autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Test dla kierowców na Naszej Klasie :D
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lut 17, 2010 00:25   Test dla kierowców na Naszej Klasie :D

Właśnie rozwiązałem (szczerze) test dla kierowców z Naszej Klasy i wyszło mi :D :



Zaklinacz koni mechanicznych



Wiesz, jak pokierować żywiołem, który masz pod maską, ale wiesz też, co robić, gdy Cię konie poniosą. Na drodze to nie żywioł kieruje Tobą, tylko Ty panujesz nad żywiołem.



Teoria




Swój wóz prowadzisz już tyle lat, że z sukcesem mógłbyś zostać autorem nowego podręcznika do nauki jazdy. Wiesz, jak bezpiecznie pędzić swoje rącze konie przez "dziki zachód" polskich dróg i ulic. Słuchasz dobrych rad, ale sam też potrafisz udzielać świetnych. I jak każdy rasowy kowboj szos ufasz tylko sobie.



Praktyka




Kochasz i potrafisz jeździć, dlatego w trasie jesteś zwykle zadowolony i zrelaksowany. Przestrzegasz przepisów i kultury jazdy oraz wymagasz tego od innych użytkowników dróg, choć lubisz czasem poczuć wiatr we włosach.



Przezorność




Niejedno już przeżyłeś i niejedno widziałeś, dlatego ubezpieczenia drogowe są dla Ciebie równie ważne co solidny posiłek przed długą podróżą. Doskonale orientujesz się w ich ofercie i nie bierzesz pod uwagę byle czego. Z pomocą swojego agenta wybierasz to, co najlepsze. Skorzystaj z oferty Link4, a przekonasz się, że aby dostać to co najlepsze, nie potrzebujesz pośredników. Bezpośrednio znaczy prościej i szybciej.
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Lut 17, 2010 02:05   

na moje to puentą jest reklama Link 4 :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12