompę od wspoma, bo wyje jak wilk do księżyca. Nie nie zmieniam tego głupiego zderzaka i tych jeszcze głupszych lusterek bo mi się po prostu nie chce, na bezpieczeństwo i osiągi nie ma to wpływu więc mam to w głębokim poważaniu że ludzie na wsi gadajo że brzydki zderzak (poważnie to u mnie na wsi robi furrorę wśród dizlowej gawiedzi) AVE \m/
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 23:19   

w sumie to na zdjęciu nic zderzakowi nie wadzi. Co do silnika i przebiegu 350 tyś to nie robi to wrażenia, a jeszcze że coś telepie. Sam byłem świadkiem dwóch peugeotów gdzie jeden dojechał 475 tyś a drugi 315 tyś, jeden skończył na drzewie a drugi nie mam pojęcia co się z nim stało.

Więc może masz przebiegu 500 tyś :)

Mimo wszystko felgi dodały coś do wyglądu.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 23:23   

Krzysztof napisał/a:


Mimo wszystko felgi dodały coś do wyglądu.

Dodały, zastanawiam się nad ich pomalowaniem proszkowo na biało,ale chyba wolę zainwestować w coś ważniejszego dla auta, niby koszt nie wielki bo mój ziomek kasuje za piaskowanie i malowanie grosze, ale zachodu dużo więc chyba jednak nie, choć parę rysek się na nich znajduje :)
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Wto Mar 24, 2015 03:49   

rusek13 napisał/a:
zastanawiam się nad ich pomalowaniem proszkowo na biało,


Dajcie spokój z tymi białymi felgami... :roll: :mrgreen: Będzie moc mówisz jo? :P
_________________
Forza Italia!
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Mar 24, 2015 08:49   

fajnie ze udalo ci sie ogarnoać wycieki . co do tej uszczelki do klapki to mialem fart bo przy demontażu uszcezkla byla cała wiec benzynka przemylam na to uszczelka w tubce i trzyma .
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 22:42   

Żeby nie było coś dłubiemy, ale efektów ni ma. Mianowicie po mimo nowego zapłonu (cewki jeszcze nie ruszałem), i wężyków od podciśnień auto dalej nie chce palić od strzała i czasem za buja na biegu jałowym. No i cykanie, cyka se jak chodzi ale to wina szklanek, wiem bo sprawdzałem. Wczoraj zdjąłem też debilne siedemnastki które rozwaliły mi maglownicę (cieknie jak skur**). W planach jak na razie ogarnięcie troszkę zawiasu, wizyta u Huragana i zmiana maglownicy. No i chyba będę wystawiał felgi na zamianę za jakieś 16 z oponkami 205... Jak ktoś coś wie to gadać.
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 22:53   

Co tam jest za rozstaw 5x100 ? Proste ? Może dla ojca do golfa bym zabrał
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 22:54   

maglownice w audi i passatach to akurat standardowa usterka
 
 
broj83
Kierowca kat. B



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 288
Skąd: GST
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 03:21   

Maglownica to nie od tych felg Ci poszła, ja jeżdżę na 18" i nie ma problemu ;)
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to jedziesz zbyt wolno”
(Sir Stirling Moss)
Bo nie prędkość zabija,tylko jej gwałtowna utrata :evil:
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 11:25   

audi ma rozstaw 5x112 golf 4 ma 5x100
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Nie Kwi 19, 2015 17:04   

Co do felg to nie chce mi się ich sprzedawać, wolał bym zamianę na jakieś 16', pewnie są nic nie warte, bo opony śmietnik, jedna z felg była już naprawiana, i niejeden wszechwiedzący malkontent by kręcił nosem. Ja tam po normalnych drogach (czytaj dziurawych i nie równych) zapitalałem nie raz pod 200 na godzinę i nic się nie działo...

poprawiłem. pietro
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
Ostatnio zmieniony przez pietro Nie Kwi 19, 2015 18:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 22:18   

do zamknięcia...
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 22:21   

Ty jak skarpety zmieniasz te auta widze. Brakuje fiestki chyba?
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 22:43   

to teraz mnie zdziwiłeś, generalnie dokonałeś zamiany na brzydsze auto, ja sądziłem, że chcesz dodatkowo coś kupić a tu niespodzianka Audi znika pojawia się stary saab, mimo, że lubię saby od czasu jak ma takiego conpres to zamiany bym chyba takiej nie zrobił :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13