autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Volvo 850 T5 - S850R
Autor Wiadomość
SgtR
Kierowca kat. A
Treser Łosi



Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 171
Skąd: Kokoszkowy
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 02:07   

Siema

Po długim czasie się odzywam, bo auto w sumie tylko jeździ. Nic nie modzę, bo nie mam czasu i skarbca.

Ogólnie w ostatnim czasie wymieniłem hamulce na opisywane wczesniej 302mm. Już pare razy zdążyły mi uratować życie. Było z nimi trochę cyrku, bo tarcze okazały się powierzchownie zgnite. Odwiedziny u legendarnego tokarza na Derdowskiego i Łosińskli hamuje jak przystało na 4 kopytne stworzenie. Przy okazji wleciał też wahacz TRW. Zawieszenie miało być kompletne... ale okazało się, że gumy na stabilizatorze praktycznie nie istnieją. Będą do zrobienia niedługo

Pod machą cały czas mam wycieki, ofiarą padł najpewniej simmering wałka wydechowego. Z okolic głowicy miałem jeszcze problem z odpalaniem po niedawnych mrozach. Auto kręciło, ale nie chciało zaskoczyć. OBD wykazało błąd czujnika wałka rozrządu/wału. Wymieniłem czujnik wałka, jak narazie jest ok, ale nie było jeszcze tak zimno jak wtedy.

Co do rzeczy która podnieca Krzysztofa, nie, Volvo jeszcze nie jest w pełni sił, nie mam czasu na wymianę BOVa. Wpadł tylko odziedziczony stożek, ale to dla dźwieku, bo jest troche za mały. Niedługo wpadnie większy. Ale najpierw będę musiał zregenerować turbinę, bo nie pachnie to zbyt dobrze (miała paść 10k temu, więć nie jest źle)

Przez zimę powininem się odkuć, więc na wiosnę Volvo będzie zdrowsze. Będę też szukał jakiegoś daily, żebym mógł Volvo odstawić i robić sobie powoli :)
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 09:05   

Turbinę daj do regeneracji we Wroclawiu to ci ja trochę mogą stuningowac.
Pod przyszłe modyfikacje to był by dobry zabieg.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
SgtR
Kierowca kat. A
Treser Łosi



Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 171
Skąd: Kokoszkowy
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 16:54   

Ona jest tak wielka, że jej nie trzeba rozwiercać :D Do 350 koni starczy na miekkim
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11