autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Wto Lut 02, 2021 13:37
Golf mk3 by Mały
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 20:11   

Pamietaj ze wykresy nie jezdza :-) za tydzien razem.z Lincolnem lecimy do Wilczych Lasek jak bedzie pogoda. Tam bedzie mozliwosc sprawdzenia swojego auta na profi sprzecie.do.1/4 mili moze chcesz sie wybrac.

Jutro.lecimy do.Tczewa a grzeszak.zapowiedzial ze wezmie racelogic tez mozesz sprawdzic co i jak dziala.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 22:20   

Niestety tak jak napisałem skrzynka jest zdjęta bo kolo wysyłam Krzysztof a Race logika i tak chciałbym pożyczyć jak złoże bo mierzylem sobie telem nagrywając filmik to mi wyszło około 8 sekund bo tylko da się odczytać w sekundach tzn jak było 8 sekund to miałem 110 wiem ze to nie jest odnośnik ale chcę dlatego pożyczyć race logika i na wiosce u mnie mam fajna prosta także można spokojnie sprawdzić :-)
Krzysztof wstawię projekt tego scirocco to ie nisz zdanie ze ten wykres nie jedzie :-)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 22:24   

Gdzie jest ta dobra prosta moze pw :-)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 22:33   

kosz
Ostatnio zmieniony przez Mały Sob Kwi 02, 2016 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 23:45   

Mały napisał/a:
Krzysztof wstawię projekt tego scirocco to ie nisz zdanie ze ten wykres nie jedzie


wiesz to powiedzenie wykresy nie jeżdżą nie wzięło się z powietrza, przeważnie jest tak, że ktoś ma niby mocne auto wykresy wszystko super, na forach pęka z dumy jak to wypluło mu 1000000000 km :) a potem się gościa pytasz to może mała ustawka a on, że nie ma paliwa :) może nie było by to dziwne :) ale brak paliwa jak stoicie na stacji paliw.

Więc nie mówię, że coś tam nie jedzie. Ale ciężko namówić takie osoby by przyjechały do Wilczych na zawody albo chociaż do Osia, czy też Borska.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 00:07   

Krzysztof napisał/a:
Ale ciężko namówić takie osoby by przyjechały do Wilczych na zawody albo chociaż do Osia, czy też Borska.


Albo chociaż na mały spot, na którym udostępniamy RL oraz gamę przeciwników, chętnych na mały pojedynek.
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 12:03   

Chłopaki ja nie mówię że nie chce jechać do Osia czy do Wilczych chce jak najbardziej zresztą Krzysztof wie ze nie jestem z tych co dużo gadają a na spota nie zajada mam poprostu teraz auto rozebrane i jakiś tydzień dwa to potrwa bo kolo jutro wysyłam do przeróbki .Krzysztof a co do wykresów ze nie jada to co mam silnika nie modzić? Bo chyba na tym tuning polega co nie?
Uwierz mi ze jak tylko skończę składanie tych gratów co mam rozebrane to bierzemy sprzęt i mierzymy także nie spinać pośladów :mrgreen:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 12:46   

Mały, źle się zrozumieliśmy :) musisz częściej przyjeżdżać to będziesz wiedział o co mi chodzi.

Zwiększanie mocy to super plan moim zdaniem, by wykres był dobry to też super plan, wiesz tu nie była mowa przez chwilę o Tobie tylko o tym sciro, którego projekt chciałeś wstawić na forum, i potem poszło dalej.

Więc pewne to jest to, że raczej wyluzowana z nas ekipa. Więc tez się nie spinaj :) złożysz to się umówimy na pomiary a ja z chęcią zobaczę miejscówkę.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 12:51   

https://www.facebook.com/...737776/?fref=ts



 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 12:53   

Tak wiec kto chętny może poczytać o scirocco myślę że szacunku dla gościa ogólnie wiem na żywo nie widział nikt i nie jechał także tylko można poczytać :-P
Ostatnio zmieniony przez Mały Nie Kwi 03, 2016 12:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Kwi 05, 2016 23:51   

Mały napisał/a:
Tak wiec kto chętny może poczytać o scirocco myślę że szacunku dla gościa ogólnie wiem na żywo nie widział nikt i nie jechał także tylko można poczytać :-P


o tym scirocco to możesz w dziale auto rozmowy normalnie temat założyć, natomiast ja nie poszukałem tam fotek gdzie on się ściga i nie poszukałem też fotek jakie to ma osiągi.

Rozumie, że walczysz u siebie też by osiągnąć jakiś super efekt ale w jakimś celu ? Chcesz się gdzieś ścigać - tor, 1/4 ?
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 21:46   

Krzysztof jest napisany post na temat tego jakie to ma osiągi a co do moich osiągów jakie chce osiągnąć to poprostu dla siebie bo według mojej perspektywy a auto musi się bronić wyglądem i musi także jechać ale żeby powiedzieć o tym ze to jest dobry projekt to trzeba mieć dłubniętą karoserię żeby nie był to zwykły golf tylko wyróżniający się spośród innych no i oczywiście podobający się właścicielowi no i silnik tez musi być inny a nie zwykły ABF których mimo że w naszej okolicy jeździ mało to chce aby się wyróżniał także mocą :-) (nie ma takiego auta które by mi się podobało seryjnie ) :mrgreen:
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 22:32   

Mały napisał/a:
żeby nie był to zwykły golf tylko wyróżniający się spośród innych



Jak szczerze powiem Ci - kibicuje z całego serca żeby Twój golf wyróżniał na tle innych. Jak dobrze wiesz że projektów jest mnóstwo i przeglądając zdjęcia mam takie wrażenie że już wcześniej to widziałem. Cieszy mnie fakt że chcesz osiągnąć coś więcej niż 90,110, 130 ( diesle) lub Twój ABF (150). Fajnie to się czyta, a nie teksty w stylu "To moje 150 to wymiata wszystko na mieście"


Powodzenia! :grin:
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
Ostatnio zmieniony przez Halk Śro Kwi 06, 2016 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Śro Kwi 27, 2016 22:11   

Tak więc golf juz poskładany koło jest lżejsze o jakieś 4 kg bo seryjna waga koła to 9.5kg efekt jak dla mnie znakomity tyle ze jest jeszcze większa moc przeniesiona na koła wiec i jeszcze bardziej gubi trakcję na niskich biegach ale to mnie nie martwi bo i tak nigdzie nim nie startuje :-) oczywiście nie obyło się bez małych przygód ponieważ auto gasło na biegu jałowym ale już jest ok bo została wyregulowana przepustnica :-) wpadły także nowe końcówki wydechu :-) potem wstawię foto :-) teraz jeszcze zostało mi wrzucić wałek który czeka na montaż i poluje na regulowane koło rozrządu :-)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 27, 2016 22:27   

Mały napisał/a:
bo i tak nigdzie nim nie startuje

to spróbuj :) wystartować może Ci się spodoba.

Tomix chce zmierzyć auto pewnie ty też więc jakoś się umówimy albo wieczorem albo do Borska ale to najszybciej za dwa tygodnie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15