autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Mamy nowego prezydenta Janusz Stankowiak wygrał
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 22:46   Mamy nowego prezydenta Janusz Stankowiak wygrał

http://nasz-starogard.pl/program-wyborczy/

Link do jego programu. Ja mam wielką nadzieję, że w końcu prezydent dogada się z radą miasta i będą tu robić coś fajnego.

Mam nadzieję, że rynku nie zamkną :) bo będzie lipa.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Gru 02, 2014 00:16   

..cudów to się nie spodziewaj, ale skoro gorzej być nie mogło.. to.. zobaczymy..

pierwsze co to trzeba, to pokazać że istniejemy niech polubi JS naszą facebookową stronę, niech polubią ją teź radni.. zobaczymy czy chcą coś zrobić dla miasta i mieszkańców, czy - teraz już tylko koryto..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
bartasVW
Kierowca kat. B


Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 316
Skąd: Koteże
Wysłany: Wto Gru 02, 2014 02:32   

najpierw będą obietnice a potem koryto żeby dać nam nadzieje i wiarę że dobrze wybraliśmy ale obym się mylił :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11