autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup auta typu Limuzyna z pazurem do 30tys pln
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 22:11   

Kędzior napisał/a:
dodam że odrzuciłem Jaguara S type R, Volvo S60 R, Mercedesa w208 amg, bmw e60 535d auta nie spełniały moich oczekiwań


z ciekawości CLK W208 za szybkie czy jaki tam powód :)
Osiągami do 350Z to przepaść http://www.zeperfs.com/en/duel1531-226.htm

Co nie zmienia faktu, że ja i tak bym brał 350Z Kędzior,
czego się obawiasz to tylko samochód zawsze możesz go sprzedać. To już na prawdę fajna fura ma wygląd i ogólnie to co trzeba.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 22:17   

Jeśli nissan 350z to tylko wersja europejska
Siudeme bym odpuścił
X5 fajna fura idealna na nasze drogi z tym silnikiem trochę mulowate
Nie myślałeś o e39??
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 22:23   

Krzysztof, zbyt wiekowe nie czułem się dobrze w nim mimo iż był bardzo szybki czułem się trochę jak w 3d taxi,

Nissan super się prowadzi przykuwa spojrzenia i jest szybki i głośny tylko dwu osobowy i spartański nudny w środku

bmw x5 najbardziej mnie zaskoczyło osiągi komfort i wygodna pozycja za kółkiem auto mam z pewnej ręki 3,0d zawsze można trochę mocy dodać manual 6b też duży plus nad nią zastanawiam się najbardziej mimo że najsłabsza i w ogóle to ma coś w sobie może to dlatego że mam porównanie gdyż jezdziłem audi q7 3,0d i było mega przyjemnie komfortowo podobnie jak w x5 które jest tańsze a nie koniecznie gorsze

bmw e65 745d różne opinie auto było malowane, 6 msc w polsce za to wyposażenie i wygoda oraz moc i ten moment z samego dołu powoduje mega banana na twarzy i to przy max komforcie jaki można oczekiwać od auta jednak nafaszerowane jest elektroniką a wydać musiał bym max kwotę i nie wiem czy to rozsądne posunięcie
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 22:24   

tom napisał/a:
Jeśli nissan 350z to tylko wersja europejska


a co za różnica, bo mi tak pisali o Murano a poza ceną nie ma wielu istotnych różnic,
tom napisał/a:
Nie myślałeś o e39??



tez dobra podpowiedź, V8 będzie i brzmiało jechało.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 22:27   

30-35k za poliftowe e65 to raczej proszenie się o kłopoty :razz:

X5 - ni limuzyna, ni z pazurem, ale niezłe auto.

350z - to nie limuzyna, ale też fajowe, pies się zmieści w bagażniku, więc bierz puki możesz :mrgreen:
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 22:36   

Krzysztof napisał/a:
tom napisał/a:
Jeśli nissan 350z to tylko wersja europejska


a co za różnica, bo mi tak pisali o Murano a poza ceną nie ma wielu istotnych różnic


Różnic jest bardzo dużo
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 22:43   

tom, e39 odpada wolał bym już e38 jednak miałem już 750i bo na e39 m5 nie stać mnie a chciał bym coś nowego innego ciekawszego ?


Lincoln, dokładnie mam takie wrażenie odnośnie e65 i chyba odpuszczę temat tego auta

z tych limuzyn odszedłem trochę z tematu bo cieżko o coś dobrego wiem że budżet nie jest duży ale wiadomo każdy chce czuć się komfortowo i być zadowolonym ze swojego auta stąd odskoczyłem właśnie w stronę suva i sportowego coupe jakim jest nissan ogólnie to z ciekawości tak chciałem zobaczyć czy będą mi pasowały i szczerze mówiąc byłem zadowolony z jazdy testowej jednym jak i drugim
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 22:54   

Nie mówię że masz kupić e39 m5
Ale 530i 540i do 30tys dostaniesz doborze wyposażone w mpakiecie
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 23:08   

tom, tylko problem w tym że e39 nie podoba mi się i tylko m5 bym zaakceptował bo według mnie e38 jest ładniejsza a że już miałem to wole coś innego :P
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Maj 21, 2017 23:28   

Ogólnie z serią M w dupach sie poprzewracało, przewartościowane strasznie są obecnie te auta, kupić M5 poniżej 50k prawie nie idzie, M3 to samo. Co do e39 to prowadzi się sporo zwinniej i lżej niż e38, e65 dość "syntetycznie" (mówie o doświadczeniach ze "swojego" garażu).
W Twojej kwocie pokusiłbym się o coś by USA z V8
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 18:32   

Lincoln, dokładnie jeszcze 2-3 lata temu można było kupić e46 za 30-40 tyś e39 do 50 tyś było już co wybierać a teraz coraz drożej ale to dla Ciebie jako właściciela dobra opcja gorzej dla kogoś kto chce kupić ale fakt jest taki że ludzie zaczęli bardziej doceniać takie auta i dlatego ceny idą w górę,

Co do tematu decyzja zapadła auto stoi pod domem jestem zadowolony mam nadzieję że w miarę możliwości będę doposażał auto tak aby skonfigurować je pod swoje upodobania i posłuży mi jakiś czas


Dziękuję za zainteresowanie tematem i dyskusję :)
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 18:48   

Bierz nissana, jak będziesz miał dzieci, to wtedy kupisz rodzinne autko (x5, 7)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 19:36   

Kędzior napisał/a:
Lincoln, dokładnie jeszcze 2-3 lata temu można było kupić e46 za 30-40 tyś e39 do 50 tyś było już co wybierać a teraz coraz drożej ale to dla Ciebie jako właściciela dobra opcja gorzej dla kogoś kto chce kupić ale fakt jest taki że ludzie zaczęli bardziej doceniać takie auta i dlatego ceny idą w górę,

Co do tematu decyzja zapadła auto stoi pod domem jestem zadowolony mam nadzieję że w miarę możliwości będę doposażał auto tak aby skonfigurować je pod swoje upodobania i posłuży mi jakiś czas


Dziękuję za zainteresowanie tematem i dyskusję :)


Cos kupil i kiedy ustawka 😁
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 19:51   

według mnie wybrałem rozsądnie więc ścigant to to nie jest ale mocy nie brakuje może w czerwcu coś poprawimy serię :) niedługo zrobię foty i założę temat
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 19:59   

Widzę że znowu jakieś wielkie tajemnice i zagadki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12