autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak to jest z lakierowaniem
Autor Wiadomość
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 03:12   Jak to jest z lakierowaniem

Zeby polakierowac komore silnika trzeba calą zmatowic czy wystarczy odtłuscic ?
 
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 22:39   

Jeśli chcesz to mieć porządnie zrobione to musisz całą zmatować bo w innym wypadku lakier może odchodzić płatami i będziesz musiał malować jeszcze raz.
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 22:49   

Nic dodać nic ująć!
 
 
 
maxcivic
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 66
Skąd: Sucumin
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 22:57   

Ja Hanie malowałem u pana Kwaśniewskiego i wyszło mu zajebiście (polecam) na pewno doradzi
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 23:00   

Kwaśniewskiemu wychodzi dobrze jak maluje całe auto bo jak pojedynczy element to już nie koniecznie do tego ceny dość spore :/ sorry za OT
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 23:12   

no jak juz to bede sam to robil albo kogos poprosze ze znajomych -bo to nie jest auto na wystawe ale nie chce zeby potem złaziło.Klatka sie buduje wiec musze juz przygotowania robic.Szlifowanie qrva-nie cierpie-musze poszukac kogos co umie lakier polozyc w warunkach mojego warsztatu.Moze jest ktos taki i na forum,kto za niewielkie pieniadze pomaluje mi to auto-zapraszam na pw jak cos w zamian moge podlaczyc instalacje do rakiety :) :)
 
 
 
DymusPGT
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 01:04   

Ja moge polecic Pana Szramke ewentualnie Serwis Renault czemu Renault bo daja gwarancje zadowolenia czyli przychodzisz nie podoba mi sie i maluja jeszcze raz az do skutku a ty za to juz nic nie placisz
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 17:32   

Ja z usług Kwaśniewskiego nie byłem zbytnio zadowolony , a Szramke - widziałem auta malowane u niego i było wszystko dobrze zrobione
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 18:53   

bigor napisał:
...Szramke - widziałem auta malowane u niego i było wszystko dobrze zrobione




potwierdzam - zdecydowana większość "malunków" z tego zakładu jest naprawdę dobra 8)



o Renault - też słyszałem i widziałem sporo dobrej roboty - jednak to były raczej auta stosunkowo młode (przeciez takie robi się trochę łatwiej), gdzie za usługę płacił ubezpieczyciel - wiec i na fakturze bywały bardzo "nieprzyzwoite" kwoty..



tyle że huragan nie będzie startował raczej w konkursach piękności - stąd nie należy zapewne on do targetu powyższych lakierni.. :wink:



tu chodzi chyba o kogoś, kto zrobi to dobrze.. za "bardzo normalną" kasę, a głównym zadaniem tego projektu będzie "udawanie" złej geometrii zawieszenia na całym odcinku trasy :P
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 01:40   

conpress napisał:
bigor napisał:
...Szramke - widziałem auta malowane u niego i było wszystko dobrze zrobione




potwierdzam - zdecydowana większość "malunków" z tego zakładu jest naprawdę dobra 8)



o Renault - też słyszałem i widziałem sporo dobrej roboty - jednak to były raczej auta stosunkowo młode (przeciez takie robi się trochę łatwiej), gdzie za usługę płacił ubezpieczyciel - wiec i na fakturze bywały bardzo "nieprzyzwoite" kwoty..



tyle że huragan nie będzie startował raczej w konkursach piękności - stąd nie należy zapewne on do targetu powyższych lakierni.. :wink:



tu chodzi chyba o kogoś, kto zrobi to dobrze.. za "bardzo normalną" kasę, a głównym zadaniem tego projektu będzie "udawanie" złej geometrii zawieszenia na całym odcinku trasy :P


bardzo dobrze napisane
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 02:19   

Huragan!

Jak będe w starogardzie podjedziemy do mojego znajomego - on ci powie co i jak a jak będziesz chciał to się odrazu na lakierek zew dogadacie - koleś naprawdę godny polecenia
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 02:20   

Jeśli chodzi o pomalowanie "żeby było" to mogę pomóc bo mam sprężarkę i tylko kwestia farby i można pryskać :) Na Żabnie jeden kolega też chyba ma sprężarkę wiec też by się dało bo ma większe doświadczenie w malowaniu aut za przysłowiowego browara :) A co do profesjonalniejszych artystów to słyszałem też o Renault ale o kolesiu który tam pracuje a maluje też u siebie na podwórku i małą kasę ściąga i mój tata tam już parę razy był z autami i zawsze sobie chwalił, minus to umówić się z nim bo ma dużo zleceń ale jeśli się nie śpiszy i się zaklepie to mogę dać namiary na PW
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 23:07   

no sprężarke to ja tez mam -nie mo problemu -najgorsze przygotowac -ale damy rade-oglosimy razu jednego spocik u mnie na podworku/w warsztsztacie i da sie :)

musze tylko jakos ogarnac temat braku zawiasu w tym aucie -bo bez kół to kicha troche :wink: )
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 23:44   

jak wszyscy przyjadą to damy radę
 
 
francbmw5
Maniak Resoraków
Usługi dekarskie



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 100
Skąd: Stg Dąbrówka
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 00:07   

Bushido ten lakiernik maluje w Dabrówce znany jako jogi lub arni , morze ktoś kojarzy. Znam go dobrze, a co do pomocy w przygotowaniu to sie pisze, pomagalem mu kilka miesiecy, cos tam potrafie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11