autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
VW Jetta GLI A6 by Choody
Autor Wiadomość
choody
Maniak Resoraków
Skromny gość


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 20
Skąd: Gdańsk / Starogard
  Wysłany: Śro Mar 23, 2016 19:43   VW Jetta GLI A6 by Choody

Hej,

Brakowało mi już jakiś czas wszelakich forum które porzuciłem jakiś czas temu z powodu braku czasu :)
Golfik 4 to już dawno poszedł, w miedzy czasie był Passat B6 w 2.0 TDI CR a w Listopadzie zwariowałem!
Udało mi się wyrwać najprawdziwszą petarde! Spontanicznie jechałem ją obejrzeć ale już z zimną głową. Kalkulacja.. sprawdzałem wszystko po serwisach ASO, historie etc.
Szukałem kolejnego rozsądnego ale i ładnego auta a tu taka perełka się trafiła :) nie wierzyłem że nie była przekombinowana ale jednak, całe dnie sprawdzałem każdy
detal i oto jest moja Jetta GLI A6 ;)

MARKA: VOLKSWAGEN

MODEL: Jetta GLI, Sedan, 4d

SILNIK: 2.0 TSI

WYPOSAŻENIE: wersja GLI

CAR-AUDIO: Fender

INNE: -

ZDJECIA:



MOC: 211KM (seria)

Plany na przyszłość: Odblokować i podnieść moc :) co więcej trzeba
Ostatnio zmieniony przez choody Śro Mar 23, 2016 20:00, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 19:49   

Opisz auto według tego wzoru , bo inaczej moderator wyrzuci temat do kosza :)

Auto spoko , każdy lubi co innego jak dla mnie ZA NOWE :) Wole jednak starą myśl technologiczną. Ważne , że jesteś zadowolony i że masz czym pojechać ;) 211 KM na pewno już daje niezłe wrażenia z jazdy :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez OSKA Śro Mar 23, 2016 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 20:57   

ciekawe wnętrze, 211 km i automat :) to fajne auto.
Jak coś mamy urządzenie do pomiaru przyśpieszenia, odezwij się to możemy je sprawdzić.

A jak coś to obserwuj forum czasami są okazje by wybrać się na jakiś plac pojeździć.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
SgtR
Kierowca kat. A
Treser Łosi



Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 171
Skąd: Kokoszkowy
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 21:12   

Uczestniczyłem w kupnie tego auta od początku do końca, co się histori po Stanach naszukałem, to moje. Było jeżdżone, auto jest w idiotycznie dobrym stanie. Przebieg nikły, zużycie żadne, ma wygar, i świetne fotele.

Dla mnie też za młode osobiście, ale z drugiej strony 1000x wolałbym taką Jettę niż Pastucha/A4/3er/ bo jest po prostu śliczna! I tak rzadka wersja, przyszły klasyk! (za jakieś 30 lat :D )
 
 
 
choody
Maniak Resoraków
Skromny gość


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 20
Skąd: Gdańsk / Starogard
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 21:30   

Kombinuje teraz by pogrzebać przy sofcie :) ściągnąć ograniczenie i parę kucyków jeszcze wykrzesać powinno się udać. Będę śledził forum w miarę możliwości
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 22:47   

Auto fajne, ale bez jaj, nie że śliczne, to w końcu ulubiony wóz niemieckiego emeryta tuż obok Golfa Plus :razz:
 
 
 
choody
Maniak Resoraków
Skromny gość


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 20
Skąd: Gdańsk / Starogard
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 22:50   

Problem w tym że GLI nie zobaczysz w Niemczech :) tylko na USA i Canade były produkowane
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 22:59   

choody napisał/a:
Problem w tym że GLI nie zobaczysz w Niemczech :) tylko na USA i Canade były produkowane



dlatego jest fajne, :) ale śliczne to w sumie kwestia gustu :) musisz najpierw dużo z nami przebywać to zrozumiesz nasz dobry humor i fajne podejście do motoryzacji.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 23:01   

Krzysztof napisał/a:
zrozumiesz nasz dobry humor i fajne podejście do motoryzacji.


szczególnie podejście do VW :P
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
choody
Maniak Resoraków
Skromny gość


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 20
Skąd: Gdańsk / Starogard
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 23:04   

Ja przywykłem do marudzenia na VAG'i :) a kumulacja jest jak się jeździ jeszcze 1.9TDI :D
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 23:06   

choody napisał/a:
Ja przywykłem do marudzenia na VAG'i :) a kumulacja jest jak się jeździ jeszcze 1.9TDI :D


kolega wyżej pisze o sobie, na forum poza kilkoma wyjątkami lubimy samochody niezależnie od marki, sam jeżdżę służbowo VW,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Mar 24, 2016 10:38   

..bardzo fajne auto, nie jakiś stary sztrucel których ostatnio pełno się tu dopisuje.. auto w stylu studenta z californii czy bostonu raczej a nie niemieckiego emeryta (za oceanem kompletnie nie rozumumieją hatchbacków i kombi :-P ) czy piękne? kwestia gustu i podejścia do auta, ale na pewno fajny daily car.. :cool:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
seepo
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 68
Skąd: Czersk, Pomorskie
Wysłany: Czw Mar 24, 2016 13:11   

Fajne autko , nawet ładne jak na VW :P
Silnik ma potencjał i stg 3 okolice 370KM ( wersja europejska 330/340) idzie zrobić niewielkim kosztem , choć i tak dobrze jeszcze mocy na asfalt nie będzie oddawał ,ale taki ich urok
 
 
choody
Maniak Resoraków
Skromny gość


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 20
Skąd: Gdańsk / Starogard
Wysłany: Czw Mar 24, 2016 13:38   

A czemu nie będzie dobrze oddawał mocy? Wiem że napęd na przód ma swoje ograniczenia :) szkoda że nie na 4 buty ciągnie.

Na pewno w najbliższym czasie zrobię programem ile się da :) tzn. na pewno skrzynia mnie ogranicza trochę (DQ250)
Ostatnio zmieniony przez choody Czw Mar 24, 2016 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
seepo
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 68
Skąd: Czersk, Pomorskie
Wysłany: Czw Mar 24, 2016 14:02   

ganialem się moimi saabami z takimi audikami czy vw z tymi silnikami i o ile fajnie to startuje dzięki dsg i rozpędza sie tak do 140 to potem słabnie jakoś dziwnie . Na teraz mam porównanie z kumpla a4 zrobionym na 295 Km u 420Nm i mój podobnie to do 4 biegu go gonię potem mój wystrzeli i już nie dogoni mnie audikiem

Jak masz DSG to przeprogramować sterownik te 500Nm zniesie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14