autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak grzania świec. Czy to czujnik temperatury?
Autor Wiadomość
ALI
Jestem Nowy

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 12
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 22, 2013 22:14   Brak grzania świec. Czy to czujnik temperatury?

Witam Panowie mam mały problem z moją Astrą a mianowicie brak chęci do grzania świec. 2 dni temu kiedy miałem wyjeżdżać do pracy otwieram auto, wkładam kluczyk przekręcam i brakuje mi kontrolki świec która zawsze ale to zawsze po nocy czy też po dłuższym postoju auta się świeci na ułamek sekundy. Odpalam ale niestety nie było tak jak zawsze czyli na dotyk tylko jakieś 3 sekundy kręcenia. Wyczytałem w internecie że może to być czujnik temperatury lub moduł świec (czy jakoś tak). odczepiłem kostkę od czujnika temperatury(na termostacie) i o dziwo świece grzeją tylko załanczają się wiatraki i wywala błąd po podłączeniu wszystko się normuje. I moje pytanie brzmi skoro czujnik działa nie wywala błędów pokazuje temperaturę silnika czy może mieć coś wspólnego z grzaniem świec a raczej ich nie działaniem ? Zrobiłem rano test jak zawsze wstaje do pracy idę do auta tylko tym razem otwieram maskę odpinam kostkę od czujnika temperatury przekręcam kluczyk świece grzeją i pyr na dotyk po czym podłączam i wszystko jest ok.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12