autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum się sypie... Smutne, ale moim zdaniem prawdziwe
Autor Wiadomość
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 20:34   

Krzysztof tu nic nie trzeba zakładać trzeba sobie szczerze powiedzieć forum się posypało już jakiś czas temu.
Zresztą jak prawie każde forum
Trzeba organizować zloty jakieś wyjazdy
Ja daję cały czas jakieś propozycję
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 22:38   

tom napisał/a:
Krzysztof tu nic nie trzeba zakładać trzeba sobie szczerze powiedzieć forum się posypało już jakiś czas temu.
Zresztą jak prawie każde forum


??? Możesz wypowiedź trochę rozwinąć? Co się dokładnie posypało?

tom napisał/a:

Trzeba organizować zloty jakieś wyjazdy
Ja daję cały czas jakieś propozycję


W ciągu roku jest przynajmniej kilkanaście wspólnych wyjazdów na różnego rodzaju imprezy:
- comiesięczne spotkania klubu
- ostatnio rozpoczęcie sezonu motomania pomorze
- w wakacje sierra fan
- cykl wyjazdów na gp polski 1/4 mili
- borsk, osie
- gdańsk, tczew
- impreza u huragana
- wspólny wyjazd na hamownię
- pewnie jeszcze o czymś zapomniałem

Planowane:
- wyjazd na tor
- wyjazd na domki

To o co chodzi?
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 23:01   

Jeśli chodzi o Mateuha, to chyba jedynie ja wiem o co mu chodziło , bo pisałem z nim .. w zasadzie sam mi napisał o co mu chodzi i zapewniam was , ze nie chodziło mu o Krzysztofa .. Ja zauważyłem , ze Karol , Tom i Tomix dość często czepiaj się Krzycha , po co ?

Forum upada ? Jeśli kilkanaście postów dziennie mam do przeczytani , spotykamy się co miesiąc i nie w ilości osób trzy , cztery lub piec , tylko więcej, to skąd stwierdzenie, ze forum upada ? Bo co , bo odeszło kilka osób ? Mateuh , Maryśka , kto jeszcze ? Bo nie przychodzi mi do głowy .. niektórzy zwyczajnie nie maja czasu wchodzić na forum i pisać , albo czytać zaczepki ... Ale na spota przyjadą .. szczerze mówiąc , to Ciebie Karol nie widziałem już dluuugo na spocie , wiec skad stwierdzenie ze się sypie?
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 23:17   

Porozmawiajmy o tym, przy piwie
_________________
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie Cze 04, 2017 23:35   

Grzeszak problem w tym że nikt na te imprezy co wymieniłeś praktycznie nie jeździ
W tym roku w osiu byłem 4x
Od nas nikogo nie było raz przyjechał Lincoln Michał Karol

Oska od grudnia do początku maja byłem na wszystkich spotach zlotach Ciebie nie widziałem na żadnym z nich zawsze ekipa ta sama 4auta kiedyś nie było gdzie zaparkować
A tak na marginesie ostatnio była majówka w Toruniu
I jak zawsze ekipa ta sama Bartek kosa tomix tom
Oski nie było :razz: więc śmiało mogę powiedzieć klub się posypał
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 00:06   

A czym ja mam pojechać na majówkę BMW w Toruniu ? MG czy fiatem ? ;D Pozatym nie czuje klimatu tejże imprezy, raz byłem i wystarczy :]
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 00:06   

tom napisał/a:
Grzeszak problem w tym że nikt na te imprezy co wymieniłeś praktycznie nie jeździ
W tym roku w osiu byłem 4x
Od nas nikogo nie było raz przyjechał Lincoln Michał Karol

Oska od grudnia do początku maja byłem na wszystkich spotach zlotach Ciebie nie widziałem na żadnym z nich zawsze ekipa ta sama 4auta kiedyś nie było gdzie zaparkować
A tak na marginesie ostatnio była majówka w Toruniu
I jak zawsze ekipa ta sama Bartek kosa tomix tom
Oski nie było :razz: więc śmiało mogę powiedzieć klub się posypał


Krzycząc dzień przed że jedziesz do Osia lub innego miejsca nie zbierzesz ekipy, ludzie mają swoje rodziny itp

Od czasu kiedy jestem w klubie na co miesięcznych spotach nie było mnie ok 3 razy i zasze ekipa jakaś była głownie stali bywalcy więc z tymi 4 autami to przesadziłeś

A majówka w Toruniu to trochę zły przykład na ogólne spotkanie, nie każdy jest fanem BMW
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 00:32   

OSKA napisał/a:
A czym ja mam pojechać na majówkę BMW w Toruniu ? MG czy fiatem ? ;D Pozatym nie czuje klimatu tejże imprezy, raz byłem i wystarczy :]


Na ten zlot można wjechać każdym autem ja kiedyś tam jeździłem mazdą

Barley kiedyś były tematy zakładane tydzień albo dwa tygodnie szybciej że jest wypad do borska albo osia frekwencja zerowa więc ja osobiście przestałem pisać szybciej i planować skoro nikt niejedzie
Zawsze to samo nie jadę bo kot mi zdechł auto się posypie mam nawoskowane i nie wyjeżdżam z garażu itp
15kazdego miesiąca frekwencja jest nawet spoko ale to jest tylko raz w miesiącu i się stoi na parkingu albo basiliclo
Ostatnio zmieniony przez tom Pon Cze 05, 2017 00:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 01:31   

tom, też uważam, że przesadzasz klub ma się całkiem nieźle i nie mów stali bywalcy bo ja jestem na wszystkich spotkaniach 15 może opuściłem kilka przez te lata.
Ekipa się zbiera różna.

