autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie tylko spotami czlowiek żyje
Autor Wiadomość
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 12:16   Nie tylko spotami czlowiek żyje

Mam propozycję którą praktykowaliśmy z niestety nie istniejącym już klubem RuffDrivers.pl



Spoty spotami były takie na parkingach gdzie staliśmy i się cieszyliśmy ale ponad to robiliśmy imprezy bardziej samochodowe.



Ustawialiśmy sobie OS 'ów czy trasy wycieczek, jeśli pomysł chwyci z Pomocą moda lub admina odpowiednio to zorganizuję na forum.



A czy ktoś może wsadzić ankietę ..??
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 12:46   

Powiem szczerze że też myśleliśmy o podobnych wypadach ale puki co to nasz klub liczy za mało osób i nie jesteśmy w stanie tak dobrze się zorganizować.Pora zimowa nie jest zbyt sprzyjająca takim imprezom ale za to sezon letni jak najbardziej można spróbować i zobaczyć ile ludzi uda się zwerbować i jeśli będzie gut to imprezy nabiorą bardziej oficjalnego statusu tak jak spoty (które również będą się odbywać cyklicznie np co dwa tygodnie zawsze o tej samej godzinie w tym samym miejscu).Co do tych OS 'ów to może nie być tak łatwo bo toru żadnego nie mamy a na ulicach czy parkingach to też nie za bardzo bo duża ilość osób, ścigająca się w takich miejscach napewno szybko zainteresuje pilicmenów.Najlepszym przykładem był szybki wyjazd na OSIR gdzie zrobiliśmy wszyscy max 5 szybkich okrążeń i jak już wyjeżdżaliśmy stamtąd to mijaliśmy policję która na 99% zmierzała w tamtym kierunku :twisted:



Cieszę się że ktoś wreszcie wyszedł z bardzo ciekawym i ambitnym pomysłem :)
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 13:05   

Jeśli chodzi o OS to na bank nie będą wszyscy naraz śmigać.

Klub ma 50 ludzi w ruff było nas 24?!!!!

Zima jak najbardziej sprzyja takim imprezą a jeśli chodzi o place itd wszystko jest do zorganizowania. Nie musi to być sam starogard, mogą być okolice.

W gdańsku przy OS 'ach nie mieliśmy ani razu kontroli policji, zjawiali się owszem ale popatrzyli, ew zapytali kto jest organizatorem a raz nawet wystartowali nieoznakowaną skodą - pełni podziwu dla ich umiejętności byliśmy, w pierwszym już przejeździe pokonali wyczynowego polo.



Zobaczmy jak sie reszta klubu wypowie.





Zmień: o osu nie musi być plac mogą to być opuszczone uliczki starego zakładu itd



a to plac na którym w Gdańsku jeździliśmy nazywaliśmy go "C"

http://www.zumi.pl/namapi...&svActive=false

chodzi o ten kwarat z uliczek - emocje piękne



inne miejsce to "W"

http://www.zumi.pl/namapi...&svActive=false



czy szuterek "Y"

http://www.zumi.pl/namapi...&svActive=false



na bank znajdą się podobne tereny w stg - wystarcza chętni i chęci
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 13:10   

Takie spotkania to by była ciekawa zabawa dla wszystkich, tylko potrzeba dobrych organizatorów, ilość aż się tak nie liczy ważne żeby byłą zgrana grupka ludzi, i każda pora roku sprzyja takim imprezom szczególnie zima :P
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 14:02   

mateuh napisał:


W gdańsku przy OS 'ach nie mieliśmy ani razu kontroli policji, zjawiali się owszem ale popatrzyli, ew zapytali kto jest organizatorem a raz nawet wystartowali nieoznakowaną skodą - pełni podziwu dla ich umiejętności byliśmy, w pierwszym już przejeździe pokonali wyczynowego polo.




