autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Całkiem ciekawy zbiór różnych marek od Auto Świat
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 00:07   Całkiem ciekawy zbiór różnych marek od Auto Świat

Kupiłem dzisiaj wydane przez Auto Świat takie streszczenie motoryzacyjne samochodów używanych pewnie tych które opisywali przez czas swojego istnienia. Zacząłem dopiero przeglądać ale już uważam że ilość danych technicznych jest wystarczająca. Opisują silniki jakie polecają itp. Oczywiście z ich opiniami można sie nie zgodzić bo w Alfie polecili silnik 2,0 TS a wszyscy wiedzą że to porażka i generalnie jedyna wielka chyba wpadka.
Jak ktoś chce kupić to ja polecam. Wydane jest jako dwa grube zeszyty zapakowane w foli.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 22:33   

..domyślam się że piszesz o Księdze Porad Eksploatacyjnych.. takie kompendium ogólnikowej wiedzy o najpopularniejszych na naszych drogach aut..

Zaczęło się od druku raz w miesiącu jednej marki w tygodniku AŚ, potem w 2009 puścili pierwszy zeszyt, w ubiegłym roku wyszedł IIgi...

teraz, zauważyłem, że puszczają niesprzedane egzemplarze zapakowana 2in1..

ogólnie - fajna lektura.. dla przeciętnego kowalskiego... (bo jak wytłumaczyć brak pewnych marek jak np. Lancia, lub pewnych modeli.. np. Omega?)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 23:03   

Muszę przyznać rację lektura dla kowalskiego jednak nie drogo kosztuje i warto kupić moim zdaniem,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 23:11   

Krzysztof napisał/a:
Alfie polecili silnik 2,0 TS a wszyscy wiedzą że to porażka i generalnie jedyna wielka chyba wpadka.



tak w 2,0 TS były najlepszymi silnikami ale V8 bo v16- to faktycznie porażka
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11