autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:55
Porozmawiajmy o S4
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Mar 20, 2013 00:29   

ACzE napisał/a:
Silnik wankla taaak.. notabene ma on więcej wspólnego z Audi niż większości z aktywnie biorących tu udział w dyskusji może się wydawać a wystarczyło się przygotować przed palnięciem mądrości na temat dociążonej osi w S4 czy innych oderwanych od rzeczywistości fanaberii ???


Trzeba było samemu się przygotować: każde auto majace silnik z przodu ma dociążoną przednią oś, jendak napisałem wyraźnie w S4 jest przeciążona ponieważ jak zajrzysz pod maske zobaczysz silnik wysunięty dalllekkoo przed oś, dwa podobne słowa a jednak różne :mrgreen:

ACzE napisał/a:
Natomiast kolego rwt czy ktokolwiek widział Twoje S4 czy tak tylko trolujesz wtrącając swój offtop wszędzie gdziekolwiek się da


Widziałem zarówno S4 jak i wcześniejsze S3, nie ejstem specjalnym fanem marki, ale w budzie B5 wyglada bdb i równie dobrze przyspiesza i poddaje się modyfikacjom.
 
 
 
ACzE
Maniak Resoraków
Master of Distaster



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 61
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Mar 20, 2013 20:07   

Lincoln napisał/a:
ACzE napisał/a:
Silnik wankla taaak.. notabene ma on więcej wspólnego z Audi niż większości z aktywnie biorących tu udział w dyskusji może się wydawać a wystarczyło się przygotować przed palnięciem mądrości na temat dociążonej osi w S4 czy innych oderwanych od rzeczywistości fanaberii ???


Trzeba było samemu się przygotować: każde auto majace silnik z przodu ma dociążoną przednią oś, jendak napisałem wyraźnie w S4 jest przeciążona ponieważ jak zajrzysz pod maske zobaczysz silnik wysunięty dalllekkoo przed oś, dwa podobne słowa a jednak różne :mrgreen:


Nie jestem złośliwy ale dobrze się stało, że Twoja wiedza opiera się tylko na patrzeniu bo z rzeczywistością co piszesz ma to nie wiele wspólnego, poza tym zawsze myślałem że V6 to najbardziej kompaktowy motor jaki można tylko wsadzić, 2.7 ma 360mm długości całkowitej czyli tyle co linijka dziecka klas 1-3 a masa? 195kg. z osprzętem na gotowo
akurat S4 i model V8 to najlepiej prowadzące się auta starej szkoły marki i każdy to powie kto miał z tym praktyczną a nie wirtualną styczność ale nie o tym chyba temat..
 
 
rwtnt
Kierowca kat. B


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 221
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 21:39   

Nie wiedziałem, że trolluje :) no cóż jak widać łatwo jest ludzi obrażać w internecie
 
 
ACzE
Maniak Resoraków
Master of Distaster



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 61
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią Mar 22, 2013 22:51   

rwtnt napisał/a:
Nie wiedziałem, że trolluje :) no cóż jak widać łatwo jest ludzi obrażać w internecie

nie w tym rzecz kolego, ale jak wchodzę ja czy ktokolwiek inny w wątek o maździe RX8 a w nim czytam same ohy i ahy co drugi post na temat boskiego S4 i oglądam filmiki wklejane post pod postem to wybacz ale takie docinki trudno nazwać inaczej, dobrze że mod zrobił z tym porządek a jeśli Cie tym uraziłem to przepraszam, chodziło tylko o ten śmietnik
wysłałem Ci pw, myśle że oferta warta przemyślenia ale to zależy tylko od Ciebie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13