autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
płec potomnka
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 20:09   

przede wszystkim GRATULACJE!!!!!

Bushido życie nie musi sie bardzo zmienić po urodzeniu dziecka oczywiście dochodzą nowe obowiązki czasu jest mniej, ale ja wróciłem do sportowego coupe :D jeżdżę na zloty, carting, itp.
Jeżeli Twoja pasją jest motoryzacja to jest to nie uleczalne i dzieci tylko możesz w to wciągnąć :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 20:30   

Krzysztof, w Twoim wieku i z Twoim dorobkiem to mogę popełnić ten życiowy błąd i wymienić się obrączkami i poszaleć bez gumek ale póki zarabiam tyle że moja cała wypłata jest równa Twoim felgom do Alfy a ten staż za 4 msc mi się kończy więc dzieciak w obecnej chwili równałby się utratą marzeń o dobrym aucie,pogłębioną bezsennością,potrzebą świecenia przykładem przed malcem,brakiem trybu "idę tam gdzie chcę i kiedy chcę" i wieloma innymi wyrzeczeniami.

Jedyny plus to to że faceci nie znoszą tego bólu porodu bo gdyby to facet rodził to ten ból plus wyrzeczenia o jakich pisałem u góry to chyba wolałbym być księdzem i jeździć "parafialną" nową A ósemką :D
_________________

 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 23:29   

A nasz mały spłatał nam figla i do 7 miesiąca nie pokazał przyrodzenia tak był ułożony, że nie było widać. :grin:
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 07, 2010 23:39   

Bushido w Twoim wielu to nawet nie myśl o dziecku :D w Twoim wielu szlej do bólu i sie nie zastanawiaj nad wszystkim :D od tego jest młodość by się wyszumieć

A płeć nawet jak się pokaże to i tak przy porodzie może sie jednak okazać co innego bo tak to już jest z tym USG nawet to 3D na 100% nie powie,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 09:30   

wlasnie bylo 3D i nic nie jest jasne "chyba dziewczynka ale rownie dobrze moze byc chlopiec" lekarz tak powiedzial wiec nadal zyje w niewiedzy

a tak btw szok jak te usg 3d robi zdjecia
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 09:47   

Wstaw fotkę do galerii klubowej :D
_________________

 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 02:32   

GRATULACJE...

najbardziej niesamowite w czasie badania jest to, jak się usłyszy bicie serca własnego dziecka... nie wiem jak panowie... ale jak ja usłyszałam serduszko bijące gdzieć w moim brzuchu to po prostu łzy stają w oczach....

u nas chłopaczek.... pan dr w czasie drugiego USG powiedział, że jąderka zeszły już do moszny... no to chyba dziewczynką nie będzie :razz: ale za kilka tygodni się okaże...
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 11:11   

SLIVKA napisał/a:
GRATULACJE...

najbardziej niesamowite w czasie badania jest to, jak się usłyszy bicie serca własnego dziecka... nie wiem jak panowie... ale jak ja usłyszałam serduszko bijące gdzieć w moim brzuchu to po prostu łzy stają w oczach....

u nas chłopaczek.... pan dr w czasie drugiego USG powiedział, że jąderka zeszły już do moszny... no to chyba dziewczynką nie będzie :razz: ale za kilka tygodni się okaże...


niedawno u mojego kolegi gdzie stwierdzono jednoznacznie że ma być chłopak wszystkie USG tak mówiły w końcu wyszła dziewczynka :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 12:37   

..lepiej żeby to był odosobniony przypadek.. :-P
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 12:45   

Krzysztof napisał/a:
niedawno u mojego kolegi gdzie stwierdzono jednoznacznie że ma być chłopak wszystkie USG tak mówiły w końcu wyszła dziewczynka :D


Baba z jajami :D
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 13:08   

conpress napisał/a:
..lepiej żeby to był odosobniony przypadek.. :-P


dlaczego ?????

