autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep internetowy - mikoda tarcze hamulcowe hamulce
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 12:33   Sklep internetowy - mikoda tarcze hamulcowe hamulce

http://www.mikoda.pl/sklep/

Na innym forum wyczytałem dobre opinie o tym sklepie, strona producenta, miałem kiedyś Mikody w mojej Alfie poprzedniej i byłem bardzo zadowolony hamowała zdecydowanie lepiej niż na seryjnych tarczach. Ja miałem nawiercane i nacinane.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Mar 07, 2011 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ten Zły Tomek
Kierowca kat. B


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 274
Skąd: z garażu
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 21:59   

Również polecam, bardzo tanie i dobre tarcze. Za tą cenę chyba nic lepszego się nie znajdzie. Bardzo długo używałem i nigdy mnie nie zawiodły hamulce, a lekko to nie miały. Z dobrym klockiem bajka. Ceny trochę niestety wzrosły od momentu kiedy ja od nich kupowałem.
_________________

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 22:21   

..osobiście nie miałem (brak w ich ofercie tego co potrzebowałem), ale masa klientów jest z nich zadowolona w tym sporo warsztatów.. naprawdę są niezłe, a biorąc pod uwagę nawet ich dotychczasową cenę..

Generalnie - polecam.., a chętnych zapraszam na zakupy.. ;-)

warto dodać, że firma jest podwykonawcą włoskiego Brembo.. a to dla wielu juz wystarczy..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 17:23   

widzę że ceny niskie. warto zapisać sobie ten adres :)
tylko czemu moja Honda (VI gen) jest podana jako IV ?
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12