autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
niepotrzebna spinka - volvo
Autor Wiadomość
Mary$k@
Kierowca Skutera
WoW


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 405
Skąd: Linowiec
Wysłany: Nie Lip 20, 2014 20:50   

Czekałam na krytykę krytyków i oczywiście Karol którego auta nigdy nie widziałam w akcji... Jankes który nie miał nigdy auta na chodzie przez całe 2 tyg siedzącego przed kompem oglądając wieś tjuning i spuszczając się nad swoimi byłymi z obrazka...
Przy sprawdzaniu autka w Wilczych trzeba uszczelnić bagnet tryska olejem i koniecznie oponki brak przyczepności a tym bardziej jak smoła roztopiona na linii startu przy czym problem z wrzuceniem dwójki nie mam jeszcze wyczutego momentu obrotowego
_________________
http://www.mazdaspeed.pl

~~ Niech moc bedzie z Wami
 
 
 
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Nie Lip 20, 2014 22:11   

Co mają moje samochody do Twojego volvo? :mrgreen:
Skad wiesz gdzie ja siedze i co robie? Spuszczać sie moge nad czym mi sie podoba, nie Twoja sprawa i nie ma to nic do tematu :) Troche krytyki i sie spinasz od razu :mrgreen: Poza tym nie ma to jak na krytyke odpowiadac takimi tekstami, poziom gimnazjum, brawo :mrgreen:
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
Ostatnio zmieniony przez Jankes Nie Lip 20, 2014 22:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lip 20, 2014 22:21   

Mary$k@ napisał/a:
Czekałam na krytykę krytyków i oczywiście Karol którego auta nigdy nie widziałam w akcji... Jankes który nie miał nigdy auta na chodzie przez całe 2 tyg


też mnie zawsze zastanawia dlaczego krytyka pada od ludzie którzy nigdy nie udowodnili, że sami potrafią jeździć i że ich auta są szybkie, wykresy nie jeżdżą :D

Jankes napisał/a:
Troche krytyki i sie spinasz od razu



by krytykować najpierw samemu trzeba coś pokazać, udowodnij, że Twoje auto jedzie i że ty potrafisz i potem krytykuj.

To jak byś opowiadał, że Bentley to szajs, skąd możesz wiedzieć skoro nigdy w takim nie siedziałeś.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Nie Lip 20, 2014 22:27   

Po co mam udowadniac ze moje auto jedzie? Nie ma to nic wspolnego z tym ze to volvo nie jedzie, tzn jedzie ale szału nie robi :smile:
Jak ktos napisze jakis negatywny komentarz to od razu źle :roll:
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Nie Lip 20, 2014 22:40   

Volvo jedzie według założeń projektantów. Idąc waszym tokiem myślenia to dla Lincolna żadne auto w klubie nie powinno jechać
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lip 20, 2014 22:55   

Haha znowu spinka :D Nie jedzie, nie podoba mi się. Ch***y samochód :D Nie będę pisał, że "super auto", albo ale zapiernicza jak tak nie jest... Mam prawo mieć swoje zdanie. A jak chcecie to się spinajcie dalej - zwisa mi to.




Karol. bez wulgaryzmów prosze.
Ostatnio zmieniony przez Jaca! Pon Lip 21, 2014 03:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mary$k@
Kierowca Skutera
WoW


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 405
Skąd: Linowiec
Wysłany: Pon Lip 21, 2014 01:03   

jaka spinka... pisze jak jest nie podoba Ci się ok każdy ma inny punkt widzenia pisz sobie co chcesz gila mnie to nie pokazując jak Twój papciowóz pełza ;) przypominam że to jest seria bez modów ładnie idzie po piskach i czuć magiczną trójkę
Peugeot 206 SW 1.6 HDI nie pamiętam czy z nim stałam bez spiny, też słyszałam że jak ciota wylądowałeś w rowku swoją "motorynką" i co z tego...
_________________
http://www.mazdaspeed.pl

~~ Niech moc bedzie z Wami
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Lip 21, 2014 02:30   

Motorynka ;] Swoja droga, byś nawet nóżkami do ziemi nie sięgała.. :) Nikt z klubu nie jechał wtedy za mną, wiec nie ma prawa nawet mówić w jakich okolicznościach i przy jakiej prędkości wyebalem (moto ma się dobrze i nawet jeździ, dla ciekawskich).. A jeśli chodzi o Peugeota, to taki czarny.. Jak nie umiesz przyjmować krytyki i sie przyznać do przegranej , to schowaj twoje marne wypociny w kieszen.. A co do cioty, to chyba nie potrafisz dobierać odpowiednio slow , bo od razu starasz się "urazić" kogoś. Mnie zdanie kogos kto w żaden sposób nie zaistniał nie interesuje. I pisz sobie co chcesz , mam Cie w nosie :) a jak chcesz ustawic z pugiem, pisz kiedy i gdzie. Się podjeździe.


Swoja droga jak "ciota" , podobno wjechalas w słupek przy cofaniu ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez OSKA Pon Lip 21, 2014 03:12, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14