autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Karol
Pon Paź 11, 2010 22:58
poszukuje kogos kto ma takie auto!!!
Autor Wiadomość
agnzaj24
Kierowca kat. B


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 215
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 23:45   poszukuje kogos kto ma takie auto!!!

SEAT TOLEDO, SEAT CORDOBA VARIO, SKODA OCTAWIA

Mam taka prośbe do kogoś kto posiada takie auto chce zakupic taki samochod ale chcialabym wsiasc i sie przejechac chociaz troche, zobaczyc jak mi sie spodoba niestety w komisach jazda probna jest jesli zdecyduje sie na kupna inaczej nie wchodzi w gre. pomozcie:)
 
 
 
D2
Kierowca kat. B
Forever Eclipsed



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 367
Skąd: Stg/Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 03:27   

jesli w jakimkolwiek komisie odmawiają ci jazdy próbnej albo sprawdzenia w serwisie/na ścieżce diagnostycznej, to uciekaj stamtąd jak najszybciej :P
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 02:48   

w komisie nie problem wsiasc itd z jazda to co innego-coś ciezko sie tobie zdecydowac na rodzaj auta -mial byc van jakis z tego co pamietam
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
Ostatnio zmieniony przez Huragan Śro Wrz 29, 2010 02:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
agnzaj24
Kierowca kat. B


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 215
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 20:58   

no widzisz no mial byc ale ostatnio doradzali mi i wybralam skode octawie i to juz postanowione wiec zamykam forum:) dziekuje wszystkim
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 21:42   

agnzaj24, mój ojciec ma toledo 1.9 TDI ale jedynkę
ma go już kupe lat (chyba z 7 czy 8) i nic się nie dzieję, zadowolony że nie gnije i mało pali a prowadzi się jak taczka ale to dla tych co nie lubią Rwd to duży plus :D
plus tego auta to mega wielki bagażnik spokojnie sie w nim zmieszczą ze 2 silniki od sierry ;p
W sumie mało nim jeździłem ale jest ok, nie ma się do czego przyczepić.
2 sprawa mam kolegę w komisie w Zblewie jak chcesz pisz to Was umówię, powiesz że jesteśodemnie to coś Ci dobierze i nie wpuści w maliny, wystarczy podjechać do niego i pogadać, załatwi rto co chcesz i da się przejechać

nr do mnie jak coś 663 057 530
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 12:14   

Ja zajmuje się praniem aut i wszystkie z wymienionych przez ciebie prałem i jeździłem, wiadomo to tylko krótki odcinek. zależy jeszcze o jakich rocznikach myslisz.
Jeśli chodzi o toledo to po 2000 roku to spoko bardzo przyjemne autko duży bagażnik wygodne w TDI bardzo przyjemnie ciągnie do przodu kierownicą lekko się kręci nie skrzypi nie stukają plastki w nim ogółem fajne autko.
Cordoba Vario praktycznie to samo co toledo jeśli tylko że w kombi. Te auta sa bardzo podobne do siebie.
Octawia, myśle tutaj o 1. też fajne autko również wygodne i przyjemnie się jedzie.
Szczerze mówiąc wszystkie te auta to jest VW. Tecgnologicznie jest to samo, silniki (jeśli chodzi o TDI) to nie ma różnicy we wszystkich tych autach jest ten sam motor.
Zależy czy masz dzieci czy nie, jak tam polecam kombi. Każde z tych aut jest dobre, różnią sie tylko skórką więc kwestia gustu ;] No i najważniejsza sprawa, dobre wyposażenie to podstawa ;]
Pozdro
_________________

 
 
 
agnzaj24
Kierowca kat. B


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 215
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 22:42   

no kupiona skoda octawia ale sedan i nawet dobre wyposazenia dostalam bo szyber dach oraz klima wiec malo spotykana wersja wiec zamykam temat i dziekuje za doradzanie:)

pozdrawiam
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 22:57   

Ok. Życzę szerokiej drogi i bezawaryjności. Auto kupione, więc zamykam. ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12