autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
DymusPGT- Fiat Punto, 1996r
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 11:16   

pięknie ukryta moc :D gratulacje auta, robi wrażenie, jechałeś może na ćwiartkę kiedyś z aparatura pomiarową ciekawy jestem jaki czas udało Ci się wykręcić,



Linconl drifting to też nic innego jak efekciarstwo przecież szybciej nie bierzesz zakrętu ślizgając się po nim, widać często jak przedniaki na SRT chellenge objeżdżają mocne tylniaki,

Ale jedno jest pewne każda z tych zabawek ma dać frajdę z jazdy :D i o to chodzi a czy wolisz sprint, drift, zakręty, KJS czy cokolwiek innego kwestia gustu,
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 16:50   

DymusPGT napisał:
PS : Pamietasz jak byłes tak Mega Pewny Prelude ze mnie zjesz :P :P:P




:oops: :lol:
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 21:13   

DymusPGT napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=whnti6gKbWo&feature=channel tu jest moj Kropek jeszcze totalna seria jak obiezdza 1.6V-tec :D poprzedni własciciel Grzegorz z wawy kolega Bushido chyba juz to widzial




Nawiązując do tego. VTEC, ale jaki ? D16Z6 125 KM w serii, czy B16A2 160 KM ??? Bo to jest różnica... A tak w ogóle nie ma najmniejszego sensu porównywać turbinowca z normalnym benzyniakiem... No i wiadomo bez turbo to autko by żadnego szału nie zrobiło :)



Pozdrawiam.
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 23:19   

Dla tego start ze suszarką vs benzyniak to jest nie miarodajny test.D16Z6 to VTec z CRX del sol który nie jedzie absolutnie a B16A2 to typowy CRX II gen, a mi chodziło o D16Z5 lub D16A9 i to by wystarczyło w zupełności najmocniejszemu punciakowi bez suszarki :) No ale suszarkę ten Kropek ma więc porównywać nie ma co bo to nie ta klasa.Raz stanęliśmy ze sobą jak kupiłem Prelude IV gen 2.0 133 km bo chciałem zobaczyć jak bardzo mi odejdzie Punciak a nie czy chociaż nawiążę walkę bo poza zabójczym wyglądem auta i jego właściciela nic więcej nie było na plus dla Hondy :lol:
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 23:35   

Tylko wiesz, "Kropek" raz, że ma więcej kucy, a 2 suszarkę. A poza tym Pralka jak wiadomo jedzie dopiero jak ma 2.2 litra we VTEC 'u czyli H22A. No a 2.0, sam wiesz jak to wygląda...

No i drugim aspektem jest waga, która również jest po stronie punciaka.
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 23:37   

Wiem o tym dla tego pisałem że poza wyglądem nie miałem żadnej przewagi :D Nie róbmy off topicu w czym jestem mistrzem :wink:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 00:28   

Punto ma bardzo ładna linię, zresztą Włoska stylistyka mi osobiście zawsze bardziej do gustu przypada
 
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 18:42   

Bushido napisał:
Wiem o tym dla tego pisałem że poza wyglądem nie miałem żadnej przewagi :D Nie róbmy off topicu w czym jestem mistrzem :wink:






Mistrzem ot jest nie kto inny jak :arrow: mateuH



:P :P :P :P :P
 
 
DymusPGT
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 01:44   

co do Punto bez suszary mialem okazje jechac takim 1.6b ok 100km tez fajnie lata chociaz byl troche zajechany
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11