autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapraszamy na II rocznicę powstania klubu
Autor Wiadomość
alexwilk
Maniak Resoraków
Damski Zeb Macahan



Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 49
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 16:54   

Krzysztof napisał/a:
dzięki wszystkim jak zawsze wesoło , powiedziałbym nieprzeciętnie wesoło :D na prawdę super z nas ekipa i co roku większa :D pozdrowienia dla wszystkich :D


chciałem jeszcze tylko zadeklarować że więcej pił nie będę

no chyba że na następnej imprezie

a ja właśnie next time będę piła! :cool:
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 17:32   

a ja żałuję , że nie mogłem być ;(
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 17:33   

alexwilk napisał/a:

a ja właśnie next time będę piła! :cool:


i ja też... :-P

i na pewno wtedy nie będę wstawał o 6:30 do pracy.. :mrgreen:

podsumowując:

liczebność uczestników pozytywnie zaskoczyła, dziękuję w szczególności tym wszystkim, którzy zabrali ze sobą osoby towarzyszące, które teraz przynajmniej wiedzą z czym wiążą się nasze nocne wypady.. :-P (być może również dołączą do grona forumowiczów i forumowiczek..)

zabawa była niezła, szkoda że wszystkich nie udąło mi się osobiście poznać.. teren biesiady przygotowany bardziej profesjonalnie niż w roku ubiegłym :-P ,

no i kiełbaski... mamy nowy sposób na kiełbaski a'la Edi... :idea: stąd już pomysł, by wdrożyć otwarcie baru klubowego :!: (nie będziemy się wtedy błąkać nocą po miescie, po kotach, makach, sisi i inych spelunach..) będziemy przesiadywać w swoim lokalu, gdzie głównym daniem będa kiełbaski Ediego

..a zabawa w szukanego nie była superatrakcją z uwagi na rozległość terenu, mimo to Fery wybrał metodę na :arrow: najciemniej pod latarnia..

jeszcze raz pozdrawiam wszystkich co byli (niech żałują Ci co nie byli) i do zobaczenia wkrótce.. (na pewno znacznie szybciej niż III rocznica w 2012 :lol: )
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 18:12   

Również wielkie dzięki za super organizację, super frekwencję, świetny klimat i to że tak spora ilość osób została do końca mimo że pewnie większość miała na rano do pracy jeszcze :D

Niezapomnę tekstu "ale by były jaja jakby Fery był w kombiaku" i nagle ręka ferego wyłania się z kombiaka :lol: :lol:

Fotki za raz wrzucę do Galerii ;)
_________________

 
 
Anik
Kierowca kat. A


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 160
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 04:37   

" i do zobaczenia wkrótce.. (na pewno znacznie szybciej niż III rocznica w 2012 :lol: )"

Fajnie, że nie muszę rok na spotkanie czekać. Jak czytam to żałuję, że nie dołączyłam do Was :(
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Nie Lip 17, 2011 09:07   

super spotkanie . tylko szkoda ze musialem tak szybko jeschać . no ale co zrobić sila wyzsza.pozdrawiam wszystkich przybyłych
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11