autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Co wybrac
Autor Wiadomość
Pniaczek
Maniak Resoraków


Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 45
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 15:25   Co wybrac

siema pisze posta ponieważ nie wiem jaka markę wybrać , liczę ze za 2-3 lata będę zmieniać samochód.. I nie wiem, mam pewien dylemat iż BARDZO podoba mi się Mazda RX8 tylko co nie co poczytałem i mam strach to wziąć ze względu na eksploatacje części i spalanie 13+ ;/ ale jest 1.3 231 kucy to już jest moc i wizualnie się pięknie prezentuje. No i jest drugi Audi A4 B6.. Pytanie brzmi co byście wybrali waszym zdaniem. i najlepiej wady i zalety waszym zdaniem..
 
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 15:55   

piszesz 2-3 lata za wcześnie xP
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pią Lut 08, 2013 16:26   

RX8 ma silnik VANKLA, a nie każdy spec majster Ci go naprawi ... Może tylko serwis Ci zostanie? A wiadomo jakie tam są cenniki..

poza tym za dwa lub trzy lata zmienisz zdanie i kupisz i tak co innego :P
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Pniaczek
Maniak Resoraków


Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 45
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 00:31   

watpie ze za 2-3 lata cos sie zmieni. a co to postu to też mysle ze bedzie problem z tym silnikiem gdzie to napawic a czesci jedynie Aso i zamowienie ;/
 
 
 
Bzyk
Kierowca Rajdowy


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 777
Skąd: Brak informacji
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 00:56   

Wadą audi zapewne będzie to że dobry egzemplarz trudno będzie dostać . Wszystko zajechane albo harmonijki. Co do Mazdy to zgadzam się z Oską .
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Sob Lut 09, 2013 14:02   

Ja bym wybrał rx-8 wygląd/przyspieszenie/komfort
Co do silnika to nie posiada on turbin dlatego też jest w małym stopniu awaryjny poza tym silniki vankla można spotkać w dużo starszych mazdach i maja się nieźle.
Audi podejrzewam będzie się jeździło taniej i może bardziej niezawodnie ale spotkać A4 na polskich drogach to nic specjalnego :)

Ostatnio ogladalem starsze odcinki własnie z nią :)
Kod:
Test samochodu w Top Gear

W piątym odcinku trzeciego sezonu Top Gear samochód testował Jeremy Clarkson. Stwierdził on, że: "O ile design samochodu jest zbyt grymaśny, ma on znakomity silnik, niezwykle perfekcyjnie trzyma się jezdni, jest bardzo komfortowy, niezwykle praktyczny, kosztuje rozsądne pieniądze i jest dobrze wyposażony." Najbardziej chwalił prowadzenie oraz fakt, że opuszczając tor samochód staje się spokojny, komfortowy i dystyngowany. Test podsumował słowami: "Ten samochód to sensacja. Ze wszystkich aut, które testowałem w tym roku – ten jest najlepszy". W tym samym odcinku Stig na torze osiągnął nim wynik BMW M3. Następnie przetestowany na torze został Nissan 350Z osiągając wynik identyczny (1.31.8). Clarkson stwierdził jednak, że Mazda RX-8 tańsza o 2000 GBP jest bardziej praktyczna i daje więcej zabawy podczas jazdy niż wspomniany wcześniej segmentowy konkurent.
Ostatnio zmieniony przez Tomix Sob Lut 09, 2013 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fery
Kierowca Rajdowy
GHOST RIDER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1572
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 13:56   

ogólnie podoba mi się mazda także zastanawiam się nad kupnem jej oczywiście dla mojej żony...
_________________



Tylko bokiem mozna uciec od codzienności >> DRIFT
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 13:59   

drzwi ma otwierane na "szafę" :) Fajne auto nie mówię, że nie. Jak kogoś stać na takie auto, to stać go na naprawy :P
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12