Płeć potomka nie ma znaczenie czy dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe, a potem jak zobaczysz jak dziewczynki się rozwijają w porównaniu do chłopaków to na prawdę można być dumnym tatusiem no i jest jeszcze tak że synuś jest mamusi a córeczka tatusia :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 13:16   

Zgadzam się w zupełności z Krzysztofem ... ale Conpress mi nie wierzy... ale faceci tak zawsze.... że koniecznie ma być syn, szczególnie pierwszy... a jak się urodzi jednak dziewczynka to im się w głowach przewraca i szaleją z radości.

Ja byłam też pierwsza... mam młodszego brata, ale jak byłam mała to dostawałam resoraczki Matchbox'a z Pewex'u... hehehehehe... większość użytkowników tego forum pewnie nie wie co to Pewex :razz: (no może z opowieści rodziców). No i oczywiście wszystkie remonty w domu, malowanie, burzenie ścian to ja byłam głównym pomagierem mojego taty, więc nie wysztkie dziewczynki są różowe i tylko się bawią laleczkami. :mrgreen: Zdarzają się chłopczyce :mrgreen:

Powiem szczerze, że ja też mam nadzieję, że to chłopczyk, bo ... no cóż, nie umiem czesać kiteczek ani warkoczyków... hehehehehe... a synek to będzie siedział z tatą w garażu i będzie spokój. :razz:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 16:36   

Krzysztof napisał/a:
conpress napisał/a:
..lepiej żeby to był odosobniony przypadek.. :-P


dlaczego ?????

Płeć potomka nie ma znaczenie czy dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe, a potem jak zobaczysz jak dziewczynki się rozwijają w porównaniu do chłopaków to na prawdę można być dumnym tatusiem no i jest jeszcze tak że synuś jest mamusi a córeczka tatusia :D


może i dumnym.. ale wybiegam daleko w przyszłość.. i z córką są potem większe problemy - dla samego ojca...
..bo naprawdę serce będzie mi pękać jak do mojej córki miałby przyjeżdżać za 15 lat jakiś zmanierowany, zepsuty cieciu zdezelowanym Golfem V i zabierał moją córkę na całe noce na imprezy, albo jakieś VW* Eventy.. :roll:

chłopak (syn) - to już inna bajka..




-------------
(*) markę podałem zupełnie przypadkowo.. nie mam też nic do VW Eventów.. ;-)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 00:00   

conpress napisał/a:
Krzysztof napisał/a:
conpress napisał/a:
..lepiej żeby to był odosobniony przypadek.. :-P


dlaczego ?????

Płeć potomka nie ma znaczenie czy dziewczynka czy chłopak ważne by zdrowe, a potem jak zobaczysz jak dziewczynki się rozwijają w porównaniu do chłopaków to na prawdę można być dumnym tatusiem no i jest jeszcze tak że synuś jest mamusi a córeczka tatusia :D


może i dumnym.. ale wybiegam daleko w przyszłość.. i z córką są potem większe problemy - dla samego ojca...
..bo naprawdę serce będzie mi pękać jak do mojej córki miałby przyjeżdżać za 15 lat jakiś zmanierowany, zepsuty cieciu zdezelowanym Golfem V i zabierał moją córkę na całe noce na imprezy, albo jakieś VW* Eventy.. :roll:

chłopak (syn) - to już inna bajka..




-------------
(*) markę podałem zupełnie przypadkowo.. nie mam też nic do VW Eventów.. ;-)


A ja nadal uważam że płeć nie ma znaczenia, i jak pierwsze dziecko się zrobiło do kiedy nie wiedziałem jaka płeć było mi wszystko jedno a potem jak sie dowiedziałem to nadal ginekolog twierdził że to różnie i czasami nie da sie trafić, to samo za drugim razem, wszyscy mi gadali że lepiej jak by syn bo córkę juz mam, i z tym się nie zgadzam nadal uparcie twierdziłem że mi nie zależy czy syn czy córka byle by zdrowe a kochać będę niezależnie od płci
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11