autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wulkanizacja Derdowskiego
Autor Wiadomość
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 15:38   Wulkanizacja Derdowskiego

Stanowczo odradzam -zmieniali mi opony na zimowe -opony używki przeze mnie przywiezione,nazajutrz rano dwa kapcie.Pojechalem do nich wymienili jeden zaworek i drugi caly wentyl,bezczel chcial 15pln -to mu powiedziałem ze w morde moze dostac o nie 15pln.Wczoraj jade autostrada -mało zębów nie straciłem-pojechalem dzisiaj do innej wulkanizacji -wywazyli kola,za ktore juz zaplacilem na derdowskiego i jest ok .Za wywazenie placilem a oni oszukali ,nawet ciezarkow nie bylo-tylko jakies stare szczątkowo.
 
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 16:32   

Też miałem już z nimi problemy kiedyś przy hamowaniu zryłem miejscowo dwie opony i mieli mi zobaczyć co jest z nimi nie tak stwierdzili że nic im się nie stało a ja w domu zwaliłem koła i gołym okiem było widać ubytki w bieżniku a drugim razem ojciec pojechał wyważyć do nich koła no od zewnątrz nabili mu obciążniki za alusach :( stanowczo odradzam ich usługi
 
 
Zinek
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 25
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 17:33   

misiek-stg napisał:
no od zewnątrz nabili mu obciążniki za alusach :(


Coś mi się wydaje, że to tam tradycja - też miałem coś takiego i nie mogłem się na to patrzeć. Pojechałem na Lubichowską i chłopaki zrobili mi kółka jak należy.

Również nie polecam "oponiarza" na Derdowskiego.
 
 
krist-off
Kierowca Skutera
Krzysiek



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 450
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 15:07   

Również nie polecam tej wulkanizacji. Mają stare maszyny i nie mają możliwości dokładnego wyważenia opon. Po wyważaniu i zamianie kół biły strasznie i telepotało przy prędkości powyżej 100 km/h. Po 2 wyważeniach dałem sobie z nimi spokój i pojechałem do innej wulkanizacji.... diagnoza - źle wyważone kółka.

Nie polecam.
_________________
Żyj chwilą... jutro już może Ciebie nie być pośród nas.
 
 
zielony000
Maniak Resoraków



Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: STG
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 15:12   

kłamcy jak nic, mi przed zimą chcieli wcisnąć użytane nalewki drożej niż nowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak wychodziłem to tylko ich wyzwalem i wyszedłem to jest dopiero oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


kategorycznie odradzam
_________________
zielony000
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 15:21   

Chyba już nic nie uratuje reputacji tego zakładu.
Od siebie mogę powiedzieć tyle że szybko ogarnia wymianę koła i to jedyny plus z tego co widzę.Tata kiedyś praktycznie zawsze tam wymieniał w Golfie i praktycznie zawsze opony biły i były problemy.A jak pojechaliśmy na ul Tczewską to tam wymienili na zimówki ale zapomnieli dokręcić koła :shock: Tata myślał że to łożysko się rozwaliło i jak pojechał do mechanika to mechanik mówił że Bóg miał nas w opiece że się koło całkowicie nie odkręciło.Sorki za off top ale z tego co widać to "tu źle a tam nie dobrze"
_________________

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 00:47   

ogolnie jest tak ze jak nic nie robisz to nic nie spier..lisz ale jak czego sie chwycisz i spartolisz to juz przegięcie.AAAA bym był zapomniał bylem tam wczoraj tak z trasy bo kapcia zlapalem i musial zalatac -oczywiscie nawet nie wpadl na to ze ma wyważarkę ;) POjechalem nic nei mowiac -brak słów
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
Ostatnio zmieniony przez Huragan Pią Cze 11, 2010 00:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 18:00   

Byłem tam wczoraj i za zdjęcie opon i założenie nowych plus wyważenie i nowe wentylki (wcale ich nie życzyłem sobie bo były dobre) pan skasował mnie 40zł ZA DWA KOŁA i to bez dyskusji że cena za wysoka :evil:


Szczerze nie polecam :!: :!: :!: :evil:
_________________

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 20:32   

wentylki daja pewnie wszystkim po tym jak ja ich zjeb... ;) :)
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 23:07   

Bushido napisał/a:
Byłem tam wczoraj i za zdjęcie opon i założenie nowych plus wyważenie i nowe wentylki (wcale ich nie życzyłem sobie bo były dobre) pan skasował mnie 40zł ZA DWA KOŁA i to bez dyskusji że cena za wysoka :evil:


