autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jesteś Bogiem
Autor Wiadomość
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 02:28   Jesteś Bogiem

Byłem dziś w kinie, także polecam na prawdę świetny film smutna końcówka ,ale wiadomo że się tak skończy dobra biografia o PFK kto się interesuję niech idzie do kina bo na prawdę warto
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 03:15   

byłeś w kinie ? Ja też byłem ;)

I potwierdzam , film świetny, więcej takich Polskich filmów mogło by powstać ... Podobał mi się strasznie :) I nie ukrywam, że momentami aż mi się łezką kręciła w oku :P
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Fery
Kierowca Rajdowy
GHOST RIDER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1572
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 10:46   

może być, chociaż moja żona 1/2 seansu przespała :P
_________________



Tylko bokiem mozna uciec od codzienności >> DRIFT
 
 
pietro
Mistrz Kierownicy
bus driver ;)



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 2732
Skąd: się znamy?
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 11:08   

wg mnie dobra pozycja, godna obejrzenia .... chociaż z początku wyglądało na to jakby film był o Fokusie a nie o Magiku .... Film ukazujący nie tylko skomplikowane życie Magika ale również problemy z jakimi borykał się skład ... Boli mnie tylko brak wyjaśnienia przyczyny tego że Magik się rzucił .....
_________________
było:

406 Pininfarina 133 PS http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=3444
Passat V6 USA 192 PS http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=4766
Toyota AE92 SI 105 PS http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=5135
Mazda RX-8 193 PS http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=5576
Mondeo ST220 226 PS http://www.autostarogard....p?p=88952#88952
Mercedes CE230 132 PS http://autostarogard.pl/viewtopic.php?t=6426


"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć" Walter Röhl
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 11:15   

Fakt, brak również wzmianki o wku a tutaj coś dla bardziej zainteresowanych
Cytat:
26 grudnia 2000[19] roku, osiem dni po premierze płyty Kinematografia, rankiem o godzinie 6.15 Łuszcz wyskoczył przez okno ze swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach[20]. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, gdzie około godziny 6.45 zmarł[7]. Domniemaną przesłanką jego działania była próba uniknięcia zasadniczej służby wojskowej poprzez symulowanie złego stanu zdrowia psychicznego, które w konsekwencji doprowadziło do rzeczywistego uszczerbku na zdrowiu[8]. O śmierci rapera wypowiedzieli się (kolejno) jego przyjaciele: Sebastian "Rahim" Salbert i Wojciech "Fokus" Alszer w następujący sposób:
Magik należał do osób, które bardzo dużo myślą o życiu. To po pierwsze... Po drugie – nałożyła się na to sprawa dotycząca jego powołań przez Wojskową Komisję Uzupełnień. Miał już wtedy żonę i dziecko, a ponadto był to okres, gdy wreszcie chcieliśmy nagrać krążek. I Magik zaczął tak kombinować, że sobie zszargał psychikę. Obrał taktykę udawania osoby kompletnie niepoczytalnej. Dwa razy go odraczali, ale tylko na rok. To wmawianie sobie, że ma świra, że nic mu nie wychodzi, doprowadziło do tego, iż przemęczył organizm. Gdzieś w podświadomości zakodował sobie, że jest źle i to doprowadziło do osłabienia psychiki. Powiedział mi kiedyś: "Rahim, wiesz co? Przez to WKU p******o mi się. To, co sobie kiedyś wmawiałem, żeby tylko grać niepoczytalnego przed komisją, teraz mną zawładnęło. Czuję, że kompletnie świruję"[18].
Każdy z jego otoczenia chyba jakoś sobie wytłumaczył jego decyzję, lepiej lub gorzej, ale to i tak jest nie do pojęcia. Strasznie boli. Na pewno nas to zmieniło. Spoczywaj w pokoju, Mag![8]
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 11:15   

Fakt, brak również wzmianki o wku a tutaj coś dla bardziej zainteresowanych
Cytat:
26 grudnia 2000[19] roku, osiem dni po premierze płyty Kinematografia, rankiem o godzinie 6.15 Łuszcz wyskoczył przez okno ze swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach[20]. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, gdzie około godziny 6.45 zmarł[7]. Domniemaną przesłanką jego działania była próba uniknięcia zasadniczej służby wojskowej poprzez symulowanie złego stanu zdrowia psychicznego, które w konsekwencji doprowadziło do rzeczywistego uszczerbku na zdrowiu[8]. O śmierci rapera wypowiedzieli się (kolejno) jego przyjaciele: Sebastian "Rahim" Salbert i Wojciech "Fokus" Alszer w następujący sposób:
Magik należał do osób, które bardzo dużo myślą o życiu. To po pierwsze... Po drugie – nałożyła się na to sprawa dotycząca jego powołań przez Wojskową Komisję Uzupełnień. Miał już wtedy żonę i dziecko, a ponadto był to okres, gdy wreszcie chcieliśmy nagrać krążek. I Magik zaczął tak kombinować, że sobie zszargał psychikę. Obrał taktykę udawania osoby kompletnie niepoczytalnej. Dwa razy go odraczali, ale tylko na rok. To wmawianie sobie, że ma świra, że nic mu nie wychodzi, doprowadziło do tego, iż przemęczył organizm. Gdzieś w podświadomości zakodował sobie, że jest źle i to doprowadziło do osłabienia psychiki. Powiedział mi kiedyś: "Rahim, wiesz co? Przez to WKU p******o mi się. To, co sobie kiedyś wmawiałem, żeby tylko grać niepoczytalnego przed komisją, teraz mną zawładnęło. Czuję, że kompletnie świruję"[18].
Każdy z jego otoczenia chyba jakoś sobie wytłumaczył jego decyzję, lepiej lub gorzej, ale to i tak jest nie do pojęcia. Strasznie boli. Na pewno nas to zmieniło. Spoczywaj w pokoju, Mag![8]
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 13:23   

pietro napisał/a:
Boli mnie tylko brak wyjaśnienia przyczyny tego że Magik się rzucił .....


tak, ale skąd mogli wiedzieć czemu to zrobił ... Magik sam to wiedział najlepiej
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Natalia
Maniak Resoraków



Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 57
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 14:28   

film jest naprawdę dobry, także polecam :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11