autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Tłumiki Lubichowska Starogard Gdański
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 23:45   Tłumiki Lubichowska Starogard Gdański

chyba najstarszy warsztat w Starogardzie tego typu, facet z niego kocha te tłumiki i jest trochę dziwny :D ale zawsze jak od niego wyjechałem i naprawił to byłem zadowolony, zamierzam do niego pojechać Alfą w celu polepszenia głosu :D

tel. 601644939 lub 058 56 246 20
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pią Maj 07, 2010 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 23:51   

..a który dokładnie na Lubichowskiej warsztat (adres może jakiś.. telefon..?)

kiedyś, jak jeszcze nie pomieszkiwałem w Starogardzie jeździłem z takimi tematami do Czerska.. (może założę im osobny temat ;-) )
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 00:02   

dokładnie osobny temat, a tego człowieka co wpisałem myślę że znają wszyscy, na przeciwko producenta zniczy :D telefon dopiszę później :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 12:16   

bardzo dobrzy są.
kiedyś mi cały wydech w volvo robili, teraz mam do nich za daleko ale są godni polecenia
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 12:26   

A ja nie jestem zadowolony z jego usług/gadania bo jak chciałem by mi katalizator wyciął i wspawał rurkę to powiedział że to pogorszy osiągi i zniszczę sobie silnik i dał mi jakąś kserówkę na temat układów wydechowywch z Wikipedii to myślałem że go wyśmieję :lol:

Było to gdy miałem CRX z silnikiem D16Z5 który miał 124km przez to że miał katalizator a silnik D16A9 ma 130km bo nie ma kata no ale wg Pana z Lubichowskiej to szaleństwo i niszczenie auta które pociąga za sobą same szkody :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 14:27   

Bushido napisał/a:
Było to gdy miałem CRX z silnikiem D16Z5 który miał 124km przez to że miał katalizator a silnik D16A9 ma 130km bo nie ma kata no ale wg Pana z Lubichowskiej to szaleństwo i niszczenie auta które pociąga za sobą same szkody :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


jak pisałem Pan jest fachowcem i kocha tłumiki ale jest co najmniej dziwny :D jak nie będzie po jego myśli to wcale :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 14:50   

Dokładnie tak :lol: :lol: :lol: Wszystko musi być godnie ze sztuką i kunsztem :lol: A jak mu powiedziałem że maja tą ryzykowną operację wykonać na moją odpowiedzialność to powiedział że się nie podejmuje tego bo nie chce by takie "uchybienie od normy" wyszło spod naszej ręki :lol:
_________________

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 01:43   

..nt. innych warsztatów - osobny temat..

co do firmy na lubichowskiej - swoje już wiem ;-)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 02:53   

Na lubichowskiej ceny części tłumików są droższe niż w sklepie a jak pojedziemy ze swoją rurką żeby nam wspawał to nie będzie chciał. brzydki pan bardzo go nie lubie :D
_________________

 
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 13:01   

XxX_DARO_XxX napisał/a:
Pan na lubichowskiej nie robi nic więcej oprócz orginału, jest drogi i dość nieuprzejmy. Nie poleciłbym go mimo że ma baaardzo dobrze wyposażony warsztat.


Niestety z tym się muszę zgodzić - ceny to ma kosmiczne , a jak ma zrobić coś "niestandardowego" to marudzi i w sumie i tak się nie podejmie. A na ul.Prusa jeszcze nie byłem ale na pewno bo też bym coś porzeźbił w wydechu :wink:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 00:34   

XxX_DARO_XxX napisał/a:
Na lubichowskiej ceny części tłumików są droższe niż w sklepie a jak pojedziemy ze swoją rurką żeby nam wspawał to nie będzie chciał. brzydki pan bardzo go nie lubie :D


to nie do końca prawda, jak już pisałem wyżej Pan jest co najmniej dziwny ale ja miałem swoje elementy i nie było problemu zależy jak go zagadasz
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:23   

Kumpel potrzebował takie elastyczne łączenie, pan powiedział 70zł, w sklepie takie coś 45zł. I tak pojechaliśmy na szrot i kupi;liśmy za 10zł ale to szczegół. Pan na lubichowskiej nawet tego wspawać nie chciał, bo stweirdził że on montuje tylko części kupione u niego. Dziwny koleś niezbyt go lubie i nie odwiedzam :P
_________________

 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 15:26   

To może miał zły dzień, byłem wyciąć u niego kata w jeepe to zrobił to bezproblemowo, a potem z usmiechem na twazy go przegazowywał i cieszył się, że jak go odetkał to pracuje duzo lepiej :mrgreen:
 
 
 
Dawid
Maniak Resoraków



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 146
Skąd: Starogard
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 11:48   

Ja kiedyś (wiele lat temu) zmieniałem tłumik w maluchu; później tłumik środkowy i końcowy w Escorcie - zawsze byłem zadowolony, z szybkiej i sprawnej obsługi (wymiany trwały od 15 do 30 min.)
_________________
BMW 523iA
Ostatnio zmieniony przez Dawid Pią Maj 21, 2010 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 00:13   

No nie mówie, facet szybko sobie radzi z takimi sprawami ale mimo to i tak jest drogi :P
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11