Szczerze nie polecam :!: :!: :!: :evil:



cena nie może dyskwalifikować zakładu, można jedynie powiedzieć że jest drogi, pytanie czy wykonują usługę profesjonalnie, bo to jest ważne,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 19:57   

Krzysztof napisał/a:
Bushido napisał/a:
Byłem tam wczoraj i za zdjęcie opon i założenie nowych plus wyważenie i nowe wentylki (wcale ich nie życzyłem sobie bo były dobre) pan skasował mnie 40zł ZA DWA KOŁA i to bez dyskusji że cena za wysoka :evil:


Szczerze nie polecam :!: :!: :!: :evil:



cena nie może dyskwalifikować zakładu, można jedynie powiedzieć że jest drogi, pytanie czy wykonują usługę profesjonalnie, bo to jest ważne,


z tym sie zgadzam w 100% ale cena powinna przekłądac sie na jakość co w tym przypadku nie dziala
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 23:51   

Huragan napisał/a:
Krzysztof napisał/a:
Bushido napisał/a:
Byłem tam wczoraj i za zdjęcie opon i założenie nowych plus wyważenie i nowe wentylki (wcale ich nie życzyłem sobie bo były dobre) pan skasował mnie 40zł ZA DWA KOŁA i to bez dyskusji że cena za wysoka :evil:


Szczerze nie polecam :!: :!: :!: :evil:



cena nie może dyskwalifikować zakładu, można jedynie powiedzieć że jest drogi, pytanie czy wykonują usługę profesjonalnie, bo to jest ważne,


z tym sie zgadzam w 100% ale cena powinna przekłądac sie na jakość co w tym przypadku nie dziala


Oboje macie rację a Huragan świetnie dopełnił myśl ale dodam od siebie że nie ma absolutnie nic trudnego do ogarnięcia w temacie zdjęcia opony i założenia nowej w to miejsce a wyważenie koła to praktycznie wykonywanie polecenia maszyny która mówi gdzie i jaki odważnik przybić.
Więc za wręcz ordynarnie prostą robotę której wg mnie, każdy człowiek posiadający dwie sprawne ręce i parę deko mózgu da radę ogarnąć po krótkiej praktyce a do tego jeśli ma się za to płacić 100% ceny u innego szpeca to oceniam jego usługi za masakrycznie przecenione, bo tak jak mówiłem źle się tego nie da zrobić bo jest to proste jak wymiana filtra powietrza tylko trzeba parę razy spróbować.
_________________

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 22:37   

Troche sie mylisz -jak bylo by to takie proste nie bylo by tyle reklamacji -wiesz dam ci przyklad,zakładasz alarm w sumie jest powiedzmy 10-20 przewodów zalezy jaki- u mnie zwykly kosztuje 450pln z montażem ale wiem ze sa punkty gdzie zrobia to za 250pln roznice sa znaczne -a przeciez to tylko alarm i kazdy mogl by to sam zalozyc.Jest tez kwestia jakosci usługi ,kiedys dalem na forum fotki przeciez -wiec jak widzisz wszystko mozna spartolic a kwestia kasy hm zawsze masz wybór-tyle ze akurat ten dzial jest po to by ostrzec ludzi przed warsztatami ktore nie potrafia porzadnie wykonac usługi jaką by ona nie była i ile by nie kosztowała
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 22:49   

No ale co można w tym spieprzyć skoro robi się to już któryś raz i się udaje?
Zamontowanie alarmu to napewno znacznie trudniejsza sprawa pod względem umieszczenia alarmu, odpowiedniego poprowadzenia kabli, zrobieniu tego tak by nie obciążało za mocno akumulatora itp. Wiesz o co mi chodzi, ja się na tym przecież nie znam :P


Oponę można założyć:

:arrow: dobrze
:arrow: wcale

Źle założona opona to chyba taka która jest w połowie na feldze, ale takiej nie nadmuchamy, lub pod czas zakładania opony można porysować felgę tym łomem do podważania opony, więcej opcji nie jestem w stanie wymyślić albo są skrajnie głupie :D

Przecież jak oba te zakłady potrafią to robić więc czemu jeden robi tak samo jak drugi (widać dokładnie jak to robi i jakim sprzętem) a jednak różnica w cenie może wyjść 100% :/
_________________

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 00:24   

to inaczej obraczki u jubilera kosztują 400 a u innego te same 4000 (troche przesadzone ale tak jest )
Ale koniec OT bo tej wulkanizacji nic nie uratuje jak sam zauwazyles
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11