autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Na kogo zagłosujesz w wyborach
Autor Wiadomość
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 06:18   

Wybor zajebisty nie ma co.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 11:58   

Krzysztof napisał/a:
więcej jest młodych niż starych, na facebook jest masa jak mi źle jak mi niedobrze, i generalnie masakra. Więc jak to możliwe, że frekwencja taka słaba a dodatkowo nie wygrał nikt kogo popierają młodzi ludzie w sieci.

Wnioski sa następujące gadać i klikać lubię to kazdy może bo to nie problem a jak już trzeba coś zrobić i ruszyć się to niestety mało komu się chce,

Dlatego też rządzący nie zakazują facebooka i się nawet cieszą, że jak ktoś narzeka to robi to wirtualnie :) fajna sprawa przynajmniej na ulicę nie wyjdą :)

Tak mądre że aż wklejam to na facebooka :P
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 12:22   

Krzysztof napisał/a:

Wnioski sa następujące gadać i klikać lubię to kazdy może bo to nie problem a jak już trzeba coś zrobić i ruszyć się to niestety mało komu się chce,


I to widać, im więcej siedzisz na fejsie/sieci tym mniej masz czasu na robienie czegoś produktywnego.

Mam nadzieje, że wejdzie Korwin zamiast PSL, Nowoczesna dobre założenia, konkretny lider, Razem - socjalizm pełną gębą - pracujesz - trzeba Ci zabrać, leżysz w domu - trzeba Ci dać - masakra!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 13:15   

też głosowałem na tych co obiecali mało za to obiecali, że przestaną zabierać.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 15:21   

Lincoln napisał/a:
(..)

Mam nadzieje, że wejdzie Korwin zamiast PSL, Nowoczesna dobre założenia, konkretny lider, Razem - socjalizm pełną gębą - pracujesz - trzeba Ci zabrać, leżysz w domu - trzeba Ci dać - masakra!


tez mam wielka nadzieję że wejdzie Korwin - bo to jedyna formacja z której programem się zgadzam.. i jest mi bliski (z jej liderem czy działaczami - często mniej, ale co tam..)

Nowoczesna - dobrze że wejdzie bo to taka kwintesencja prawdziwej PO z 2005 roku, z którą wielu wiązało nadzieje, a wyszło jak wyszło

Kukiz 15...hmm.. nadal tam brakuje spoiwa, bo na razie to jest nie wiadomo co.. program momentami fajny momentami śmierdzi socjalizmem na kilometr.. ale pomysł Liroy na fotelu v-ce marszałka - baaaaaardzooo mi sie podoba ;-)

RAZEM - socjalistami i lewakami się brzydzę.. od razu pewno jakieś podatki ekologiczne, jaranie bzykanie i róbta co chceta a bogatym zabierzta.. :mad:

katoliccy socjaliści - OK.. niech im będzie, tyle płaczu utyskiwania, biadolenia.. teraz mają pełnię władzy.. i albo niech się wykażą, albo społeczeństwo raz na zawsze o nich zapomni..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Paź 26, 2015 21:07   

Kprwin musi wejsc
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 00:17   

dobra się uspokoiłem jak zobaczyłem co nam dadzą :) nigdzie o zabieraniu mowy nie ma to jest spoko
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 01:23   

Stonoga chyba ma wypite albo się bardzo zdenerwował :)
https://www.youtube.com/watch?v=YRUTM9uh_NU
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 13:12   

Tomix napisał/a:
Stonoga chyba ma wypite albo się bardzo zdenerwował :)
https://www.youtube.com/watch?v=YRUTM9uh_NU


jako jedyny nie kłamał i mówił prawdę... czekam aż się nowej ekipie do du.. dobierze.. byc moze przypomni mu się gdzie sa taśmy z udziałem nowej formacji :-P
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 14:51   

Ja głosuję zawsze tutaj w Sthlm w Konsulacie. Najbardziej wkurzają mnie osoby, które mają niemalże pod nosem komitety wyborcze a nie chce im się pojsc i cos zmienic w tym kraju. A pozniej placz i zgrzytanie zębów, bo jest zle w Polsce. Porażka az nie chce sie wierzyc, ze na Korwina tak malo osob glosowalo.
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 18:49   

możecie sprawdzić czy głosowaliście zgodnie z przekonaniami:

http://www.parlamentarny....-wyborczy-2015/

mi wyszło:

Korwin - 70%
nowoczesna - 66%
PO - 29%
Kukiz15 - 29%
PSL - 16%
PiS - 12%
razem - 8%
lewica - 8%
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 20:17   

Mi wyszło
Kod:
Prosimy o cierpliwość. Trwają obiczenia.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 21:48   

i ponownie Facebook grzmi, kurde jeżeli ludzie jednak poszli jeżeli nie głosowali na PiS to kto głosował :) w sumie wiemy Ci co internetu nie mają.
A PO obiecało już w 2014 internet w każdym domu :) mogli tej obietnicy dotrzymać :)


No to po prostu bomba :)
https://www.facebook.com/...956309977775766

to też mi się spodobało :)


U mnie wyszło
1. Korwin
2. Nowoczesna
3. PiS
4. Kukiz
5. PO
6. Lewica
7. Razem
8. PSL

Pewnie dlatego, że jestem za religią w szkołach. Okazuje się też, że moje poglądy pasują do większości partii u każdego chyba bym musiał wybrać coś :)

Powiat Starogardzki bastionem PiSu
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wto Paź 27, 2015 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 20:39   

Długo nie trzeba było czekać na złość wujka Hitlera :)
https://www.youtube.com/watch?v=gczP8qK3cSs
Generalnie najbardziej boli że Korwin nie wszedł bo na niego głosowałem , mimo tego że jak gadałem z ludzi w sklepie to nie raz szłyszałem takie słowa jak "pojeba...y jesteś czy co"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 22:58   

Tomix napisał/a:
mimo tego że jak gadałem z ludzi w sklepie to nie raz szłyszałem takie słowa jak "pojeba...y jesteś czy co"


Ci co tak gadają są za średniowieczem, nie dlatego, że nie popierają Korwina tylko dlatego, że obrażają innych za inne poglądy, ja z tego powodu z klientami o moich poglądach nie dyskutuję.

Ludzie nie dorośli do wolności, generalnie demokracja się nie sprawdza. :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12