Policjanci też są ludźmi ?? :shock: :shock: :shock:



Chodziło mi o to że w sezonie letnim ludzie chętniej bawią się na takich imprezach bo jest ciepło,ma się więcej energii i aż się chce w ten sposób odpocząć i przy tym się zabawić a w zima jest tego kompletnym przeciwieństwem.Jeśli chodzi o latanie bokiem i udawanie driftu fwd to jedyne plusy zimy ale nie każdemu się takie coś podoba i nie każdy wystartuje a do tego potrzeba dobrej trasy a na moją ulubioną Skarszewy-Starogard nigdy nie ma chętnych poza mną :twisted:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 16:28   

co do OS u to jest za jak najbardziej, a może trzeba z polcja pogadać że w ramach doszkalania chcemy pojeździć między pachołkami i czy nie maja nic przeciwko by na parkingu przy carfour expres taka impreza się odbyła,

Generalnie bliżej lata myślałem w zależności od zainteresowania zrobić coś całkowicie oficjalnego służącego promocji klubu.

Przecież można pogadać z jakimś marketem że my chcemy u nich ustawić pachołki i zrobić małą zabawę samochodami oni to nagłośnia bo tez im na ludziach zależy i każdy będzie szczęśliwy,
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 16:56   

Hmm podanie do Komendanta KPP Starogard Gdański hmm ? :)

A o tej mecie co Krzychu mówisz dobra by była nic tam nie stoi pusto stan obecnie.

Ogólnie macie jakieś naklejki z promocja forum?
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 17:59   

cimar napisał:
Hmm podanie do Komendanta KPP Starogard Gdański hmm ? :)

A o tej mecie co Krzychu mówisz dobra by była nic tam nie stoi pusto stan obecnie.

Ogólnie macie jakieś naklejki z promocja forum?




Ale najpierw trzeba pogadać z Policja inaczej będzie znowu z atrakcjami :D kiedyś mieliśmy przyjemność się z nimi spotkać właśnie tam,



naklejki promujące forum projektów już było kilka i nadal prowadzone sa prace tak by naklejka była na prawdę super,
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 18:08   

mysle ze policja to nie problem -trzeba by tylko znależć dobre miejce i po sprawie.Nie wiem jak to jest ale na terenie prywatnym to sobie mozesz nawet na dachu jezdzic i policja nie moze chyba nic zrobic.Wiem jednak ze o takiej imprezie trzeba powiadomic sluzby porzadkowe i ratunkowe. Trzeba by sie opytać co i jak.Zeby u nas wladze byly inne to poprostu mozna by sie dogadac i np wylaczyc na poł dnia jakis malo uczesczany odcinek drogi do wyscigow -oczywiscie pod pelna kontrola wladz i policji itd.Ale sie rozmarzyłem ..
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 18:21   

Hmm i co jak się sprawa z Policja zakończyła ?
 
 
Dawid
Maniak Resoraków



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 146
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 18:53   

Super pomysł, a zimą kiedy jest jeszcze śnieg fajnie by się jeździło i nie niszczyło opon, no i moc silnika miałaby mniejsze znaczenie.

Ilość osób nie ma znaczenia, bo wystarczą 3-4 osoby i już jest rywalizacja i fajna zabawa.

Dobrze jakby to jeszcze było legalne i ktoś musi to zorganizować;
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 21:26   

Tak jakoś odpychająco na mnie działa pomysł abym miał się z kimś ścigać pod okiem policji :? Czuję do tego obrzydzenie jak pomyślę że stoi koło mnie pies który cały czas utrudniał mi życie a teraz dba o to bym bezpiecznie mógł się bawić . To tak nie naturalne jak czytanie książek czy gotowanie :lol:
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 22:57   

a dla mnie ok -byle zabawa byla :) :wink:)
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 23:00   

Powiesz qrwa,bekniesz,rzucisz fajkę na ziemie i już na tylnej kanapie lądujesz :D Policja bawi,uczy i wychowuje :D
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 23:50   

Myślę że tylko by wystarczyła informacja do nich może by wcale nie przyjechali :D

A Plac to z marketem trzeba by jakimś zagadać, by plac był i kawałek by nam dali, no i by spowodowało to mała promocję klubu,

A taki mały szybki OS wieczorem to najbardziej kilka osób szybka spraw i uciekamy :D



Czyli jak już Policja przyjedzie to najlepiej by nikt nie jeździł a te słupki panie władzo to dlatego bo koledzy chca pobiegać a tak nudno bez niczego :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11