Co do różnych wypadów to też z nami na GP nie jeździłeś.
Dodatkowo jeżeli sam teraz napisałeś, że dawałeś info wcześniej a się ekipa nie zebrała to olałeś. Wiesz to nie ta droga chcesz by się coś zmieniło to nadal kurs trzeba ustawić na to by próbować zebrać ekipę. Jedziesz gdzieś daj info przecież założenie tematu jest gratis. :D
A jak będzie to z wyprzedzeniem to jak pisze Barley da to większą możliwość planowania.

Na prawdę żale są nieuzasadnione,

Przez ten klub poznał każdy z nas wielu ludzi których wcześniej nie znał, utworzyło się kilka kółek gdzie ludzie ze sobą przebywają często przed klubem nawet się nie znali.
A zatem wpływ klubu na życie innych jest bardzo duży. Jeden przypadek znam, że się dwójka połączyła w parę i są małżeństwem to też się zdarza dość rzadko.

Ciekawostką natomiast jest fakt, że czasami na forum czytam jakieś dziwne wpisy od różnych osób które na żywo są normalnie miłe i sympatyczne. Tego nie zrozumiem chyba nigdy. Normalnie syndrom Doktor Jekyll i pan Hyde :D niektórzy mają.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Cze 05, 2017 01:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 02:00   

Krzysztof nie tylko ja tak uważam że forum się posypało....
A na gp nie jeździłem bo mnie niema w PL
I się chyba nie zrozumieliśmy ja nie krytykuje tego klubu bo tez uwazam ze dzięki niemu poznałem wiele ludzi i zwiedzilem wiele ciekawych miejsc i imprez motoryzacyjnych więc nieprzekrecaj moich zdań i nie dodawaj
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 08:06   

tom napisał/a:
Krzysztof nie tylko ja tak uważam że forum się posypało....


Poprosimy o szczegóły ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 08:49   

Karol napisał/a:
Krzysztof napisał/a:
MICHAŁ napisał/a:
ja niestety nie moge jechac z wami w tym roku :cry:



uuuu to się smutno robi coraz więcej stałych bywalców nie jedzie, co zrobić.


Forum się sypie... Smutne, ale moim zdaniem prawdziwe.

dupa tam zrobilście z mojego posta sypiące sie forum .
nie jade bo bede miał w domu zone po porodzie i malutką dzidzie . a ty karolu doszukałeś sie w moim poscie ze jak bym opuszczal AKS. to jest smutne
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 09:48   

tom,
OSKA napisał/a:
tom napisał/a:
Krzysztof nie tylko ja tak uważam że forum się posypało....


Poprosimy o szczegóły ;)
też bym prosił o dokładniejszy opis co konkretnie masz na myśli, bo piszesz, że forum a rozmowa zaczęła się od tego, ze kilka osób nie jedzie na sierra fan, potem, że jest mało zlotów itp. a teraz mi piszesz, że
tom napisał/a:
więc nieprzekrecaj moich zdań i nie dodawaj
to nie kumam w sumie o co Ci chodzi.
MICHAŁ,
gratulacje :) a jak już się urodzi to będziesz nas błagał by pojechać na Sierra Fan na 2 tygodnie :) z drugiej strony już ojcem jesteś to wiesz co i jak.

Jak pierwsze dziecko połknie monetę to się biegnie do lekarza, drugie to się czeka aż je wydali a trzeciemu odlicza się od kieszonkowego :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 10:15   

Coraz mniej ludzi przyjeżdża na spoty i zloty
A aktywność ludzi na forum też spadła
A kto jeszcze tak twierdzi ???sporo ludzi
Nie Bede wymieniał kto może sami napiszą.
Ostatnio zmieniony przez tom Pon Cze 05, 2017 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Cze 05, 2017 10:38   

W sumie , to jak komuś coś nie odpowiada , to przecież my nikogo nie zmuszamy do obecności na forum czy tez spotach ;)

Jeśli jest tak jak piszesz Tom , ze forum się sypie .. to nie mój problem ;) ja uważam ze forum działa dość sprawnie , powstają codziennie nowe dyskusje , organizowane są spoty , złoty w mire możliwości .. a to , ze ktoś czasami nie przyjedzie , to nie oznacza od razu ze olewa forum .. zwyczajnie poprostu nie ma czasu .. Ja w miarę możliwości staram się pojawić , a dla Twojej świadomości niedawno byłem na spocie i wiesz co , Ciebie nie widziałem ;)

Ale nie wypominajmy sobie kiedy kto był a kiedy nie .. nie lepiej popracować nad tym by forum działało sprawnie (dla tych co uważają, ze się sypie) ? Bo narzekac to potraficie , ale zrobić coś co usprawni dzialnie klubu, to już nie ..

A jak ktoś uważa ze nie ma to sensu , to po co tu zaglada ?
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14